1 t/m 15 november 2017 mama's!

Discussie in 'Zwangerschap clubs' gestart door Scarlett1985, 24 feb 2017.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. DeboraV

    DeboraV Actief lid

    3 apr 2017
    122
    20
    18
    Vrouw
    NULL
    België
    Das echt waar, ik moet echt wat meer discipline kweken!

    En inderdaad die treuzeltijd van kindjes :D
    Kan me soms echt aan ergeren, maar ze is nog maar 4 jaar, het scheelt uiteindelijk een beetje aan mezelf ook...

    Vanmorgen wou ze niet eten, ze was te moe zei ze.
    Ik ga straks wel eten zei ze. Ik zeg dat gaat niet want dan moet je naar school.
    Dus is ze zonder boterham naar school...
     
    Samila vindt dit leuk.
  2. LenaMill

    LenaMill Fanatiek lid

    3 aug 2014
    4.261
    997
    113
    Mijn uitslag bij de cardioloog was normaal. 24 u een normaal hartritme! Oef! De echo's van mijn hart half augustus en half oktober blijven wel staan. Dat komt door de onvolledige rechtertakbundel van mijn hart. Ze volgen dat graag op. Tja beter te veel dan te weinig controle zeker?

    Ik kan me iets voorstellen bij de ochtendchaos als er kindjes zijn. Zal voor mij wennen zijn, want ik sta nu al iedere ochtend om 6u30 op om zelf rustig te kunnen douchen, eten, katten eten geven, keuken afruimen.... om dan om 8u stipt te beginnen werken. Gelukkig werk ik in huis. Mijn praktijk is gewoon thuis. Mijn man heeft s morgens ook vaak nog bureauwerk vanuit huis alvorens hij de baan op trekt (vertegenwoordiger). Dus ik reken erop dat mijn man vroeger zijn bed uitgeraakt en mij helpt s morgens! :roflmao:
     
    Samila vindt dit leuk.
  3. Samila

    Samila Actief lid

    25 apr 2015
    399
    46
    28
    NULL
    NULL
    Ooh je mag gerust keihard lachen hoor....doe ik ook(achteraf)
    Dit soort momenten zijn voor mij de geniet momenten...wanneer je niet kan genieten is het puur de stress van alles gedaan krijgen...een paar tips:
    - als je alles gedaan krijgt is het mooi meegenomen en een schouderklopje waard...lukt het niet is het geen ramp..als de basis/belangrijkste maar is gedaan
    -met kinderen is alles maar dan ook echt alles een fase...zij het een korte fase of een lange fase...het gaat over(ooit) of het wordt minder
    -als de fase niet over gaat dan is het karakter van het kind en dan gewoon zsm accepteren...dat is voor jou als ouder het makkelijkste:D
    -geniet van je kind...Ookal laat het je stressen...de gekste dingen die ze doen kunnen oogde leukste zijn...een kind dat voorbeeldig luistert en heel makkelijk is, is saai (en dan klopt er iets niet:rolleyes:)
     
    Ilse84 vindt dit leuk.
  4. Samila

    Samila Actief lid

    25 apr 2015
    399
    46
    28
    NULL
    NULL
    Hoe verzinnen ze het hé....Hihihi
    Ach chaotisch zijn is niet erg....als dat voor jou werkt...zolang niemand er onder lijdt komt het allemaal goed
     
  5. Samila

    Samila Actief lid

    25 apr 2015
    399
    46
    28
    NULL
    NULL
    Blij te horen dat de uitslag normaal is! Geeft toch wel een opluchting denk ik.
     
  6. DangerBlonde

    DangerBlonde Fanatiek lid

    3 feb 2017
    3.491
    2.487
    113
    Vrouw
    Limburg
    @Samila haha ja dat is waar. Ik laat me eens compleet verrassen straks.

    @LenaMill fijn dat de controle goed was!

    Ik ben net ivm de toenemende harde buiken bij de vk geweest. Moet 1-2 weken nu verplicht thuis zitten en rust houden, mag niet gaan werken. Zie er als een berg tegenop om mijn baas te gaan bellen.. kan wel huilen. Deed ik inmiddels ook toen ik thuis kwam. Elke keer als het weer even beter lijkt te gaan gebeurt er weer iets nieuws waardoor ik weer terug val.
    Met baby en mijn bm was alles verder wel goed gelukkig. Bm goed gesloten en niet verweekt. Maar om te voorkomen dat dat straks verandert moet ik nu rust houden, even niet meer werken, niet meer tillen en geen zwaar huishoudelijk werk meer doen. Als het over 1-2 weken beter gaat mag ik weer werken maar wel weer minder uren. Baal echt enorm. En ik ga me dood verveel thuis, mag niks doen en iedereen moet werken of is op vakantie, wat moet ik thuis gaan doen? :cry:
     
  7. Miesjella

    Miesjella Bekend lid

    18 jan 2017
    641
    279
    63
    NULL
    NULL
    Wat balen zeg!

    Gelukkig alles goed met de kleine en daar moet je ook maar aan denken dat je het voor haar doet.

    Zit laatste tijd ook veel thuis, werk sowieso ook vanuit huis maar heb weinig afspraken verder. De muren kunnen dan behoorlijk op je af komen ja.
    Mja nog eventjes volhouden en je hebt er wat moois voor terug!
     
  8. Samila

    Samila Actief lid

    25 apr 2015
    399
    46
    28
    NULL
    NULL
    @DangerBlonde

    Wat vervelend dat je nu toch verplicht rust moet houden.
    Ik ben ook thuis...ik hou je wel gezelschap:D
     
  9. PH1

    PH1 Bekend lid

    16 nov 2014
    924
    77
    28
    Vrouw
    Hier geen ochtendstress, want Selena is pas 1,5! Ik werk niet, dus geen tijd dat we de deur uit moeten. Ik ben alleen ergens bang dat ik straks niet meer de deur uit kan ofzo! Of dat Selena ineens een draak wordt. Het is allemaal ook wel spannend!
     
  10. DeboraV

    DeboraV Actief lid

    3 apr 2017
    122
    20
    18
    Vrouw
    NULL
    België
    Netflix?
    Heb dat bij vorige zwangerschap ook moeten doen, was wel maar een weekje. Verveelde me ook enorm.
    Maar het kan nu gewoon niet anders hé. Courage hoor!
     
  11. DangerBlonde

    DangerBlonde Fanatiek lid

    3 feb 2017
    3.491
    2.487
    113
    Vrouw
    Limburg
    Mijn opdrachtgever heeft zojuist besloten dat ze 1-2 weken rust niet goed vind en ik hoef dus niet meer terug te komen. Ze is bang dat t langer gaat duren en dan heeft ze niks aan me. Die kans krijg ik dus niet en ik mag nu de ziektewet in voor 100% tot aan Mn verlof. Manager boos op me want ze kunnen nu geen winst meer op me maken, fijn die dank die je terug krijgt voor altijd hard werken. Als je zwanger/ziek wordt ben je blijkbaar maar een lastige hoop stront.
     
  12. ike

    ike Fanatiek lid

    5 jul 2013
    1.573
    118
    63
    Gehandicaptenzorg
    Waalwijk
    @DangerBlonde ziekte door zwangerschap wordt door het uwv betaalt. Je baas moet dus niet zeuren.
    Voor jou wel heel vervelend dat je nu thuis zit, maar het beste voor jou en je kindje.
    Ik zit sinds de 6e zwangerschapsweek thuis. Tot 16 weken was ik te ziek om mij daar druk om te maken of mij te vervelen. Mijn man is (vanwege zijn handicap) ook altijd thuis dus dat scheelt. Ik probeer kleine dingen in huis te doen, wat opruimen ed, samen tv series kijken. Sommige dagen doe ik wat meer, zoals dinsdag toen wij een dagje weg waren. Maar ben nu al 2 dagen lichamelijk gesloopt en slaap en rust daardoor veel.
    Probeer naar je lijf te luisteren en kijk wat je wel kan doen.

    @Samila ik heb al een thermometer voor mijzelf, 1 voor de kleine meid is dus voldoende.

    @LenaMill in nl schijnen (warmwater)kruiken 2 stuks verplicht te zijn. Ik wil zelf voor de sensikruik gaan die je elektrisch op kan laden. Als ik het goed heb begrepen heb je er dan aan 1 genoeg.
    Fijn dat de meting goed was. Goed dat ze je wel in de gaten houden.

    @PH1 naar buiten gaan met 2 kindjes moet mogelijk zijn. Zal wel zoeken zijn in het begin.

    @DeboraV nou dat wordt vroeg opstaan dan straks. Ik zal ook eerder op moeten gaan staan. Beetje zelfde ochtenritueel als Lenamill. Misschien voortaan de katten s avonds voldoende eten geven dat het niet in de ochtend nodig is om het bakje bij te vullen. Maarja je zal met die eigenwijzerds dan zien dat ze dan s nachts lekker veel gegeten hebben en het toch nog bijgevuld moet worden.
     
  13. Sterretje31

    Sterretje31 Bekend lid

    8 nov 2014
    726
    75
    28
    Ik heb de sensi kruik gehad, maar scheen iets niet goed mee te zijn dus mocht hem terug brengen. Ik ga nu gewoon voor 2 warmwater kruiken. Vond de sensi als ie net van de stroom kwam veel te heet en hij is veel sneller afgekoeld.
     
  14. Sterretje31

    Sterretje31 Bekend lid

    8 nov 2014
    726
    75
    28
    En..... goede 20 weken echo. Alles zag er goed uit en we krijgen een DOCHTER!!!
    Was helemaal flabbergasted! En emotioneel Hihi
    Ze is wel iets onder het gemiddelde maar wel allemaal prima. Wil het volgende week nog wel even met m'n vk bespreken omdat ik ergens bang ben dat het door stress komt. Heb vreselijk veel gedoe met m'n werk wat enorm veel stress geeft...
     
  15. LenaMill

    LenaMill Fanatiek lid

    3 aug 2014
    4.261
    997
    113
    Wat erg! Zo moet je echt niet behandeld worden! Schandalig! Ik zou zeggen, geniet van de zomer en van jullie kleintje in de buik! Lekker rustig aan kan ook echt deugd doen! En...misschien vacatures in de gaten houden? Deed je die job echt graag? Straks als jullie kleintje er is, ben je zo verliefd dat werk echt op de allerlaatste plaats komt. Ik zou zeggen...ga rustig op zoek naar een fijne job die goed te combineren is als mama! Xxx
     
  16. LenaMill

    LenaMill Fanatiek lid

    3 aug 2014
    4.261
    997
    113
    Proficiat! Wat leuk, een dochtertje! Dat wordt vast een papa's kindje! Veel meisjes toch? Zoooo schattig om je man met zijn kleine meid te zien. Word je helemaal verliefd van denk ik!
     
  17. Sterretje31

    Sterretje31 Bekend lid

    8 nov 2014
    726
    75
    28
    M'n zoontje is ook al een papa's kindje, dus er mag best een mama's kindje bijkomen hoor hahaha :roflmao:
     
  18. DangerBlonde

    DangerBlonde Fanatiek lid

    3 feb 2017
    3.491
    2.487
    113
    Vrouw
    Limburg
    @Sterretje31 proficiat een dochter! Heb je er van allebei een haha! Als ze iets te klein is is nog niet erg. Die van ons had een iets te smal hoofdje maar wij hebben zelf ook allebei geen dikke kop haha, dus verder geen man overboord. En de beentjes waren een stuk langer dan gemiddeld. Als je zelf niet al te groot bent zal het wel goed komen.
    Qua werk stress kunnen we de hand schudden.

    @ike ik ben nu ook wel blij dat ik voor mezelf en de baby heb gekozen. Die is me toch belangrijker dan het werk. Verveel jij je niet dood dan nu thuis?

    Ik heb ondertussen nog de hele middag gebeld en gestresst. Heb er hoofdpijn van.. opdrachtgever belde me terug en zei dat ze echt wel een deur voor me open wilde houden als ik nog enkele uurtjes aangepast kon werken over twee weken, mits het past binnen de budgetten en mijn bureau akkoord gaat met een lager uurtarief. maar ik mag niet meer meedraaien in de grote drukte omdat ze me wil beschermen voor mezelf en mijn grenzen.
    Mijn manager heeft het in haar werkdruk anders laten overkomen dus dan dat het was. Het was niet dat mijn opdrachtgever me niet meer wou hebben en dus ontslagen werd. Manager heeft later wel nog teruggebeld om haar excuses aan te bieden en verantwoord waarom ze zo verkeerd heeft gereageerd. Dat vind ik wel heel fijn en geeft me rust.
    Ik heb een vast contract @LenaMill dus financieel krijg ik gelukkig geen probleem. Het uwv betaalt mijn loon door zoals @ike zegt. Met het bedrijf is verder op zich ook niks mis, alleen de manager heeft me verkeerd behandeld wat niet juist was maar dat komt dus wel weer goed. Ik mag me melden als ik me goed genoeg voel om te werken en dan gaan we kijken of ik evt vanuit thuis wat aangepast werk zonder druk ga doen.

    Manager zei vanmiddag dus boos dat ik de opdrachtgever nog niet had mogen bellen dat ik uitviel, want ze ging morgen met vakantie en ze kon geen vervanging voor mij regelen. Ze wilde dat de opdrachtgever dus maar twee weken zou wachten zonder personeel zodat ze mij misschien nog daar kon houden daarna. Vond ik niet netjes (en ik heb dat ook verkeerd begrepen) en ik wilde het nu netjes regelen voor iedereen. Wil niet mijn collega's opzadelen met mijn werk want de druk ligt al zo hoog daar. Voel me er al schuldig over. Ben helemaal overstuur geweest vanmiddag.
    Jammer dan voor mijn bedrijf die nu even geen winst meer op mij kan maken. Haar probleem moet niet mijn probleem worden. Gelukkig kwam ze daar later op terug en bood ze haar excuses aan, en dat ze niet boos op me was maar dat ze zelf ook een hoge werkdruk had maar dat niet zo tegen mij had mogen uiten. Lang verhaal, sorry.

    En voor volgend jaar na mijn verlof zie ik de mogelijkheden ook goed in. Heb gelukkig goed contact met de juiste mensen binnen het bedrijf waardoor ik misschien hogerop kan komen, toch 32 uur kan blijven werken waarvan 1 dag vanuit huis en financieel niet achteruit ga.
     
    Samila vindt dit leuk.
  19. elita

    elita Bekend lid

    25 feb 2014
    720
    74
    28
    NULL
    NULL
    Whaha dat steooibpoeder hebben wij dan weer nooit gehaald en ook niet gemist. Op billen smeerden wij gewoon Sudo als het nodig was/is.

    Ik vond uiteindelijk een wiegje op de kamer (kregen we bij slaapkamer erbij) heel fijn. En om borstvoeding te geven en gewoon omdat ik het Heerlijk vond om naast me te hebben. Luiers en billendoekjes hadden wij aan het begin niet tevee dus manlief kon er op dag 3 gelijk om en nam toen maar eenvolle doos mee. Zou we eerst testen op de baby wat je fijn vind op de baby.

    Vond verder een speentje fijn (maar zit in de gratis zwangerboxen). Wij hadden een maxi cosi en iso fix in auto dus hadden ook zon
     
  20. elita

    elita Bekend lid

    25 feb 2014
    720
    74
    28
    NULL
    NULL
    Zon easy base om hem erin te zetten. Vond dat ideaal moet ik zeggen.
    Verder gebruikten wij veel hydrofiele. (Bv ook als een soort spuugoverlap in bed). Toen een stuk of 20 gekocht en gebruiken ze nog steeds. Badcape voor erom vond ik ook fijn.
     

Deel Deze Pagina