Engelengeduld

Discussie in 'Zwanger worden clubs' gestart door Baby dream, 8 jun 2017.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Upke2

    Upke2 Lid

    23 apr 2017
    58
    15
    8
    @wens09 Van harte gefeliciteerd, wat n super nieuws! Geniet geniet geniet!
     
  2. Joppie1

    Joppie1 Niet meer actief

    Haha, ja dat klopt. Wij waren met zes meiden thuis en in een bepaald deel van de maand was het toiletpapier niet aan te slepen. Mijn vader mopperen dan. Werd gek natuurlijk van al die klagende meisjes :roflmao:
     
    nizzie86 vindt dit leuk.
  3. Joppie1

    Joppie1 Niet meer actief

    Net gekeken. Moet ik dan bij ziekenhuis kijken en daar bij specialist? Kan niet echt een lijst vinden verder. Of wil je de link delen? Ik wil het graag goed doen!

    Heb een doorverwijzing gekregen en ga naar dezelfde gyn als vorige keer. Ze is gespecialiseerd in fertiliteit. Daar valt endo toch ook onder? Ik ben nu op dag 5 vd cyclus en de pijn is min of meer over gelukkig

    Zo leuk om al die reacties te lezen. Doet me goed dat we in hetzelfde schuitje zitten en elkaar bemoedigen. Thanks ladies ♡
     
  4. Joppie1

    Joppie1 Niet meer actief

    Van harte meid! Dat is geweldig nieuws ♡[/QUOTE]
     
  5. Pancakes

    Pancakes Bekend lid

    25 dec 2011
    988
    515
    93
    @wens09 Meid wat geweldig! En lief dat je zoveel rekening houdt met ons, maar ik hoop toch ooit echt dat wij allemaal hier ooit ook eens mogen delen dat het zover is ;) Lekker van genieten dus!
     
  6. GiGi01

    GiGi01 Actief lid

    6 dec 2012
    208
    87
    28
    @wens09 van harte geficiteerd meid!! Het is je zo gegund!

    Ik hoop dat er snel meerdere volgen in dit groepje met een positieve test in handen. :roflmao:
     
  7. nizzie86

    nizzie86 Fanatiek lid

    25 jan 2017
    4.172
    5.147
    113
    @wens09 Woohoo! Van harte gefeliciteerd! Meid, het is je zó ontzettend gegund. Geniet ervan, hè :D.
     
  8. nizzie86

    nizzie86 Fanatiek lid

    25 jan 2017
    4.172
    5.147
    113
    Zes meiden! Nou, dat zal je vader überhaupt leuk hebben gevonden :roflmao:.
     
  9. wens09

    wens09 Fanatiek lid

    1 dec 2013
    1.028
    224
    63
    Dank jullie wel! Heel lief! Ik ben er ontzettend dankbaar voor! Loop de hele dag te glunderen :)
     
  10. wens09

    wens09 Fanatiek lid

    1 dec 2013
    1.028
    224
    63
    http://endometriose.nl/zorgzoeker/ Dit zijn ziekenhuizen met specialisten. Ik zat zelf in de Vu bij het endometriose centrum , maar bijv ook in den haag zit een heel specialistische afdeling. Ik ben overigens ook 'gewoon' bij een gynaecoloog begonnen die het gelukkig goed heeft ingezien en me toen direct heeft doorverwezen naar de Vu.
     
  11. Joppie1

    Joppie1 Niet meer actief

    dankjewel voor de tips! Mn arts staat er tussen als fertiliteitsspecialist. En zonodig durf ik best te vragen om verder onderzoek richting endo.
     
  12. wens09

    wens09 Fanatiek lid

    1 dec 2013
    1.028
    224
    63
    Fijn! Dan komt t vast goed!
     
  13. Mamavanlois

    Mamavanlois Actief lid

    10 apr 2014
    313
    9
    18
    Drenthe
    Gefeliciteerd lieve wens09!! Wij weten hoe graag je dit wilt en gunnen het je met heel ons hart!! Geniet er van Meis. Onze tijd gaat ook zeker wel komen.

    @ALL, heb het zo ontzettend druk gehad dr laatste dagen dat ik ZP helemaal vergeten ben.. hier inmiddels de ongi voorbij en proberen van elkaar te genieten en er voor te gaan wanneer we echt zin hebben. Wil binnenkort even uitgebreid op iedereen reageren!! Dikke kus en fijne avond&wknd allemaal!!
     
  14. Loolaa

    Loolaa Fanatiek lid

    6 apr 2015
    1.770
    427
    83
    @wens09 Wat een goed nieuws zeg. Het is juist heel leuk dat je dit deelt. Ik gun het je met heel m'n ❤. Van harte gefeliciteerd!!
     
  15. Baby dream

    Baby dream Niet meer actief

    @wens09 van harte meis! :) Wat een fijn nieuws.

    Vriendlief en ik hebben afgesproken dat we het zelf proberen tot september/oktober en dan nemen we weer contact op met de gyn en starten we de boel weer op. (Hebben al half jaar bij de gyn gelopen voor onderzoeken en cyclus monitoring, hsg onderzoek, vanalles al gehad en sinds vorige maand besloten even stapje terug te doen want gaf mij teveel stress) In september/oktober hebben we een ongeveer een half jaar even zelf aangekeken en de homeopathie een kans gegeven en als ik dan nog niet zwanger ben, zijn we al meer dan 1,5 jaar bezig en vind ik het welletjes ;) en pakken we het weer op. Nu hou ik ook mooi zicht op mijn cyclus en weet ik wanneer mn ei valt want ga deze cyclus weer aan de ovutesten. Ook handig mochten we weer terug naar de gyn gaan.

    Menstruatie is zo goed als weg, dus we zijn weer aan het 'knuffelen' geslagen :D. Mag ook wel na een week! Goh wat duurt zo'n menstruatie dan lang!

    Fijn weekend allemaal!
     
  16. Joppie1

    Joppie1 Niet meer actief

    Hey! Fijn om je weer te zien! En af en toe een berichtje is prima toch? Je hoeft niet uitgebreid op iedereen te reageren toch? Gewoon op wat je aanspreekt op dat moment? Zo doe ik het tenminste wel, want anders moet ik minder gaan werken om zp bij te houden hihi! :D
     
  17. Joppie1

    Joppie1 Niet meer actief

    Wat spannend! Hopelijk hoef je nu niet te lang in de mmm mee te draaien en wordt je snel zwanger ♡ je hebt al zoveel geduld moeten opbrengen :)
     
    Baby dream vindt dit leuk.
  18. nizzie86

    nizzie86 Fanatiek lid

    25 jan 2017
    4.172
    5.147
    113
    @Mamavanlois Succes, en jij ook een fijn weekend!

    @Baby dream Ik ga zoooooo hard voor jullie duimen dat het gewoon gaat lukken ergens in de komende maanden.

    Heeft één van jullie trouwens toevallig ervaring met acupunctuur?
     
  19. Snuky

    Snuky Fanatiek lid

    26 aug 2015
    1.095
    974
    113
    @nizzie86, @Upke2 , @Baby dream, @Pancakes, @miniVosje, @GiGi01, @wens09, wat een lieve, hartverwarmende berichtjes allemaal!! Heel erg bedankt voor jullie medeleven. Jullie weten hoe het voelt, dus op de één of andere manier doet jullie steun me meer goed dan die van anderen. Heel fijn dat deze groep er is.
    Ik heb deze maand veel last, anders dan anders, dus dat is echt niet zo fijn...Verder ben ik ook bang dat ik weer een te snel werkende schildklier heb sinds deze week. Vooral vandaag had ik de héle dag honger en voelde ik me slap en verward. Ik denk zelf dat het door clomid komt, herkennen jullie dat misschien? Staat niet in de bijsluiter en de internist zei van het najaar (toen ik dat voor het eerst had) dat dat niet kon. Maar nu na 3 maanden clomid weer last, dat is dan toch geen toeval?

    En wow, zie je wel...? Ik vond het al vreemd dat de poli hier (JBZ in Den Bosch) dicht gaat in de zomer en met feestdagen. Be-la-che-lijk gewoon...! Fijn dat de meesten van jullie wel gewoon open blijven!
     
  20. Snuky

    Snuky Fanatiek lid

    26 aug 2015
    1.095
    974
    113
    Wat ben je lief...! ♥ En wat woon je dichtbij. ;) Ik woon in Den Bosch!
    En ja, ik had vandaag een deadline (niet heel streng, maar mezelf opgelegd) en die heb ik dit gehaald gelukkig. Zat vanochtend om 8 uur al achter de laptop en had me toch een motivatie. Dat was wel even fijn en nodig na gisteren. :)

    En wat je zegt: ik snap alles even niet meer. Waarom de een wel en de ander niet of met zoveel pijn en moeite. En ik snap God al helemaal niet meer nu...Ga nog even een afspraak met de voorganger maken, heb echt even behoefte aan een gesprek.

    Hoe voel jij je nu verder? Bijna klaar met bloeden?
     

Deel Deze Pagina