ik snap je hoor! dat je je zorgen maakt! Heb ik ook heel lang gedaan. Nadat mijn kwaaltjes weg waren van de één op de andere dag heb ik me zo veel zorgen gemaakt. Ik heb zelfs een 'pretecho' gehad afgelopen vrijdag. alleen maar omdat ik MOEST zien dat het goed zat. En dat zat het! Baby zit prachtig op schema en hartje klopte super goed. Probeer te vertrouwen op jezelf en je baby, ik weet nu uit ervaring dat geen kwaaltjes niets hoeven te zeggen over hoe het met je kindje gaat.
Dag allemaal, Hier vanuit een zonnig toscane maar weer eens een berichtje. Na de echo zonder kloppend hartje vorige week, heb ik er nu toch wel weer wat meer vertrouwen in gekregen, vooral omdat mijn buik lekker doorgroeit. Het is echt niet meer te missen nu (zie foto), dus ik ga er maar vanuit zolang die buik blijft groeien en ik geen bloedverlies of heftige krampen heb, dat de baby leeft! Wat vervelend becca dat het is misgegaan! En sterkte sabje, ik hoop dat je een goede echo hebt vanavond!!
@Lindavvv ja moet ook vaak aan jou verhaal denken echt super fijn zeg en stelt mij ook een beetje gerust. Maar die angst jeetje zeg wat kan die de overhand nemen. Merk ook echt dat ik van die drie vmk best een tik heb opgelopen. @Mamavanhannah wat super fijn dat je er weer wat vertrouwen in krijgt je buikje is idd niet te missen . Heb wel vaker gehoord en gelezen dat het goed kan dat er voor de 8 weken nog geen kloppend hartje te zien is door verschillende reden en daarna wel.
Nog 1 week geduld en dan mag ik met 8 weken en 4 dagen ook eindelijk voor een echo! Ik vind het wachten nu wel lastiger worden hoor.. Zo bang dat er geen vruchtje of kloppend hartje te zien is. Afgelopen week begonnen op een andere afdeling in het zkh. Op mijn vorige afdeling heeft iemand gelekt dat ik zwanger ben.. Ik wilde eigenlijk tot na de echo wachten met de bekendmaking aan mijn teamleider maar ik vind het vervelend als hij het via via zou moeten horen. Zal ik hem dan toch maar morgen alvast inlichten?
Wat bijdehand!!! Kan daar slecht tegen, dat mensen hun mond niet kunnen houden!!! Wie zijn zij om zoiets bekend te maken, domme mensen! Sorry hoor hahaha! Ja ik zou het wel zsm vertellen!
Irritant zulke mensen ik zou het ook vertellen. Ik had hetzelfde alleen bij mij is het mijn leidinggevende die het tegen echt iedereen gezegd heeft(
Ja vertellen is dan wel handig, zou er wel expliciet bij vermelden dat je het nieuws liever nog even voor je had gehouden maar je absoluut niet wil dat hij het via iemand anders hoort dan van jou. Wel echt super vervelend meis! Sommige mensen zijn ook niet te vertrouwen Ben je nog zo misselijk?
Waar bemoeien mensen zich toch mee om jouw nieuws te gaan doorvertellen. En al helemaal een leidinggevende. Zou echt zo boos zijn. Hoe is het met iedereen. Ik zie gelukkig een hoop mooie echo's voorbij komen. Ik heb morgen m'n echo en door de slechte berichten begin ik nu toch wel zenuwachtig te worden. Morgen nog heel de dag wachten, maar gelukkig wel werken dus hoop dat de dag dan snel om is.
Ja ik denk dat ik het mijn teamleider zo ook ga vertellen. Dit is wel een persoon die ik vertrouw en die het niet zomaar tegen het team zal vertellen.. Maar goed ik ben wel net nieuw op deze afdeling, gelukkig geen proeftijd maar er zijn een hoop zwangeren/langdurig zieken/en personeelstekort.. dus hij zal niet heel blij zijn oeps! Maar goed.. bedankt voor jullie reacties! Ik baal ook van die oud-collega maar dat is nu maar zo. @Anna4 de misselijkheid is er nog volop wel iets beter onder controle als ik opsta met beschuiten en regelmatiger eet.
Wat slecht zeg een leidinggevende is een soort vertrouwenspersoon, die hoort dat soort dingen niet rond te bezuinen. Hier gaat het wel goed. Vooral erg moe en weinig puf om dingen te doen. smorgens misselijk, maar als ik iets eet is dat ook weer weg. Al met al mogen we niet klagen. Succes bij de echo voor degene die vandaag moeten!
Wat stom dat mensen het gewoon door vertellen, zoiets kan ik echt niet begrijpen... Van t weekend hebben we t aan mijn moeder en schoonouders verteld, die vonden t fantastisch. Mijn vader is nog op vakantie n paar weken, dus die hoort het pas als hij terug is. Hier gaat t z'n gangetje. Ik ben nog steeds erg moe en heb zere borsten. Bij vlagen misselijk, maar het mag geen naam hebben. Wordt er nu onzeker door omdat er ineens zoveel meiden een slechte echo hadden, denk steeds dat t bij ons ook niet goed gaat zijn volgende week omdat ik verder geen kwaaltjes heb Ik ga zo werken en me proberen er maar niet druk om te maken.....
Wat fijn al die goede echo's hier! Super. Op de fb groep helaas toch ook veel slecht nieuws, dat maakt me best onzeker. Pln ik zou het gewoon vertellen, tis zo balen als anderen praten. Ik heb het ook al verteld maar dat komt vooral omdat ik me gewoon steeds ziek voel en niemand 3 weken buikgriep geloofd haha! Succes voor de meiden die vandaag een echo hebben! Ik ben weer aan het aftellen tot maandag..