Cryo terugplaatsing juni 2017

Discussie in 'MMM clubs' gestart door Dreamer29, 29 mei 2017.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Juffie26

    Juffie26 VIP lid

    24 okt 2011
    10.011
    1.860
    113
    Omdat ik dat zelf percee wil.
    Ik heb een hele mooie cyclus en zeer regelmatig, met mij is verder niks "mis" zeg maar dus ik wil niet nog meer hormonen als ik ze niet nodig hebt vandaar.
     
  2. Juffie26

    Juffie26 VIP lid

    24 okt 2011
    10.011
    1.860
    113
    Ja ik ook begin juli verwacht ik als ze tenminste dag 5 redden.....
    Ik zit dinsdag op cd 12
     
    dame82 vindt dit leuk.
  3. dame82

    dame82 Fanatiek lid

    29 sep 2014
    2.660
    957
    113
    @Marissie82 bij ons is standaard cd 10 de eerste meting. Mijn bms is dan meestal 7mm en dat is dik genoeg om de tp te plannen. Hoe dik moet het bij jullie zijn? En hoeveel progynova slik je nu dan? Ik 3x daags 1 tabletje.
    En ik zie nu, aan de 82 achter je naam, dat we waarschijnlijk even oud zijn?! Ik alweer 34 en dat vind ik echt vreselijkkkk. Voel me nu al een oude moeder en ben nog niet eens zwanger!
     
  4. Stiertje73

    Stiertje73 VIP lid

    27 feb 2011
    5.738
    268
    83
    @Marissie82 Balen zeg, van dat ziekenhuis. Mede door dit soort protocollendrift zijn wij naar Düsseldorf uitgeweken.
    Wij hebben nog geen evaluatiedatum. Het wordt iig na 18-7.

    En leeftijd? Ach, ik ben al 44. Jullie zijn nog piepjong! :)
     
    Marissie82 vindt dit leuk.
  5. Marissie82

    Marissie82 Bekend lid

    24 jul 2016
    960
    362
    63
    Vrouw
    Ja, dat klopt! Ik word al bijna 35. Vier het dit jaar klein. Mijn schoonzusje en 2 nichtjes zijn zwanger en ik heb geen zin in die dikke buiken... Ik voel me ook al oud... daarom ook geen zin in mijn verjaardag, vind het niks om weer een jaar ouder te worden

    Ok, bij ons op cd 11,12,13. Maar ik denk dat cd13 vol zat.. Bij ons moet het minimaal 6 mm zijn. Ik slik 2x4mg progynova
     
  6. rammetje86

    rammetje86 Actief lid

    17 dec 2012
    192
    25
    28
    friesland
    Hey @Marissie82
    Ik voel me eigenlijk best goed. In de ochtend wat kokhals neigingen en pijnlijke tepels ( dit is nieuw want bij de vorige zwangerschap niet gehad )
    4 juli hebben we onze eerste echo. Ik ben dan precies 7 weken.
    Hij is wat vroeger ivm dat ik hiervoor een bbz heb gehad.
    Dit is onze 3de terugplaatsing van de eerste ivf poging.

    De eerste terugplaatsing is onze dochter uit geboren op 32-12-14

    De tweede terugplaatsing was helaas een bbz.

    En dit is de derde...

    Vind het best wel raar. Zoveel meiden die al zoveel tp's gehad hebben! En voor de zoveelste keer niet gelukt.
    En bij mij lukt het uiteindelijk tot 3x achter elkaar.

    Voor jou ook weer een negatieve test. Hopelijk hebben jij en alle andere snel eens een positieve test in handen.

    Lief van je dat je zo positief bent naar anderen. En jaloers mag je zijn. Digi-hug voor jou.
     
  7. 3112

    3112 Actief lid

    15 feb 2010
    217
    20
    18

    Ik snap het wel meid, het is echt niet te bevatten dat het gewoon "zomaar" niet lukt.
    Ik ga duimen voor je dat dit 'm gaat worden!
     
    Marissie82 vindt dit leuk.
  8. Marissie82

    Marissie82 Bekend lid

    24 jul 2016
    960
    362
    63
    Vrouw
    Spannend 4 juli de echo! Hopelijk voor beide een goede uitslag! Dat is wel heel bijzonder, elke terugplaatsing is het raak! Vertel ons je geheim! Wat doe je allemaal om de innesteling te bevorderen?
     
    rammetje86 en dame82 vinden dit leuk.
  9. Ipp32

    Ipp32 Lid

    5 okt 2015
    79
    17
    8
    NULL
    NULL
    @Marissie82 wat naar dat ze zo moeilijk doen over dat evaluatiegesprek. Zo'n secretaresse die protocol voor mensen stelt. Ik hoop dat je mailtje naar het ziekenhuis helpt. Bij welk ziekenhuis zit je?

    Ik heb mijn eerste tp in mijn natuurlijke cyclus gehad. Met positief gevolg. Nu wilde het ziekenhuis per se dat ik progynova en utrogestan ging gebruiken. Heb nu veel last gehad van die hormonen. Met mij is lichamelijk alles goed, dus vind dat extra medicijn gebruik echt vervelend.
    Juffie26 wat goed dat jij duidelijk hebt weten te maken dat je het in je eigen cyclus wilde. Deden ze daar moeilijk over?

    @dame82 het niet testen lukt nog wel. Wil niet dat een negatieve test de eerste verjaardag van mijn dochter zondag/maandag overschaduwd. Dus mooie reden om het uit te stellen.
    Qua symtomen heb ik gevoelige borsten, en ben ik moe (al kan dat laatste pok van stressvolle periode op het werk komen) en die borsten van de medicatie. Ik weet niet, ik heb er op zich een positief gevoel over maar wil ook niet te hard van stapel lopen. De vorige keer had ik helemaal geen positief gevoel en toen was het raak. Er valt dus geen pijl op te trekken.
     
  10. Juffie26

    Juffie26 VIP lid

    24 okt 2011
    10.011
    1.860
    113
    Wij lopen in Dusseldorf en ze doen daar verder nergens moeilijk over mocht echt helemaal zelf beslissen wat ik wilde. Ze zijn heel erg lief en begripvol.
    Ik ben blij dat we nooit in Nederland zijn verder gegaan juist om die stugge starre reden en die stomme protocollen drift hier brrrr. Mijn lijf mijn keuze en dat snappen ze in Dusseldorf heel goed.
     
  11. dame82

    dame82 Fanatiek lid

    29 sep 2014
    2.660
    957
    113
    @Marissie82 mijn ervaring is dat als je iets meer op je strepen gaat staan er vaak meer mogelijk is. Je niet zomaar laten afschepen! Wel jammer dat dit in Nederland vaak zo moet gaan. Ik heb ook echt het gevoel dat ik soms een strijd aan het leveren ben... niet alleen om zwangervte worden, maar ook gehoord te worden. Wij zullen een eventuele volgende poging dan ook in het buitenland gaan doen.

    @Ipp32 alvast gefeliciteerd met de verjaardag van je dochter! 1 jaar, bijzondere leeftijd! Ik kan me voorstellen dat je daarvoor het testen kunt uit stellen! En een goed gevoel erover hebben is al iets...dat heb ik nooit en mijn intuïtie klopt tot nu toe altijd! Laten we duimen dat je voorgevoel gaat kloppen!

    @Juffie26 mag ik vragen hoe dat werkt met een stoof? Ze gaan er alle 5 in en wat gebeurt er dan als er teveel mooi doordelen?
    Ik zou eigenlijk graag willen dat ze onze embryo ook eens langer in het 'bakkie' lketen doordelen. Ik heb steeds op dag 5 een morula. Dat zit me niet lekker. Ziekenhuis blijft benoemen dat ie mooi doordeelt en dat dat het belangrijkste is. Maar eerlijk gezegd heb ik er na 5 mislukte tp's weinig vertrouwen in. Zou wel eens willen weten of ie langer mooi dooordeelt en een blasto teruggeplaatst te krijgen. Maar ja Nederland he en z'n protocollen...durf het niet eens aan te kaarten!
     
  12. Juffie26

    Juffie26 VIP lid

    24 okt 2011
    10.011
    1.860
    113
    Jup Nederland en protocollen brrrr.
    Ze gaan in de stoof en daar blijven ze onder optimale vochtigheid, temperatuur en licht 5 dagen in. Er staat een camera op elke embryo apart die steeds foto's neemt van de deling en zo kunnen ze heel mooi volgen welke goed delen en welke niet. In een "normaal" schaaltje moeten ze steeds handmatig het deksel opmaken en kijken met microscoop Hoe het gaat je krijgt dus schommeling in temperatuur en vochtigheid ect iets wat je in de stoof dus niet hebt aangezien ze daar 5 dagen onder constante omstandigheden zitten.
    Diegene die er op dag 5 het mooiste uitzien wordt dan gekozen voor de terugplaatsen en als er meer mooi doorgaan tot dag 5 dan vriezen ze die weer opnieuw in.
    Ik heb 2x een super mooie dag 5 terug gehad verre blastocyste mijn dochter was al uit haar schilletje aan het kruipen en de andere bleek helaas maar paar dagen zitten.
    Vorige keer (2012) gingen er 3 de stoof in en er kwamen er 2 super mooi weer uit.
     
  13. Lotusbloempje

    Lotusbloempje Actief lid

    2 jun 2017
    345
    57
    28
    Vrouw
    Ik begin me nu eindelijk wat beter te voelen en er zo even niet mee bezig zijn, geen stress enz, doet eerlijk gezegd wel goed ondanks ik zo graag zwanger wil worden...

    Wat balen van die secretaresse! Kan je niet techtstreeks met je gyn praten? Van zoiets kan ik echt boos worden, dat zij dan zo even over alles beslist. Ik vind als jullie daar nood aan hebben jullie dat moeten kunnen krijgen. Kan je niet gewoon een afspraak maken bij je gyn? Die secretaresse hoeft toch niet te weten waarom..
     
  14. Lotusbloempje

    Lotusbloempje Actief lid

    2 jun 2017
    345
    57
    28
    Vrouw
    Volgens mij moet ik daar precies toch ook eens achter vragen. Bij de laatste tp hebben ze niet gezegd hoeveel het is doorgedeeld ofzo dus heb er geen idee van in hoe verre da de kansen verhoogd of verlaagd...
     
  15. Lotusbloempje

    Lotusbloempje Actief lid

    2 jun 2017
    345
    57
    28
    Vrouw
    Ik heb mijn Tb in juni ook niet gehaald helaas. Hier zal het begin juli worden normaal. Succes in ieder geval
     
  16. Juffie26

    Juffie26 VIP lid

    24 okt 2011
    10.011
    1.860
    113
    Hoi dames,

    Ik heb dinsdag meting van mijn bms en kijken hoe groot mijn follikel is voor cryo tp natuurlijke cyclus. We hebben van de 24 eicellen 5 bevruchting over gehouden afgelopen 29 april.
    Nu ben ik hartstikke verkouden, keelpijn. Kan de evt tp dan wel doorgaan?
    Iemand daar toevallig ervaring mee? Wij lopen in Dusseldorf.

    Ps: ik verwacht de tp zo rond 6 juli dus ik heb nog ruim 1.5 week zeg maar voordat de tp daadwerkelijk is. Maar ik weet niet in hoeverre dit daarvoor nog "kwaad" kan? Ik heb trouwens ook geen koorts gewoon 37.4
     
  17. Stiertje73

    Stiertje73 VIP lid

    27 feb 2011
    5.738
    268
    83
    Verkoudheid kan geen kwaad hoor. Bij mijn 1e behandeling in DD hoestte ik de longen uit mn lijf. En raakte ik zwanger van mijn oudste dochter ...
     
  18. Juffie26

    Juffie26 VIP lid

    24 okt 2011
    10.011
    1.860
    113
    Ik gelukkig.
    Ben zo hees kan nog bijna niet meer praten.....ga wel flink aan het fruit altijd goed
     
  19. rammetje86

    rammetje86 Actief lid

    17 dec 2012
    192
    25
    28
    friesland
    Wist ik het maar.
    Wat ik sowieso niet doe is zwaar tillen. Maar ik weet niet of dat echt helpt.
    En ben bij deze laatste terugplaatsing een lang weekend naar center parcs geweest. Heerlijk ontspannen
    Verder doe ik niks extra's

    Hoe dichter we bij de datum komen hoe spannender het wordt.

    Hoe is het nu met jou?
     
  20. rammetje86

    rammetje86 Actief lid

    17 dec 2012
    192
    25
    28
    friesland
    Bbrrr, gisteren een rotdag.

    Heel de dag last gehad van krampen bij mijn baarmoeder. Wat een rotgevoel. Bij elke bezoek aan de toilet ben je bang voor bloedverlies.
    Gelukkig nog niks.
    Hopelijk was het het oprekken van de baarmoeder.
    Meer dames hier last van of van gehad?
     

Deel Deze Pagina