Hoi dames, Tijdje niets gezegd, maar wel alles gelezen. Voor de meiden die zwanger zijn, super leuk! Gefeliciteerd en geniet van jullie zwangerschap. Ik mag deze ronde op rood Tot de volgende ronde!
Na seks heb ik rode/roze spotting gezien maar het is niet veel eigenlijk. Wanneer ik een inwendige onderzoek zou doen, dan zie ik alleen maar een beetje klein, lichtroze afscheiding!
Je leuk, lotgenootjes hebben is fijn ik voel me tot nu toe goed en jij? Verder het spuiten gaat prima, mijn man doet het bij mij, ben bang voor naalden en spuiten namelijk.... hoe gaat het spuiten bij jouw..? Ik spuit 75 eenheden per keer, jij ook of andere dossis?
Ja ik voel me ook wel goed hoor al heb ik sinds gister wel wat last van buikpijn afentoe maar mag niet klagen .. het spuiten doe ik zelf me vriend wilt mij absoluut niet spuiten haha hij vind het doodeng en ach en ik moet zeggen ik heb de spuit er zo in zitten en klaar is kees .. ik spuit trouwens 50 eenheden ... woensdag heb ik mijn fm afspraak!
Hoe is het vandaag met iedereen? Hier nog geen verandering. Nog geen menstruatie. Nog steeds constante druk in mijn onderbuik, voelde het gisteren bij het fietsen ook tot vervelend aan toe en pijnlijke/gevoelige tepels. Soms een beetje misselijk maar zolang ik geen lege maag heb word ik ook niet echt misselijk heb ik gemerkt. Ik ga over 3 dagen weer een testje doen... begin nu wel in een stadium te raken van 'als het niet zo is dan wil ik nu graaaag ongesteld worden zodat we verder kunnen'
Lopen mooi op volgens mij. Onderste is van vanmorgen. Helaas nu al erg misselijk! En dat icm een ziek kind en 30 graden buiten word ik niet heel gezelig van
Dat is heel vervelend. Laat het dan inderdaad maar doorzetten! Altijd lastig zo'n eerste cyclus na het stoppen met de pil.
Ja jij loopt iets voor op mij, ik denk 4/5 daagjes.... spannend je eerste fm, ik kijk ook uit naar de mijne misschien leuk om te weten, er is ook een topic waar nog meer meiden schrijven start iui Dit is de link coco: http://www.zwangerschapspagina.nl/threads/wie-nog-meer-iui-april-mei.654185/page-6
Mijn nod was dacht ik 16 juni, maar ik heb deze ronde geen ovulatietesten oid gebruikt.. Dus kan het niet met zekerheid zeggen. Een maand op niks letten en toch raak, het heeft geholpen haha.
Heb de huisarts gebeld om te vragen wat ik het beste kan doen en de assistent raadde me aan om een afspraak te maken. Ben vanmiddag om 16.00 al aan de beurt. Indien nodig morgen bloedprikken. Als ik alleen overtijd was zou ik niet gaan maar met name voor de druk in mijn onderbuik wil ik graag verklaring hebben. Hopelijk heb ik wat aan het gesprek!
Ja Ja heb ik gedaan maar heb mn piek gemist. Heb mn NOD gebaseerd op vruchtbaar slijm tegelijk met roze afscheiding en dus een mogelijke ovulatiebloeding (duurde van 31 mei tot en met 2 juni dus 3 dagen).
Hmm hier nog geen bloed gezien en heb er nog wel een beetje last van pijn in mijn onderrug en steekjes in mijn liezen.