Jaa precies daarom hadden we ook de joolz geo gekozen mochten ze dicht op elkaar komen heb je nog mogelijkheden. De prijzen zijn zo achterlijk hoog haha. Maar we wandelen heel veel (ook met hond) dus moest wel iets goeds zijn. Dochter liep met 16 maanden maar wel meteen als een malle... Haha nu 2 maanden later rent en springt en danst ze er op los. Ging ineens heel snel
Ja daar heb ik ook bij staat kijken! Het enige nadeel van die wagen vond ik dat de 2de buggy geen volledige buggy is. Maar als de kleinste daar niet meer in past zal de grote wel veel kunnen lopen. Wel echt hele mooie wagen. Zijn hoge prijzen maar vind het het wel echt waard. Qua rijcomfort enzo... heb het er wel voor over. En heb nu mijn bugaboo verkocht voor echt een flinke prijs dus behoudt zijn waarde ook wel. Ik ben ook van plan veel te wandelen, dagjes uit en dan is het wel zo fijn dat de grootste ook nog even kan rusten. Nu gaat hopelijk alles goed met de zwangerschap....
Ik ben ook echt een groot fan van dragen en draag mijn dochter van anderhalf ook vaak nog als we lang wandelen in de bossen ofzo in een tula op mijn rug (of mijn man) Ik heb goede draagzakken en doeken dus die kleine zal ik in het begin ook nog veel dragen en dan kan mijn dochter nog mooi in de wagen
Dat is ook fijn inderdaad! Ik draag ook maar merk dat ik het lichamelijk niet zo goed trek. Ben 1,57 en ben niet zo goed gebouwd qua sterkte. Hahaha Maar dragen is super fijn.
Haha jaa echt super vroeg al getest dus kon nog alle kanten op. Ben heel benieuwd naar de komende weken! Uhmmmm als alles goed loopt dan zit er 19 maanden tussen, anderhalf jaar is ze dan dus. Ben heuuulllll benieuwd hoe het dan zal zijn en hoe ze erop reageert. Merken mama's van al 1 kindje dat niet? Dat je soms een half schuldgevoel voelt tegenover je eerste kindje? Weegt natuurlijk niet op dat het voor later echt super leuk is! Oo jaa de joolz Geo vond ik ook een hele mooie wagen!! En inderdaad super handig dat je die uit kunt breiden. Scheelt dat ze dan al 2 jaar is geweest en dan al wat vaker langere stukken kan lopen!
Hey meiden, kan ik me nog bij jullie voegen? Volgens mijn menstruatie cyclus ben ik op 25 februari uitgerekend van Mn 2e kindje. 27 jaar Spannend weer allemaal!
@piscean welkom @karlijn mijn dochter is dan net 23 maanden. Maar ik ben zo'n luie Loedermoeder die echt geen zin heeft om de hele tijd met een kind te lopen die dan weer moe is, stil gaat staan, alles uit de vakken van de supermarkt rukt. Ze is heel druk en ben benieuwd hoe dat is als ze straks kan lopen. Dus voor de praktisch ritjes heb ik deze gekocht. Je kan er heel makkelijk een solo van maken dus met de korte wandelingetjes kan ze zelf lopen. En mijn dochter is heel klein dus al het mee zit kan ik haar erin zetten tot ze 8 is. Hahahahaha ( grapje natuurlijk)
Wij hebben de bugaboo3 ook nog op zolder (moet alleen een nieuw onderstel).. maar met een leeftijd van 5 hoef ik geen duo wagen helaas. Of het moeten er 2 zijn haha. Ik merk alweer dat ik sites afstruin om leuke dingen te willen kopen. Ik doe het niet, ik doe het NIET! Haha eerst weten wat het is. Heb nog zooveel op zolder. Maar allemaal voor boys natuurlijk. ik ga zo eens even lekker neuzen tussen alle spulletjes. Ook positiekleding maar wel in 2 maten groter dan dat ik nu ben. .
Oke. Dat wordt serieus een nieuwe garderobe aanschaffen straks. Is allemaal maat 38. Zit nu in 34. Heb zelfs mn oude testen gevonden! Uit 2012 dus!
Ik heb af en toe al een posistie broek aan..mijn buik is zo opgezet af en toe! De jongens zijn 4 als het babytje wordt geboren. Vind het wel lekker..jongens op school en dan even wat 1 op 1 (als het er 1 is) tijd met de kleine! Ik ga ook eens kijken wat voor een wagen goed is..wij wandelen ook veel en ook door de bossen dus moet wel een stevige zijn.
En ja, haha toevallig in dezelfde periode opnieuw zwanger geraakt nu. Vanmorgen de laatste test gedaan en nu is het klaar. Ik heb er vertrouwen in! Zeker als ik die van 2012 zie
Wat leuk trouwens, veel draagdoekmama's! Ik ben er helemaal gek op. Draag zelfs mn 4jarige nog af en toe!
@Sjors84 een cyste klinkt inderdaad niet fijn, maar gelukkig heb je er geen last van en kan het geen kwaad! @Draaikont zo jij hebt je wagen snel verkocht, wel super dat je er nog een mooi bedrag voor hebt gehad! Die nieuwe ziet er goed uit, welk merk is dat? Onze dochter is tegen die tijd 2 dus het word dan ook een plankje of baby dragen @piscean welkom! @Baloo heerlijk toch, sites af zoeken, nu mag het gewoon, haha. Leuk om je oude testen weer te zien, ik heb ze ook van allebei nog en heeeeele leuk foto!