Knop om, afvallen!

Discussie in 'Algemene clubs' gestart door Fortunae, 4 jun 2017.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. RoGiJuLi

    RoGiJuLi VIP lid

    15 apr 2011
    54.919
    15.585
    113
    Nabij Utrecht
    Ik weeg zelf op maandag altijd. Maar geef ik op zaterdag mijn gewicht van die dag door voor het lijstje
     
  2. madameV

    madameV Fanatiek lid

    23 mei 2013
    3.905
    168
    63
    Maar ben je dan in 2 dagen een kilo afgevallen?
     
  3. suus1983

    suus1983 VIP lid

    10 okt 2006
    50.168
    35.831
    113
    Hier, tegen beter weten in, vanmorgen weer gewogen en blegh. Had niet anders verwacht, maar toch. Probeer de draad weer op te pikken vandaag, maar ik vind het zo lastig. Het idee alleen dat ik zoveel moet vind ik zo demotiverend.
     
  4. Fortunae

    Fortunae Fanatiek lid

    6 jul 2014
    1.263
    119
    63
    Kan je dan geen kleinere doelen maken.
    Mijn eerste doel is onder een bmi van 35. En dat is, als het verlies tenminste echt is, nu al gelukt (hoefde ik ook maar heel weinig voor). Mijn tweede doel is onder de 100, dat is dus maar 6 kilo. En daarna pas wil ik onder de 90, bmi van minder dan 30. En daarna zien we wel weer verder.
    Dit maakt het behapbaar, 6 kilo is echt iets anders dan 16 of in een heel optimistisch geval 31.
    31 is te groot om te overzien, 16 is al veel, dat wegen mijn kinderen nog niet eens. 6 snap ik...

    Hopelijk heb je er iets aan.
     
    Logan en Cloud9 vinden dit leuk.
  5. Skatje

    Skatje VIP lid

    10 dec 2008
    9.026
    165
    63
    Vrouw
    Gastouder
    Arnhem
    Wbt lijstje: mijn start is geen 107 maar 125.

    Pff vanochtend woog ik weer 107, niet echt een fantastisch weekend gehad, maar 2kg? Kom op zeg. Nu moet ik aan het eind vd week wel ongesteld worden, plus het is erg warm, dus dat zal ook niet helpen, maar leuk is anders.
     
  6. Cloud9

    Cloud9 Bekend lid

    17 nov 2016
    564
    307
    63
    Cloud 9
    Kleinere stapjes zijn voor mij inderdaad ook motiverender dan inderdaad die grote stappen. Dus wij doen het inderdaad ook op deze manier.
     
  7. Rylie

    Rylie VIP lid

    14 jun 2010
    5.757
    490
    83
    Vrouw
    Patissier
    Noord Brabant
    @suus1983 kleinere stapjes zijn idd beter te overzien. En makkelijker te behalen. Kop op, You can do it!!

    @Skatje. Ook een minder weekend wat balen. Die 2kilo gaat er vast weer snel af. Zal vast vocht zijn. Komt goed. Vandaag weer een nieuwe kans.

    Hier. Vandaag weer netjes aan het eten. Mag ook wel. Heb afspraak bij diëtiste maar is pas eind juli door vakanties en drukte. Wel ook een telefonische afspraak staan. Kan ze vast wat tips na het gesprek doormailen.
     
  8. suus1983

    suus1983 VIP lid

    10 okt 2006
    50.168
    35.831
    113
    Dat heb ik al haha, maar dan nog. Mijn eerste doel is onder de 100, dat is dus nog 4.8, maar zelfs dat lijkt mij op dit moment niet behapbaar. Laat staan dat er daarna nog eens 25 af moet.
     
  9. Fortunae

    Fortunae Fanatiek lid

    6 jul 2014
    1.263
    119
    63
    Dat kan je heus!
     
    suus1983 vindt dit leuk.
  10. Logan

    Logan Niet meer actief

    Kleinere doelen maakt het vaak wel haalbaarder! En ik beloon mezelf bij elke stap, iets kleins of iets lekkers...

    Ongesteld worden zorgt hier ook voor aankomen... moet zeggen dat ik nu makkelijk niet weeg nu we hier kletsen dus dat is fijn!

    Succes @Rylie !
     
    madameV vindt dit leuk.
  11. madameV

    madameV Fanatiek lid

    23 mei 2013
    3.905
    168
    63
    @Logan jij was dat toch wie ook met fitnesspal doet? Hoe doe je dat met avondeten? Ik vind het dan meteen zo gedoe. Vanavond bv eten we nasi. Dat is gewoon 1 pan voor allemaal. Ik kan dan wel afwegen hoeveel ik neem. Maar dan weet je nog niet hoeveel dat is aan kip/rijst enz. Hoe doe jij dat? De vorige x vulde ik zelfs nog de boter in de pan en op brood enz in maar dat kost me echt teveel moeite en ook hoe meet je dat?! Dus heb besloten dat maar niet in te vullen maar wel de rest. Wel knap net alvast wat kip gepakt voor nu om te eten. Gebakken en vervolgens gewogen precies 100 gram haha!

    @Fortunae zeker je kunt het!! En met dit weer hou je ook vocht vast. Wat dat betreft is het idd beter om gewoon eens per week te wegen. Maar dat vind ik zelf ook heel moeilijk ma goed.

    Heb mezelf net ook nog 2km door de hitte gesleept. Niet zo'n succes vandaar dat het maar 2km is geworden haha
     
  12. Victoria30

    Victoria30 Fanatiek lid

    1 nov 2016
    2.082
    320
    83
    Vrouw
    #552 Victoria30, 19 jun 2017
    Laatst bewerkt: 19 jun 2017
    Het is gewoon even een lange adem tot je het verschil begint te zien aan jezelf en je kleding. Zodra je dat merkt krijg je de smaak goed te pakken. En ook al gaat het gewicht even niet, door blijven zetten. Je kan zo maar een paar kilo vocht vast houden die er poef ineens af is.

    Naast het schema kan je, denk ik, beter je menstruatiekalender leggen. En dan een maand later de dagen vergelijken om te zien wat je bent afgevallen.

    Vanmorgen was het vocht weer weg en sta ik op -1,2 kg. Maar mijn mentaliteit is al flink verandert en dat is denk ik het lastigste te tackelen. Ik had het gister even een momentje lastig toen mijn vriend chips op de bank zat te eten. Maar niks genomen en nu de volgende dag daar ook blij mee. Al gaan de kilo's er nu niet snel af, ik wil ook niet meer aankomen. Ik begin te vrezen voor mijn gezondheid.
     
    Fortunae en madameV vinden dit leuk.
  13. Logan

    Logan Niet meer actief

    @madameV , als we gewoon groente met vlees eten dan weeg ik alles precies af. Maak ik een pan voor allemaal dan doe ik het totaal van de pan delen door het aantal porties. Vaak maak ik nasi/macaroni dat soort dingen in het voren en dan deel ik de pan in vieren en vul ik het gelijk ik op de andere dag dat ik het gepland heb.
     
  14. RoGiJuLi

    RoGiJuLi VIP lid

    15 apr 2011
    54.919
    15.585
    113
    Nabij Utrecht
    Ja klopt. Van zaterdag op zondag 400 gr en van zondag op maandag 600 gram.. kijk.. hier mijn eigen lijstje ;)

    Screenshot_20170619-134844.jpg
     
    madameV vindt dit leuk.
  15. loetje

    loetje VIP lid

    6 jun 2006
    7.445
    1.843
    113
    Hey meiden,

    Mag ik ook met jullie meedoen? Ik heb me al eens eerder aangemeld bij een "afval"topic, maar toen toch weer afgehaakt. Nu sinds vorige week maandag de boel serieus opgepakt en ik zou het leuk vinden om een beetje mee te kletsen, motivatie via jullie te vergaren en tips en trics te delen:)
     
    Fortunae en madameV vinden dit leuk.
  16. Haak muts

    Haak muts Actief lid

    25 mrt 2016
    389
    67
    28
    Hoi dames,
    Lees hier nog wel mee maar afvallen durf ik nu niet zo goed.
    Heb zaterdagavond heftige pijn gehad bovenin mijn buik. Zo erg dat ik met de ambulance naar het ziekenhuis moest. Waarschijnlijk een galsteen.
    Nu wordt er verder onderzoek gedaan.
    Het kan door meerdere factoren komen dat ik pas geleden zwanger ben geweest en dat ik veel ben afgevallen.
    Iemand ervaring hiermee?
     
  17. Snoopy1979

    Snoopy1979 VIP lid

    8 okt 2006
    34.228
    7.276
    113
    Vrouw
    Brabant
    Heb de tabel weer even bijgewerkt :). Als het goed is klopt het nu.

    knop.JPG

    @Skatje, je 'eerste' begingewicht en het totaal wat je bent afgevallen heb ik tussen haakjes erbij gezet, wat voor de haakjes staat is vanaf dat je hier meeschrijft. Heb hetzelfde bij Logan gedaan en wil hetzelfde nog doen bij @Haak muts (als ze weer een beetje in de running is). Anders staat het zo gek vind ik ;)
    Balen van je gewicht, dat heb ik soms ook, heb ik echt niet te gek gedaan vind ik dan maar toch niets eraf of zelfs erbij. Gelukkig valt het voor mij nu mee maar het zal ook wel weer eens tegen zitten.

    @Fortunae, oh dat is wel pittig denk ik weer werken! Gelukkig is je gewicht weer mooi omlaag gegaan!
    Waarom gaat je borstvoeding het niet oveleven denk je? Kolf je niet op je werk?
    Haha dat je niet op op iedereen gaat reageren snap ik na zoveel pagina's ;)

    @Logan, je mag zeker trots zijn op de -22.1!!!
    Ondanks dit topic blijf ik toch elke dag wegen, ben zo nieuwsgierig ;). Valt gelukkig nog niet tegen dit keer, 400 gram eraf in 2 dagen. Terwijl ik gister toch niet zo'n goede dag had vond ik (maar die dag ervoor nog veel calorieën over in myfitnesspal)

    @RoGiJuLi , wat goed dat je op de verjaardag niets gegeten hebt! En mooi hoor 3.8 kilo in 2 weken! Het staat nu goed in de tabel toch?

    @suus1983, kom op hè, je kan het! Snap dat je gewicht dan heel demotiverend werkt, maar als je het nu weer goed oppakt dan gaan die kilo's er echt wel af! Als je nu weer teveel gaat eten en snoepen gaan ze er sowieso niet af!

    @madameV, ik gebruik ook myfitnesspal en nasi e.d. vind ik ook lastig, maar ik zoek dan gewoon een homemade nasi op in de lijst ;). Halvarine voor op brood bijvoorbeeld vul ik wel in maar gaat best snel. Is vaak 6 gram (in het begin nog gewogen) dus dat houd ik aan.

    @Victoria30, wat fijn dat de knop nu echt om lijkt te zijn! En inderdaad, als je gezond eet, komt dat gewicht echt wel (en zo niet, even langs de huisarts voor schildklier enzo, want na een maand echt wel gezond eten moet er wel wat af zijn).

    @loetje, welkom! Als je in de tabel wil, laat maar weten :)

    @Haak muts, geen ervaring met galstenen, weet wel dat het verstandig is om vet te vermijden als je last hebt van je galblaas. Maar wat naar joh, wanneer gaan ze verder onderzoek doen? Schijnt inderdaad vaker voor te komen bij mensen die veel zijn afgevallen. Zelf in 2010/2011 gelukkig geen last van gehad en hopelijk dit keer weer niet!
     
  18. Snoopy1979

    Snoopy1979 VIP lid

    8 okt 2006
    34.228
    7.276
    113
    Vrouw
    Brabant
    Hier gaat het goed vandaag, redelijk druk op het werk (ja ga zo weer aan de slag :p) dus geen snaai tijd. Het is heerlijk koel in de airco, lekker opgewarmd tijdens het half uurtje wandelen, was goed te doen, maar nu weer heerlijk in de airco :)
     
    madameV vindt dit leuk.
  19. Rylie

    Rylie VIP lid

    14 jun 2010
    5.757
    490
    83
    Vrouw
    Patissier
    Noord Brabant
    Welkom Loetje. Klets gezellig mee.

    @Haak muts. Ohhh auw auw auw. Ik weet hoe het voelt. Ik heb ook van die aanvallen gehad. Ik vind bevallen minder erg. Bij mij is de galblaas verwijderd.

    Fitnesspall. Ik vind dat zo'n gedoe. Eigenlijk wil ik helemaal niet bezig zijn met eten en wat is goed en hoeveel en al die dingen maar ja moet hr. En dat voor altijd. Eten op de klok.

    Iemand vroeg ook of ik net bevallen was. Ik ben 9weken geleden voor de 2de keer mama geworden. Geef geen bv ofzo. Dat komt bij mij niet op gang.
     
  20. loetje

    loetje VIP lid

    6 jun 2006
    7.445
    1.843
    113
    Leuk:thumup:

    En ik wil ook wel in de tabel hoor.
    Lengte; 1.62
    Start; 78.8
    Huidig; 77.7

    Mijn vaste weegdag is maandag..

    Verder volg ik een koolhydraatarm/beperkt menu. Zonder wegen en meten, gewoon op gevoel en dit bevalt me supergoed. Heerlijk eten en toch afvallen:)
     

Deel Deze Pagina