Wij gaan voor een kindje vanaf zomer 2017!

Discussion in 'Zwanger worden clubs' started by Sado, Apr 19, 2017.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Sado

    Sado VIP lid

    May 16, 2016
    19,262
    17,283
    113
    #601 Sado, Jun 22, 2017
    Last edited: Jun 22, 2017
    @ciprilla en? Hoe ging de eerste dag sonjabakkeren? :)

    Goed bezig @Patchwork!

    Lijkt me super druk zo met drie kleintjes @Madeliefje06! Lukt het nog? Wanneer komt je man terug? :)
    Inderdaad nog maar twee maanden (hopelijk korter, hoop toch op wat kortere cyclussen nu :p) afzien! Daarna gaan de testen echt de deur uit, haha

    Hier direct met foliumzuur gestart toen ik met de pil stopte, @Lovely29! We gingen er natuurlijk nog niet echt voor, maar wilde niet het risico lopen toch eerder zwanger te raken maar geen foliumzuur geslikt te hebben.
    Ik neem 'm elke dag bij het avondeten in. Potje staat in het zicht in de keuken, dus zo vergeet ik 'm eigenlijk nooit.
    Misschien vast momentje pakken, zoals opstaan of naar bed gaan?

    Man, man, man, wat ben ik aan weekend toe :( Combinatie mega drukte op werk, enorme warmte en nog steeds beetje ziekjes baby is best slopend.
    Gelukkig laatste dagje werken vandaag!
     
  2. Sado

    Sado VIP lid

    May 16, 2016
    19,262
    17,283
    113
    Nou een oploop is er. Maar in dit tempo wordt het weer CD27 eer ie eens positief is. Grrrrr :p
     

    Attached Files:

  3. Jiseb

    Jiseb Fanatiek lid

    Mar 4, 2015
    2,054
    955
    113
    Dit zet nog niet echt door, Sado....

    Ik snap het helemaal van toe zijn aan weekend. Juist nu het zo warm is heeft E. geen zin in drinken en huilt ze in de avond veel. Morgen wordt het gelukkig weer wat frisser!
     
  4. Lovely29

    Lovely29 Fanatiek lid

    Oct 5, 2014
    1,525
    671
    113
    Dat gaat idd nog niet echt snel. Moet die echt oplopen dan of kan je ook ineens een knaltest hebben? Ben je nu op dag 14?
     
  5. Lovely29

    Lovely29 Fanatiek lid

    Oct 5, 2014
    1,525
    671
    113
    ❤️Wij gaan voor een kindje!❤️
    Vanaf zomer 2017


    Juni (2)
    Jess89 - 28 jaar - 1e kindje - 1e ronde
    Patchwork - 31 jaar - 6e kindje (9e samengesteld) - 1e ronde


    Juli (2)
    Babs1990 - 27 jaar - 2e kindje
    Lovely29 - 31 jaar - 2e kindje

    Augustus (7)
    Sado - 24 jaar - 2e kindje
    Saaaraaa - 23 jaar - 2e kindje
    thephantom - 23 jaar - 1e kindje
    Jiseb - 32 jaar - 2e kindje
    Eerstewondertje - 27 jaar - 2e kindje
    Eva4 - 30 jaar - 1e kindje
    Raaf92 - 24 jaar - 2e kindje


    September (2)
    ciprilla - 24 jaar - 2e kindje
    Madeliefje06 - 30 jaar - 5e kindje


    Oktober (0)


    Even pauze (1)
    Gruffalo - 34 jaar - 3e kindje

    **********************************
    NODlijst:
    27 juni: Lovely29
    15 juli: Sado

    **********************************
    Bevallingslijst:
     
  6. Sado

    Sado VIP lid

    May 16, 2016
    19,262
    17,283
    113
    Bij de cassette testen liep 't op tot een knaller! Geen idee hoe het met deze dipsticks zal gaan. Ik zie ze nu wel met de dag oplopen, maar kan ook zomaar opeens knallen. Aan zaken als afscheiding te zien denk ik wel dat een eisprong nabij is, maar we gaan 't zien :)
    Opzich vind ik cyclusduur niet eens zo heel boeiend (is minder kansen per jaar, maar heb goede hoop dat 't net zo snel zal gaan als vorig jaar), hoop meer dat de LF nu langer is dan vorige maand. Toen was-ie maar 8 dagen...

    Nu moet ik zeggen dat ik géén idee heb hoe mijn LF vorig jaar was. Heb ovulatietesten gebruikt, maar stopte een aantal dagen voor mijn NOD er maar mee omdat er toch geen positieve aankwam (gebruikte geen streepjes testen, dus een oploop heb ik nooit kunnen zien) Zou zomaar kunnen dat m'n LF toen dus ook kort was en ik gewoonweg te vroeg stopte met testen steeds. En toen dus ook met 3 maanden zwanger geraakt:)

    Nu CD14 inderdaad!
     
  7. Sado

    Sado VIP lid

    May 16, 2016
    19,262
    17,283
    113
    Ahh vervelend, zeg! Merk dat C er ook wel last van heeft ja. Niet gek ook, voor mij is de lol er ook wel af, haha :p
    Gelukkig nu al veel koeler na een fikse regen- en onweersbui. Heerlijk!
     
  8. Jiseb

    Jiseb Fanatiek lid

    Mar 4, 2015
    2,054
    955
    113
    Hier waait het alleen een beetje. Ik zeg: kom maar op met die regen en onweer!
     
  9. Lovely29

    Lovely29 Fanatiek lid

    Oct 5, 2014
    1,525
    671
    113
    Haha volgens mij ben ik de enige die het heerlijk vind en er van baalt dat het koude is. Hier slaapt iedereen gelukkig super goed en heb eigenlijk ook geen last van de warmte. Mooie weer kom maar snel weer terug:)
     
  10. Madeliefje06

    Madeliefje06 VIP lid

    Mar 26, 2015
    11,915
    5,177
    113
    @Patchwork : Ah apart zeg, dat cafeïne zoveel meer een verslaving is. Hoe gaat het met de misselijkheid?

    @Lovely29 : Ik zou het gewoon voor het naar bed gaan slikken dan, als je dat met de pil ook deed. Dat ben je misschien nog een beetje gewend.
    Zijn gelukkig hele makkelijke slapers. Niet echt uitslapers maar 7:30/8:00 wil op een vrije dag wel lukken. En in de middag nog ruim twee uur als middagslaapje. Hoop dat N dat slaapje er nog even inhoudt. Hoe slaapt jouw dochter?
    En van mij mag het ook wel zulk weer blijven haha. Ik vind het heerlijk. Alleen werken in de warmte vind ik iets minder.

    @Sado : Hij komt morgenavond terug, na 5 dagen. Edit: vanavond dus :p Is allemaal meegevallen hoor. Soms even drukke momenten wel maar was te doen. Gelukkig makkelijke kinderen. Vierde kan er nog wel bij :p
    Nu lekker weekend voor jou gelukkig! Hoe komt het dat het zo druk op je werk is? En hoe gaat het nu met C? En morgen misschien een positief testje.. zou mooi zijn.

    @Jiseb : Wat vervelend dat E zo last lijkt te hebben van de warmte. Hier heeft het al flink geregend en geonweerd vanmiddag en is nu veeel koeler. Bij jullie inmiddels ook?
     
  11. Sado

    Sado VIP lid

    May 16, 2016
    19,262
    17,283
    113
    @Lovely29, vind je dat hele benauwde weer ook lekker? Ik vind het twee dagen leuk en dan mag het wel weer 23 graden mét een briesje worden:rolleyes:

    @Madeliefje06 Fijn dat het zo meeviel! Vind het wel knap hoor, haha.
    Lastig verhaal waarom het nu zo druk is op m'n werk. Even tijdelijk veel extra werk, maar da's gauw weer over gelukkig. En nu genieten van het weekend :D
    Gaat iets beter met C. Van 3-4 hoestbuien per nacht (soms half uur aan een stuk), zijn we nu naar 1-2. Hopelijk is het gauw helemaal over!
    Positief testje verwacht ik vandaag eigenlijk niet :( Zou fijn zijn, maar verwacht eigenlijk wel weer een lange cyclus als ik de testjes zo zie.
     
  12. Patchwork

    Patchwork Niet meer actief

    @Sado wat ontzettend balen zo'n lange cyclus. Had ik in het verleden ook, maar niet als ik zwanger wilde worden (en sowieso ging dat me destijds érg makkelijk af) dus vond het wel prima om niet zo vaak ongesteld te hoeven zijn. Maar als je zit te wachten op een kindje maakt het nogal ongeduldig...

    @Madeliefje06 nog steeds kotsmisselijk inderdaad. Nu tussen de 6 en 11DPO en de tijd gaat traag. Heb pukkels overal, zere boobs, blauwe aderen en stekende krampen bij vlagen. En moe. Doooooooodmoe. Lijkt erger te zijn dan wanneer ik "normaal" progesteronkwaaltjes heb, maar blijf mezelf maar gewoon voorhouden dat ik mezelf de kop gek aan het maken ben. Iedere dag dat er geen bloed is, is een beetje hoop, maar ik ga nergens van uit. Lijkt me sterk dat het in één keer raak is.

    Wat de cafeïne betreft; ik heb jarenlang geteerd op minimaal 8 blikjes energy drink plus minimaal 8 koppen koffie per dag. Echt belachelijke hoeveelheden dus. Dodelijk zelfs. Als ik "te weinig" cafeïne binnen kreeg, lag ik met denderende verlammende koppijn op bed en tja, dat was ook niet echt een optie icm een groot gezin. Maar het moge duidelijk zijn dat dat niet gezond is icm kinderwens. En dus heb ik binnen een week afgebouwd naar "slechts" drie à vier kopjes Senseo per dag. Knap slecht van geweest maar boven verwachting snel door de koppijnperiode heen. Ben dus best trots op mezelf. :)
     
  13. Sado

    Sado VIP lid

    May 16, 2016
    19,262
    17,283
    113
    Ach, ik maak me nog niet zo druk @Patchwork! Ben 5 maanden geleden bevallen, van 3 weken tot 3 maanden na de bevalling de pil geslikt. Is wel logisch dat alles in de war is :)
    En met een cyclus van +/- 35 dagen mag ik niet klagen. Zie hier op het forum vrouwen met cyclussen van >60 dagen voorbij komen. Zo erg is het gelukkig nog niet :) Vorig jaar ook hele maffe cyclussen die alle kanten op gingen en toch na 3 maanden zwanger geraakt!
    En daarnaast heb ik nog wat weken totdat we er echt voor gaan :D
    Ik houd hoop!
     
  14. Patchwork

    Patchwork Niet meer actief

    ❤️Wij gaan voor een kindje!❤️
    Vanaf zomer 2017


    Juni (2)
    Jess89 - 28 jaar - 1e kindje - 1e ronde
    Patchwork - 31 jaar - 6e kindje (9e samengesteld) - 1e ronde


    Juli (2)
    Babs1990 - 27 jaar - 2e kindje
    Lovely29 - 31 jaar - 2e kindje

    Augustus (7)
    Sado - 24 jaar - 2e kindje
    Saaaraaa - 23 jaar - 2e kindje
    thephantom - 23 jaar - 1e kindje
    Jiseb - 32 jaar - 2e kindje
    Eerstewondertje - 27 jaar - 2e kindje
    Eva4 - 30 jaar - 1e kindje
    Raaf92 - 24 jaar - 2e kindje


    September (2)
    ciprilla - 24 jaar - 2e kindje
    Madeliefje06 - 30 jaar - 5e kindje


    Oktober (0)


    Even pauze (1)
    Gruffalo - 34 jaar - 3e kindje

    **********************************
    NODlijst:
    26 juni/2 juli: Patchwork
    27 juni: Lovely29
    15 juli: Sado

    **********************************
    Bevallingslijst:
     
  15. Patchwork

    Patchwork Niet meer actief

    Heb je goed. Hormonsters kunnen gekke dingen doen met een vrouwenlichaam.
     
  16. Sado

    Sado VIP lid

    May 16, 2016
    19,262
    17,283
    113
    @Patchwork, klinkt veelbelovend!! Wanneer ga je testen? :)
     
  17. Patchwork

    Patchwork Niet meer actief

    Zondag. Meer op vraag van m'n lief dan op eigen initiatief. Ik durf niet zo goed haha al jeukt het wel enorm. Meer om het "willen weten", maar ben realistisch genoeg om te weten dat de kans op een positief resultaat (of zelfs maar dúídelijkheid) heeeeeeeel klein is en wil mezelf tegelijkertijd ook de teleurstelling besparen. Heb besloten dat ik ervan uitga dat m'n eisprong of op woensdag of op zaterdag is geweest, dus zondag ben ik 8 of 11 DPO. We'll see, ik ga nergens van uit.
     
  18. Eerstewondertje

    Eerstewondertje Fanatiek lid

    Jun 16, 2015
    1,220
    780
    113
    @Patchwork spannend!

    @Sado rustig afwachten dan..

    Hier gisteravond 1 regenbui met 1 slag onweer en dat was het... Nu weer 27 graden...
     
  19. Sado

    Sado VIP lid

    May 16, 2016
    19,262
    17,283
    113
    Ah bah! Hier is echt de hele avond tekeer gegaan. Nu niet koud, maar wel een heerlijke 22/23 graden, heerlijk zo :)
    Hopelijk koelt het bij jou ook gauw af!
     
  20. Patchwork

    Patchwork Niet meer actief

    Ladies, het weekend gaat hier zo in. ;) Zal dus minder aanwezig zijn; we hebben vanavond en morgenochtend zes kids thuis en de rest van het weekend staat in het teken van klussen en poetsen. Mocht ik nieuws hebben zondag dan laat ik tussendoor wel even iets weten maar ik ga er niet van uit. Tot maandag en toitoitoi de aankomende dagen!
     

Share This Page