Ik had dipje op dag 5 laatste ronde, volgens mij is idd de gele lichaamsdip rond die tijd. Spannend komende dagen @wennepen80, ga je lijstje eens goed in de gaten houden @cynmark29 he wat naar dat je zo'n bijwekingen hebt en helemaal dat depressieve. Pff je moet er wat voor over hebben maar dit is echt wel rot . Sterkte!
Ja normaal en volgens FF zou vandaag mn nod zijn.. Maar volgens sommige anderen op zp (net na de eisprong discussie mee gehad ) zou ik nu 9 dpo zijn dus dan is donderdag mn nod.. Dus ja weet niet echt wat te doen..
als het je lukt gewoon lekker wachten tot donderdag. als het dan je NOD is en je bent zwanger zie je een mooi streepje. en mocht je NOD toch eerder zijn, dan heb je een dikke knaller. in ieder geval weet je het dan zeker dat het klopt als het negatief is
Ja precies Maar wachten duurt wel vervelend lang! Haha Ik voel van alles maar dat komt dan misschien ook weer van de zenuwen Kon ik maar slapen tot donderdag
@cynmark29 Ik ken het helaas ook.. Ik heb van alle spuiten ook alle benodigde bijwerkingen gehad.. het is vreselijk! Zo snel je met de clomid stopt zijn de bijwerkingen gelukkig ook snel weg.. Ik heb een dikke week echt last gehad van de Ovitrelle.. Voel me nu eigenlijk redelijk goed.. een week wachten al overleefd...nog 5 dagen te gaan.. Succes met wachten @evelien297, het zijn "nog" maar 2 dagen Hoe gaat het bij jou @wennepen80 ?? Hopen dat je echt te vroeg getest hebt.... waarom zijn we ook zo eigenwijs met vroeg testen he.,..
@Ellis2014 haha ja die laatste twee dagen duren dan zooo lang he! Jij nog 5 dagen! Hoe voel je je? Al symptomen? @wennepen80 ik zie nu pas je test.. Ik zie niks? Jij wel?
Tja we willen allemaal zo graag een 2 streepjes zien hé. Ik ga nu pas testen op vaderdag misschien heb ik dan voor mijn man een mooi vaderdagskado
Ik heb door de hormoonspuiten alle zwangerschapssymptomen die je je maar kunt voorstellen haha... mijn lichaam houdt me volledig voor de gek.. dus ik kan helaas niet meer dan afwachten en hopen dat ik niet ongi wordt Vorige week maandag mijn 2e IUI gehad...
Nee zie zelf ook niks maar ben nog 8/9dpo dus veel te vroeg om iets te zien. En ben zelf niet van het turen. Mijn instelling is moet je turen dan ben je nog niet zwanger.
Ik begrijp het.. Ik denk ook misselijk te zijn maar dat zou ook heel goed van de zenuwen kunnen komen.. het is ook allemaal zo spannend!
Klopt hoor.. je bent inderdaad super vroeg, misschien nog maar net je innesteling gehad dus kan nog alle kanten op! Sterkte met wachten!
Weet iemand hoe snel je bmm zakt voor nod? Voelde net even en hij ligt nog redelijk hoog en naar achter..
Als het goed is pas de dag voor/op je ongi komt dus bij jou nog een dag of 2. Je temp is ook nog hoog dus ongi zal je vandaag niet worden
Nee oké dat begrijp ik Maar ik dacht misschien zegt het wat als ie vandaag nog hoog is.. Alhoewel ik nog steeds twijfel over mn nod want ik denk serieus nog steeds dat mn nod vandaag al is zoals FF zegt.. En dat die temperatuur van zondag een toevalstemperatuur was of een fallback rise.. Maar we zullen zien
Spannend dames ik duim voor iedereen . Ik heb vrijdag folikelmeting hopelijk was de clomid de moeite waard na die frusteaties haha