Wanneer gevoelige borsten

Discussie in 'Zwanger worden' gestart door Sabje333, 23 mei 2017.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Mel88

    Mel88 Actief lid

    3 mrt 2017
    456
    119
    43
    @Sylva ja ik heb nog drie testen liggen, dus ga ze gewoon opmaken. Ik denk dat ik nu vrijdag weer test ofzo. Die knaller wil ik natuurlijk wel zien :D
     
    Sylva vindt dit leuk.
  2. Adrianna

    Adrianna Niet meer actief

    Oh eat stom van me! Had helemaal niet verder gelezen Haha
    Gefeliciteerd met je zwangerschap! Geniet ervan....9 maanden zijn zo voorbij!
     
  3. Adrianna

    Adrianna Niet meer actief

    Absoluut! Maar het is ook een heel mooi iets hoe alles door hormonen gedaan wordt, behalve als je ongesteld wordt terwijl je zwanger probeert te raken natuurlijk...
     
  4. Sylva

    Sylva VIP lid

    23 jan 2017
    5.695
    3.526
    113
    Vrouw
    Midden van Nederland
    @Mel88 hihi :D Kan je geen ongelijk geven hoor. Zou hier precies hetzelfde doen! Ga je ook nog een digitale doen of gaat dat te ver? :p

    @Adrianna dat is zeker waar! Kan niet wachten om die mooie momenten mee te mogen maken. Trouwens nog gefeliciteerd met de geboorte van je zoontje! :D

    Hoe hebben jullie je vriend/man trouwens verteld dat je zwanger was?
     
  5. Mel88

    Mel88 Actief lid

    3 mrt 2017
    456
    119
    43
    @Sylva haha dat gaat te ver ;). Haha nee hoor, het is meer dat ik die dingen belachelijk duur vind. Vanmorgen weee getest zie foto.

    Ik heb het mijn vriend afgelopen maandag verteld toen hij thuis kwam. Koste veel moeite om heel de dag niets te zeggen :D.
    Ik heb een kaartje gemaakt met een gedichtje.. was heel leuk Om zijn reactie te zien.
     
  6. Sylva

    Sylva VIP lid

    23 jan 2017
    5.695
    3.526
    113
    Vrouw
    Midden van Nederland
    @Mel88 hahaha :roflmao: Mare wauw! Mooi opgelopen weer hoor! :D Die CB digital is in de aanbieding bij de Wehkamp! € 13,99 voor twee stuks. Nog wel ff iets bij bestellen tot € 20,- dan heb je geen verzendkosten. Valt op zich mee!

    Klinkt super leuk en schattig! :thumup: Wat was z'n reactie?
     
  7. Mel88

    Mel88 Actief lid

    3 mrt 2017
    456
    119
    43
    Haha ik vond het ook schattig van mezelf. Op het moment dat ik zei ik heb iets voor je zei hij al "ben je zwanger". En toen verscheen er een heel schattig lachje en een heel veel kusjes/knuffels. En toen zei ik "heb je je kaartje nou al gelezen", nee zei die. Hahaha. En 's avonds 'betrapte' ik hem erop dat hij zijn kaartje nog eens ging lezen voor we naar bed gingen. Echt super leuke reactie, had het niet zo verwacht. T is nogal een stoere nuchtere vent zegma.
     
    Frieke vindt dit leuk.
  8. Sylva

    Sylva VIP lid

    23 jan 2017
    5.695
    3.526
    113
    Vrouw
    Midden van Nederland
    @Mel88 oh wat lief!!! ❤️ Haha, zo stoer blijven als je meissie in verwachting is lijkt me ook onmogelijk :p Het is zo bijzonder, kan ook niet anders dan indruk maken! Wat leuk! :D
     
    Mel88 vindt dit leuk.
  9. Sabje333

    Sabje333 Bekend lid

    18 nov 2014
    649
    325
    63
    Vrouw
    Heeeey meiden, wat is er al weer lekker veel gekletst hier, echt grappig zijn weer terug van weg geweest :).

    Dank je voor jullie lieve reacties! Ja leuk he die echo ben helemaal in love. ❤️ :p18 juli is de termijn echo.

    Wat leuk mell dat je een banner hebt genomen kan je de dagen gaan tellen (voelen als maanden;)) en prachtig je test hij is weer mooi opgelopen super zeg!!! :thumup: En al een symptoom betrapt of nog niet ;). Super leuk trouwens hoe je t je vriend hebt verteld en hoe hij reageerde.

    Fijn dat t weer wat beter met je gaat syl:thumup:. Leef met je mee altijd weer aftellen naar je eisprong en dan weer de wachtbank. We gaan gewoon gezellig met je mee wachten en hopelijk doe je volgende maand gezellig met ons mee en geloof me dan begint weer t wachten alleen dan terwijl je zwanger bent;).
    Nou ik had eigelijk niet gepland om te gaan testen en mijn vriend zou savond niet thuis zijn, toch had ik een testje gedaan in middag( was thuis aan t werk en ze kwamen door de brievenbus kon t niet laten :oops:) dus ja ik moest wat bedenken dat hij Savonds thuis zou komen maar dat liep niet helemaal als gepland hij had me een beetje door en vroeg elke keer ben je zwanger over de app en telefoon en ik maar ontkennen :D dat was erg moeilijk, toen kwam hij thuis en had ik mijn testje in een doosje ingepakt aan hem gegeven hij was helemaal happy natuurlijk maar hij voelde het al die middag dus was niet helemaal een verrassing helaas. Kreeg de hele middag appjes van schat zeg t nou je bent zwanger he is toch geweldig nieuws ect. Zeg t nou. Was echt lastig Hihi


     
  10. Mel88

    Mel88 Actief lid

    3 mrt 2017
    456
    119
    43
    @Sabje333 ja we kletsen lekker voort, Haha. Ik ben zo hyper sinds ik het weet, en aangezien ik het natuurlijk nog niet met andere kan delen, kan je me vaak vinden op dit forum. Ik vind het nu al lang duren, Haha nu gewoon nog maar 4 weken...
    10 april dus de eerste afspraak bij verloskundige, dat is best snel. Maar geen idee wat me te wachten staat dan. Ik hoop zo op een ego, maar ik denk dat dat nog veel te vroeg is..

    Lastig om je mond dan te houden hè :D. leuk dat je test ingepakt hebt.. Ik was ook blij dat mijn vriend er gedurende dag niet naar ging vragen, want dan had ik denk ik mijn mond ook niet kunnen houden :D

    Ik heb nog niet echt klachten.. ik moet wel super vaak plassen, maar of dat nu al door de zwangerschap kan komen?? Wel wat rommelende darmen. En Mn buik is beetje opgezet, alsof ik veel gegeten heb.
    En jij?
     
  11. Sylva

    Sylva VIP lid

    23 jan 2017
    5.695
    3.526
    113
    Vrouw
    Midden van Nederland
    Haha, ja we lullen wel lekker door hoor! :D Super gezellig!

    @Sabje333 snap heel goed dat je helemaal verliefd bent, kan je geen ongelijk geven! ;) Dat is ook mooi snel, dat is alweer over 2,5 week! Zo spannend en leuk! :D

    Dat is lief! Ik hoop het echt dat ik aan mag sluiten volgende maand. Het kriebelt zo mega erg, zelfs in m'n dromen ben ik zwanger. Beetje lastig om er niet zoveel aan te denken :oops: Ik wacht die 9 maanden met heel veel liefde en geduld af. Zoveel liever dan steeds moeten wachten op eisprong, wachtbankje, dat de ongesteldheid voorbij is en alles weer opnieuw.

    Haha :roflmao: Natuurlijk kun je het niet laten om te testen terwijl je ze wel in huis hebt! :p Wel jammer dat hij je door had zeg. Hij is veel te slim! Maar echt wat super leuk die reactie van hem! :D Ach weet je het gaat hem uiteindelijk niet om de verassing, maar toch echt om de reactie van je partner. En als ze zo super enthousiast en blij zijn, dat is toch heerlijk! Snap heel goed dat het lastig is om stil te houden, je wilt het eigenlijk van de daken schreeuwen.

    @Mel88 oh de struggles van het stil willen houden. Hoop dat de weken snel voorbij vliegen voor je en je het kan vertellen! ;) Dat is wel heel snel ja op 10 juli, maar zal wel een intakegesprek zijn denk ik dan. Een echo zou inderdaad super leuk zijn! :D Maar weet niet of je dan al een kloppend hartje zou kunnen zien, dan ben je nog net geen 6 weken.

    Dat vaker moeten plassen kan zeker wel een beginnend kwaaltje zijn! Je baarmoeder begint al heel vroeg met groeien en drukt daarom je blaas weg, ofwel je moet vaker plassen. Denk dat je er de komende week nog wel wat klachten bij gaat krijgen! ;) Oehh jaaa, eindelijk een banner! :D
     
  12. Sabje333

    Sabje333 Bekend lid

    18 nov 2014
    649
    325
    63
    Vrouw
    @mell ja dat geloof ik is zo spannend allemaal. Ja zeker die eerste weken duren echt lang. 10 juli is al erg snel idd:), een echo zou wel heel vroeg zijn, anders bel je even dan weet he het. Ja veel plassen hoort erbij heb ik ook al vanaf t begin. Verder niet veel bijzonders ben einde van de middag moe vooral na werk, en met vlagen misselijk, gevoelige borsten, oh ja en ik vergeet veel en ben wat afwezig :D maar niks heftigs. En wanneer wil je t je fam. gaan vertellen?

    @Sylva ja dat zou echt geweldig zijn!! Ja zwanger wachten is veel leuker alleen ook veel enger maar ja verach
     
  13. Sabje333

    Sabje333 Bekend lid

    18 nov 2014
    649
    325
    63
    Vrouw
    Oeps drukte op plaats reactie :confused: wou zeggen; verschilt ook pp en ervaringen hoe angstig je bent. De eerste keer stond ik er ook heel onbevangen in.
     
  14. Sylva

    Sylva VIP lid

    23 jan 2017
    5.695
    3.526
    113
    Vrouw
    Midden van Nederland
    @Sabje333 dat is ook weer zo ja. Wat zegt je gevoel op dit moment? Is dat weer de goede kant opgegaan? Je bent alweer 8 weken meis! Mooi hoor! :D Ik probeer hier nog even niet te denken aan de angstige momenten als ik straks zwanger zou zijn. Heb een angststoornis, dus probeer die nare gedachtes zoveel mogelijk te vermijden.
     
  15. Mel88

    Mel88 Actief lid

    3 mrt 2017
    456
    119
    43
    @Sabje333 ik ga het denk ik aankomende week aan mijn ouders vertellen. Heb een hele goede band met hun, dus als het mis zou gaan wil ik dat toch ook wel met hun delen.
    Derest wacht ik nog even mee, hangt ook af wanneer ik de ego('s) heb..
    Heb jij het al aan iemand verteld.

    Vandaag weer getest.. was echt een knaller. Even donker als het controle streepje!
     
  16. Sylva

    Sylva VIP lid

    23 jan 2017
    5.695
    3.526
    113
    Vrouw
    Midden van Nederland
    @Mel88 knallers van testen zijn de mooiste die je kan hebben! :thumup: *wil ook!* :p Spannend hoor dat je het al aan je ouders gaat vertellen. Wat zullen zij blij zijn! :D
     
  17. Sabje333

    Sabje333 Bekend lid

    18 nov 2014
    649
    325
    63
    Vrouw
    @Sylva mijn gevoel blijft heel angstig heb zelf ook een angststoornis dus daar wordt t idd niet beter van. Hoeveel dagen nog ong tot je eisprong :)

    @Mel88 yeah super fijn zon knal test. Ik ben zelf gestopt met testen toen ze even donker waren.
    Wat spannend en leuk dat je het gaat vertellen, heel leuk moment!! Ik had mijn moeder gelijk gebeld toen ik positief teste en rest van de fam die heel dichtbij staat in week 7.
     
  18. Mel88

    Mel88 Actief lid

    3 mrt 2017
    456
    119
    43
    @Sylva jij komt gewoon lekker een maandje achteraan, al dat geduim van mij moet resultaat krijgen ;).

    @Sabje333 hoe voel jij je? Al last van kwaaltjes?
    Ik heb 's avonds echt een enorme opgezette buik. Schrok er gewoon een beetje van. Doe verder niet echt pijn ofzo, maar hij is giga. Denk m'n darmen? Want de baby kan het natuurlijk nog lang niet zijn. Als maar niemand er naar gaat vragen.
     
  19. Sabje333

    Sabje333 Bekend lid

    18 nov 2014
    649
    325
    63
    Vrouw
    Jaaa ik duim keihard mee hoor syl, moet baten ;)!

    @mell Hihi ja ken het mijn buik is ook best wel opgezet wordt idd in de loop van de dag erger. Maar de baby is nog inimini:D. Ja idd je darmen, ik draag gewoon wat wijdere kleding.
    Ik had vanaf 5 weken last van gevoelige borsten en misselijkheid. Dit is sinds ruim een week een heel stuk minder. Wel ben ik erg moe/futloos kan de hele dag wel slapen als t zou kunnen. En vergeet veeel normaal ben ik diegene in huis die alles onthoud maar nu niet Hihi nu moet mijn vent meer gaan onthouden. Is nog even wennen voor hem maar ik ben er wel blij mee:roflmao:. En verder krampen in mijn buik Savonds en soms steken en trekking rond de baarmoeder.
    En jij naast je opgeblazen buikje;). Heb je het je ouders verteld ?
     
  20. Sylva

    Sylva VIP lid

    23 jan 2017
    5.695
    3.526
    113
    Vrouw
    Midden van Nederland
    @Mel88 @Sabje333 jullie zijn veel te optimistisch :roflmao: maar het zou geweldig zijn als het werkt! ;)

    @Mel88 oei! Even ervoor zorgen dat je losse kleding draagt, dan valt het hopelijk niet zo op.

    @Sabje333 volgens mij wordt het toch steeds meer hè die kwaaltjes. Je lichaam is het er in ieder geval overduidelijk mee eens dat je zwanger bent! :D Lijkt me een zeer goed teken!
     

Deel Deze Pagina