Als de katten er niet meer zijn, dan is dat stipt op 1 : huisdieren. - frituurpan - sigaretten en drugs - instrumenten. Mijn schoonmoeder dacht een keer leuk te zijn met een drumstel.... die staat nu mooi bij haar thuis. - aquarium - meubelen van hout. Yuk!
Als onze kat (hij is nu 12) er niet meer is komen er geen huisdieren meer. Als die haren en andere zooi, en bedankt. Tis een lief beest en ik zak er altijd goed voor blijven zorgen en best even verdrietig zijn als hij er niet meer is, maar ik zou daarna genieten van een huis zonder al die haren en troepjes. Van die schoenen met wieltjes. Drugs en sigaretten (roken alleen buiten en drugs niet voor mijn deur)
Haha dat was wel een beetje dom gezegd van mij.... maar vooral meubelen waarvan je het kan zien dat het hout is. Wij hebben veel glas in huis.
Op nummer één borden of meubels met tekst. Wat vind ik dat lelijk. Alsof je zonder tekst niet ziet dat het een kast is?! Of van die tekstborden met 'hier wordt geleefd' of 'Home is where The heart is' echt om te kotsen vind ik die. - Magisch zand - wheely's - buddha's, engelen en andere lelijke decoratie meuk - action rotzooi
Een asbak. Roken mag lekker buiten Legerspeelgoed Loopstoeltjes, jumpers en ander niet ergonomisch speelgoed Witte leggings, driekwart leggings in elke kleur Skechers of vergelijkbare schoenen voor onder een spijkerbroek. Vreselijk!! Ik was ook van plan geen woezel en pip te kopen maar zoontje vind de kleurtjes fantastisch dus er staat inmiddels al genoeg. Die zorgen dat je zo goed mogelijk kan bewegen zonder dat je hinder hebt van je kleding. Niet flateus, vooral handig. Al vind ik ze erg gaaf, heb tig printjes en draag ze ook nooit in huis maar op de sportschool. Kon ik thuis maar sporten.
Schoenen op wieltjes? Nooit van gehoord, ken wel rolschaatsen of hoe dat heet maar dat bedoel je vast niet
Die dingen heten heelys, is best gevaarlijk paar flinke ongelukken mee gebeurd was een tijd zo'n hype en komt er bij mij ook niet in.
Oooh ook nog in printjes... echt ik vind het zooo lelijk, ook om te sporten. Met witte leggings heb ik dat niet. Vind ik niet eens lelijk ofzo.
Een witte legging doet niks met je figuur, behalve alle minpunten accentueren. Over 'zooo lelijk' gesproken. Een sportlegging doet wel wat aan je figuur, tenzij je er in op de bank gaat zitten natuurlijk
Ja dat kan allemaal prima Toch vind ik die sportbroeken echt geen pan! Waar t ook voor is of wat t ook doet of hoe lekker het ook zit.
Na 2 katten te hebben (gehad) waarvan 1 Perzische 18 jaar is geworden en de huis tuin en keuken kat nu 15 jaar is komt er toch echt geen kat /huisdier weer! Action prullaria De wc verwarmer van hotsiflots Glazen meubelen
Nee die heb ik niet. Vriendinnen die getrouwd zijn zullen hun man ook niet meenemen. Ik ben alleenstaand dus geen man voor ze om mee te praten. Beetje saai.
Bezorgers zijn zo weer weg, Als er een klusjesman komt is er iemand anders bij, vriendin of zus ofzo Huisarts is een ander verhaal. Dat is een arts. Het moet niet ten koste gaan van gezondheid. Waarom extreem? Het is in sommige culturen heel normaal dat je niet alleen bent met een man.