Je zorgt dan toch eigenlijk te goed voor haar? Ze pakken nu eenmaal wat ze nodig hebben en bij de ene is dat een beetje meer en de andere beetje minder! Hier ook een groot kind en steeds aan de bovenkant van de curve. Hoop dan dus ook niet tot 42 weken door te lopen, want dan wordt het een hele kluif.
Maar 8 pond is prima toch? Ik denk dat je juist hartstikke goed voor je kleine meid aan het zorgen bent. Weet niet hoe groot jij en je man zijn natuurlijk, maar voor Hollandse begrippen klinkt mij dit niet als heel veel in de oren. En qua bevalling maakt het niet zoveel uit, het gaat meer om het hoofdje
Tnx meiden toch prettig om te lezen. Nah ik was zelf ook 8 pond bij de geboorte en ben nog steeds stevig. Ben niet groot, 1,67 en mijn vriend is 1,82 met normaal gewicht. Dus zal ze dan toch van mij hebben . Nah op zich vond ik t vooral wat verontrustend doordat het buikje als enige echt buiten de curve uit kwam. Hoofdje heel gemiddeld gelukkig . Laatste hete dag meiden voor nu! Succes allemaal en houdt t koel! Word benieuwd wie als eerste gaat bevallen, de eerste komen er snel aan volgens mij.
Zolang de vk het niet verontrustend vind zou ik het daar lekker bij laten en nog even genieten Nou volgens mij wil er hier wel iemand mn buik uit, maar die snapt niet helemaal goed hoe Manman, probeert hier echt iemand uit te breken niet normaal.
Tsja, mag wel, maar liever nog even niet. En is gewoon een druktemaker die geen ruimte meer heeft, maar toch nog van alles probeert
Ben blij dat de laatste dag warmte even voorbij is nu.... pfff is niet leuk als je hoog zwanger bent zeg... Hebben jullie wel.eens nagedacht over voetreflexologie? Dat schijnt de bevalling te kunnen opwekken?
Ja vind het ook heerlijk dat het nu stukken is afgekoeld. Voel me meteen stukken beter en ben ineens ook weer actiever Ja wel aan gedacht. Ga het misschien ook wel doen, maar dan bijv volgende week vrijdag ofzo. En alleen al omdat me dat erg lekker lijkt en vind dat ik het dan wel verdient heb
Ff een ego berichtje van deze kant... Nou ik heb alleen nog maar weken met rust gehad. 6 juni lag mijn kleine ein-de-lijk in hoofdligging en al zo goed als volledig ingedaald. Had ik 20e controle lag de kleine dwars! Letterlijk te chillen op haar rug. Hoofd rechts en voeten links en benen over elkaar. Die is volgens mij niet van plan vanzelf te komen haha.. Volgens de vk heeft ze ook nog voldoende ruimte om te draaien. De 27e weer liggingsecho. Ligt ze niet goed dan afspraak maken voor draaipoging... Alleen weet niet of ik dat zo zie zitten, maargoed. Ik heb dus afgelopen dagen me verdiept in het hele gebeuren "keizersnede", "inleiden" en "draaipoging". Dan kwam er ook nog bij dat de 14e mijn vader aangaf een 'golfbal' onder zn oksel te hebben. Direct spookte in mn hoofd al kanker rond. Niet zo zeer omdat ik er bang voor ben, maar omdat hij dit in 2012 en 2015 op precies dezelfde plek ook heeft gehad en het toen lymfeklierkanker was. En het blijkt dus inderdaad lymfeklierkanker te zijn. A.s. maandag krijgt hij vervolg onderzoeken en gaan ze kijken welke behandeling. Buik Mijn buik staat echt strak, maar zal wel door de dwarsligging komen.. Want hiervoor had ik er nog niet echt last van. Zal is even een fotootje erbij posten. Warmte Ik vind het nog goed te doen, maar ik zit dan ook regelmatig als een walrus met mn voeten/benen; samen met mijn mini dolfijn/kikker (lees: dochter) in het zwembad haha. Ik 'eet' veel waterijsjes (zelfgemaakt van alleen water haha, die rakketjes heb ik wel ff gehad). Ontsluiting/bloeddruk Hier gelukkig nog steeds 'maar' 1 cm ontsluiting. Ook bloeddruk nog altijd 110/60. Bevalling Ik zie niet tegen de bevalling op. Alleen wel tegen het evt. draaien en inleiden. Als ze dwars blijft liggen en ik draaipoging doe en die mislukt; krijg ik geplande keizersnede. Mocht er tijdens de draaipoging iets niet goed gaan met beeb, wordt ze met spoed gehaald. Dus ergens denk ik, geef me dan maar 'direct' een keizersnede.. Maargoed misschien ligt ze onverhoopt toch ineens goed. Ik reageer later vandaag ff op de andere dames
Budgie, wat heftig van je vader! En kan me wel voorstellen dat je buik zo gespannen aanvoelt. Lijkt me ook niet prettig dat ze zo dwars ligt. Hopelijk is ze slim en draait ze gewoon zelf weer even terug.
Jaa, wel flinke domper, maar we gaan er vanuit dat hij ook dit keer zijn strijdlust laat zien en dat hij er weer bovenop komt. We staan er met zn allen (best) positief in! Wat betreft de kleine, jaa zou fijn zijn als ze uit zichzelf draait. Maar inmiddels ben ik overal op voorbereid, zover je dat kunt zijn. Hoe dan ook straks heerlijk knuffelen met onze kleine meid.
Geen zorgen maken meis. Niemand groeit op een gemiddelde lijn. Mijn zoontje zat met zijn buikje op de onderlijn en was echt niets mis met hem. De kleine meid nu in mijn buik zit met alles op de onderlijn maar zolang ze haar eigen lijntje blijft volgen...ik haar volop voel bewegen (teken dat ze t naar de zin hebben!) Maak ik mij totaal geen zorgen. Ik maak nou eenmaal kleine babies. (Zoontje woog 2860 gr) Relax meis komt goed en je doet het goed! Knuffel!
Jeetje Budgie wat schrikken van je vader zeg, en idd positief proberen te blijven in deze! En wat betreft de kleine...hopen dat deze nog ff lekker draait . En Missy hier ook beweging genoeg weer gelukkig , dat is idd een hele geruststelling vind ik telkens. Alleen gisteren heeft de verloskundige nog wel contact opgenomen naar aanleiding van de groeiecho, en er staat nu voor komende maandag een afspraak bij de gyneacoloog hiervoor. Dus ben benieuwd wat ze ermee willen doen of extra gaan checken...ik heb geen idee namelijk. Wat wel zo is, is dat het lastiger wordt de suiker onder controle te houden, en kom nu vervelend genoeg wat vaker boven de 7 uit, waar je eigenlijk onder moet blijven tijdens zwangerschap. Dus ben benieuwd wat ik maandag te horen ga krijgen... De ergste warmte hebben we voor nu even gehad, en ik moet zeggen vind dit toch lekkerder nu hoor , meiden een heel fijn weekend!
@Budgie jeetje meid wat heftig allemaal. Heel veel sterkte met het vervelende nieuws van je vader. Zoiets wil je, vooral in deze tijd , niet horen. Ik ga voor jullie duimen dat alles gewoon goed komt. Ook ga ik voor je duimen dat de kleine nog draait zodat je natuurlijk kan bevallen. Ik vind het ook wel lekkerder nu het iets is afgekoeld. Voel mij inderdaad een stukje fitter weer. Gister was mijn laatste werkdag, dus nu officieel met verlof. Erg raar idee hoor, maar ook wel weer heel fijn.
Als het je eerste kindje is geven ze je uit voorzorg over aan het zkh. Was bij mij met mijn zoontje ook. De gyn in het zkh zei destijds dat ze met groei achterstand extra monitoren en omdat dit mijn 1e kindje was. Ze zei misschien heb jij gewoon kleine babies..als baby 2 ook klein is dan hoefde ik niet weer naar zkh. Maar misschien is het bij jou in combi met je suiker dat ze extra willen monitoren. Ik vond het alleen maar prettig in ieder geval.
@Budgie ik heb helemaal over jouw bericht van je vader heen gelezen. Sterkte meis!!! En ik vind dat je een prachtige buik hebt! Mijne is nog altijd niet echt groot maar voor mijn doen wel. Ik ben benieuwd wie er het eerst gaat bevallen. Ohhhh ik kan niet wachten op ons kleine meisje!! Bevalling zie ik niet tegen op, heb er juist zin in!! Komt wellicht omdat de 1e bevalling ook zo vlot en snel ging. 23:00 zkh in...zoontje om 4:35 geboren.
Poeh...ik had gisteravond serieus een half uur lang (voor-) weeën die om de 6-8 min kwamen. Waren nog best flinke ook nog. Had voor de zekerheid de vk maar gebeld dan weet ze er van. Als ik t snachts weer zou hebben moest ik direct bellen. Gelukkig bleef het alleen bij een zeurderig gevoel. Ze moet nog wel ff blijven zitten hoor!
Ja maar het is nu weer rustig hoor! @Nanoe2 oh jij bent er al bijna...jij bent volgens mij één van de eerste op de lijst is het niet ? (Niet dat dat wil zeggen dat je als eerste gaat bevallen)... Ik kijk de dagen echt weg..erg he?! Ben het nu gewoon zo zat om 24/7 pijn te hebben. Ik beval liever 10x ...#klaagmodus uit