Hier helaas ook een heleboel geduld.. we zijn nu zeker 1,5 jaar bezig voor ons eerste kindje. Tot nu toe geen oorzaak gevonden en gaan eind van het jaar starten met IUI als het tot die tijd nog niet gelukt is. Vriendin van mij was in ronde 5 zwanger
Hier een van de gelukkigen die meteen na het stoppen na 14 jaar pilgebruik zwanger was in de 1e ronde.
Snap ik helemaal ♡ Blijven echt zulke verschillende tijdspaden, ben benieuwd wat ons te wachten staatover 2/3 maanden! We denken nog even na over alvast stoppen met de pil, ik heb deze strip nog 2 pilletjes voor stopweek haha!
Gef Gefeliciteerd dat is mooi! En was je eerste ronde dan in de eerste maand na stoppen met de pil (dus vlak na ontrekkingsbloeding) of na de eerste echte menstruatie?
Dankjewel! Dat was echt meteen na de ontrekkingsbloeding dus niet eens een echte menstruatie gehad. Kon het zelf ook niet geloven. Voelde me soms bijna schuldig naar de mensen die er zo lang op moeten wachten
Ronde 2, helaas geeindigd in een ma.. Nu maar weer zien of we zoveel geluk weer kunnen hebben. Een ding heb ik er zeker van geleerd, dit valt niet te plannen. Heel veel succes!
Ronde 4 na t stoppen met de pil. Wel wat langere cycli. Na de geboorte het eerste halfjaar cerizette gebruikt in combinatie met de borstvoeding. Daarna niets meer. Maar doordat ik borstvoeding bleef geven bleef mijn cyclus lang uit. Bijna 1,5 jaar na de geboorte van onze zoon werd ik voor de eerste keer weer ongesteld. Daarna meteen zwanger. Veel succes!!
@Plusje Nee het valt zeker niet te plannen, dat is ook iets wat ik geleerd heb maar dan de andere kant op bij onze 1e Ik hoop dat je weer zo snel zwanger mag zijn & dat de beeb dan wel blijft plakken! @Modra Dankje @Eef92 Sterkte meid! Als ik naar dit forum kijk ben ik zo 'bang' dat het gewoon lang gaat duren zometeen, zou ik wel jammer vinden ook omdat er tussen Liam & nr 2 dan best veel leeftijdsverschil zit. We gaan zien wat de toekomst ons gaat brengen! Voor alle dames hoop ik snel een positieve test
Ronde 4 was "raak". Maar dit was wel na ruim een half jaar. In het begin redelijke cyclussen, maar nummer 4 was weer idioot lang. Hadden doorverwijzing naar gyn ivm altijd al lange cyclussen en bleek toen zwanger
Eerste ook door de pil heen (microgenon) Tweede, derde en vierde binnen een maand na stoppen zwanger.
Bi-zar hoe vruchtbaar jij bent. Volgens mij is die kans echt 1 op 1.000.000. Strooi eens een beetje baby dust, wil je?
O geloof me, ik lees nu een tijdje op het forum en ik zou zo graag willen dat ik vele van jullie met mijn vruchtbaarheid zou kunnen helpen... Helaas kom ik niet verder dan Moeders voor Moeders, maar echt met alle liefde!
Wat is je geheim? Nee, ik weet wel dat het niet zo werkt, maar dit is zó jaloersmakend joh. Ze zeggen altijd dat zwanger worden niet te plannen valt, maar dat gaat voor jou niet op. Mijn schoonzus is er ook zo één. 'We willen graag een septemberkindje.' 'Hoppa,' antwoordt het universum, 'hier hebben jullie je septemberkindje.' Wat lijkt me dat heerlijk, zeg.
Het is fantastisch om zwanger te kunnen worden exact wanneer je dat wilt. Helaas krijgt uiteindelijk ieder zijn portie verdriet. Duim voor jou voor heel veel (en snel) baby geluk!