Dat zal mijn vriend niet erg vinden als ik die bij hem inlever hahah. Is gelukkig nog maar 1. Klopt ook wel zo maak ik me alleen maar gek. Eerst volgende zal alleen maar een zw.test zijn!
@Myhappyfamily haha ow dat zou ik ook gerust doen hoor, toch nog een ovutest al zie ik het dan aan mijn temperatuur wel of ik een eisprong gehad heb, haha. Ik plas ook altijd lichte streepjes, nooit wit.
dat stelt me al meer gerust hahaha ik dacht al huh ik had mijn eisprong toch gehad.net die test nog erbij gepakt wat zo donker was. het streepje is toch echt donker dus dan heb ik toch mijn eisprong gehad. temperaturen doe ik niet. laatst 2 weken gedaan en toen vergat ik het weer elke keer. mijn temp ligt altijd op 36.5 zoiets morgenvroeg eens doen. kijken wat ie doet. al kan ik dat natuurlijk nergens meer vergelijken en weet ik eigenlijk nog niks. maar als ie 37 of hoger is dan weet ik wel al meer voor mijn gevoel.
Zo dsmes inmiddels al weer op pagina 100. Ja @catseye duurt heel lang. Terwijl ik de hele tijd het gevoel had dat het niks wordt, ben ik nu toch zenuwachtig. Ben al wel blij dat de winkels dicht zijn. Kan ik mezelf niet meer laten verleiden om een test te halen. Dus zoiezo weer wachten nu
@catseye & @miniVosje Spannend!! Jullie mogen aankomende week testen. Leuk!! Ik verwacht aankomende week mn eisprong. @lerana & @KleinMeisje93 Hebben jullie inmiddels al een knaltest? Wanneer gaan jullie de vk bellen?
Jup jup woensdag testen. Nog 4 nachtjes haha. Maar voelt alsof ik ongi moet worden.. @Meisje93 eisprong week. Ook spannend veel succes!
Haha ja! Maar dat gaat hem niet worden denk. Aangezien ik de eisprong vrijdag/zaterdag verwacht. Haha.. jaja nog 4 nachtjes. Zegt niets heh, kunnen ook zw.kwaaltjes zijn.
Werk is wisselend. Soms goede dagen soms slechte. Beetje frustrerend eerlijk gezegd. Maar los van dat zit er wel een langzame stijging in richting positief. Daar hou ik me aan vast! Duurt gewoon lang. Was laatst heftige situatie op werk met verbale agressie naar een collega. Was blij dat ik er voor haar kon zijn. Maar lag er toch wakker van snachts.. dan baal ik. Gesprek ging wel redelijk. Maar LG wil dat ik zo snel mogelijk betet ben en blijft gewoon druk uitoefenen
Begrijpelijk dat je het frustrerend vind. Maar rustig aan! Wel fijn dat het langzaam beter gaat! Zoiets gaat je niet in de koude kleren zitten. Alleen moet je het kunnen loslaten. Hier helaas ook veel agressie. Zoveel fysiek als verbaal. Gelukkig neem ik het niet meer mee naar huis. Hopelijk lukt jou dat ook. Was te verwachten... maar doe het op jouw tempo! Hoeveel uur ben je nu op de werkvloer?
Voor de dames die bijna kunnen testen. Veel succes. Knap dat jullie je nog kunnen bedwingen! En de dames die de eisprong hebben veel klus plezier Oei dat is minder inderdaad. Je bent er wel voor haar dat is fijn. Maar je moet er niet aan denken dat iemand dan ook zo naar jou kan reageren. Vervelend dat die bazen altijd alleen maar willen dat je zo snel mogelijk kan werken. En vaak niet eraan denken hoe jij je voelt.
Zo, dat hebben we weer gehad. Was op zich wel gezellig maar ben blij dat het er weer op zit voor een jaar A heeft zich heel goed gedragen als jongste telg. Rond 6u stond ze op instorten dus zijn we naar huis gaan rijden, sliep binnen 2 min in de auto Spannend @catseye. En als dan positief is moet je weer gaan wachten @Myhappyfamily ik had ook steeds een licht streepje op de Ovulatietest, dus dat zegt niks. @Meisje93 dat wordt klussen komend weekend.
Hihi idd weer voor een jaar klaar. Fijn dat A zich goed gedragen heeft. Heeft ze dan de gehele dag niet geslapen? Lekker hoor tijdens de autorit slapen. Hihi ja. Al hou ik niet zo van het klussen. Laten het lekker op zn beloop gaan. Hebben over het algemeen een goed sexleven. Zonder klussen heb ik er ook vertrouwen in.
@Leolove fijn dat de kleine zich zongoed gedragen heeft. Dat is bij ons spookje ook meestal. Zodra we in de auto zitten slaapt ze. Dan is ze goed moe geweest @Meisje93 nee ja het moet inderdaad ook niet verplicht worden die dagen. Gewoon doen als je er zin in hebt. Mijn vriend wil ook wel elke dag. Maar nu na 2 dagen achter elkaar van 'moeten' was het voor hem wel ff klaar. Niet dat hij het erg vond maar hij wil het ook oo zijn beloop laten en zien dan wel. En wat je zegt als je gewoon een goed sexleven hebt zal het bij de meeste ook gewoon zo lukken.
Ja heb een beetje dat met het klussen is het een moeten en is het spontane er vanaf. Met de 1e is het ook op deze manier gelukt. Moet het nu ook vast goed komen. Snap je vriend idd ook wel. Moeten is toch heel wat anders.