Lesbische mama's (to be)

Discussie in 'Zwangerschap clubs' gestart door vliegje, 15 apr 2016.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Skatjekim

    Skatjekim Fanatiek lid

    16 sep 2015
    1.241
    120
    63
    Vrouw
    Noord Brabant
    Wat gaat de tijd hard. Vandaag 36 weken.
    Schrok gisteren best wel. Een vriendin had op fb geplaatst dat haar weeen en ontsluiting gestart waren.
    Nu is zij precies 1 week verder dan ik. Gisteren 36+6 dus.
    Ik schrok best wel van de gedachte dat ik dat over n week zomaar zou kunnen zijn.
    Natuurlijk weet ik dat ze eerder kan komen. Maar was daar mentaal toch nog niet op voorbereid. Dus daar ben ik nu mee bezig.
    Sinds een paar dagen is ze echt flink ver ingedaald, wat resulteert in meer bandenpijn en meer toiletbezoekjes. :confused:
    Sinds vannacht hoort enorme kramp in mijn voetzolen blijkbaar ook bij mijn kwaaltjes (had t al verwacht, been-/voetkramp zit in de familie, zeker tijdens zwangerschap).
    Hou gelukkig nog geen vocht vast ofzo.
    Opzich zijn mn klachten goed te doen, ze resulteren alleen in slechte nachtrust, dus ik ben constant doodmoe.
    Daar heb ik eigenlijk het meeste last van.
    Maar behalve dat voel ik me goed en begin ik aan het idee te wennen dat ik strax een lief klein meisje op mijn buik en in mijn armen heb. Het idee dat ik mezelf dan mama mag noemen is nog een beetje raar:roflmao:
    Maar het komt goed, ben me mentaal aan het voorbereiden.
    Ukkies witte was is helemaal neutraal gewassen, gedroogd en gestreken.
    Vandaag vouwen en kast weer inruimen en aan de bonte was beginnen.
    Ook mijn vluchttas maar afmaken onderhand. En die voor ukkie...

    O, voor wie m op fb gemist had, deze foto is van eergisteren, vond m eigenlijk best mooi.
    Na al mijn gezeur over dat ik maar geen buikje kreeg, is ie er nu toch echt wel. :p 20170628_111907_20170628113245283_20170630074709833.jpg
     
    Dreamygirl, Kash, denanja en 2 anderen vinden dit leuk.
  2. Veertjuh

    Veertjuh Actief lid

    5 mei 2016
    388
    260
    63
    Vrouw
    Helpende
    Rotterdam
    @Skatjekim gaat inderdaad hard. Voor je het weer heb jij je mooie meisje in je armen :).

    Xxx
     
  3. Chilll

    Chilll Bekend lid

    13 okt 2016
    550
    187
    43
    Vrouw
    @Lalalaura Van harte gefeliciteerd met de geboorte van jullie prachtige zoon!

    @Skatjekim Wat fijn dat het beter gaat tussen jou en je moeder en dat ze meer begrip voor je heeft! En gelukkig ben je dan in ieder geval niet alleen mocht het botsen tussen jou en je moeder tijdens de bevalling.
     
  4. Skatjekim

    Skatjekim Fanatiek lid

    16 sep 2015
    1.241
    120
    63
    Vrouw
    Noord Brabant
    Nee inderdaad.
    Maar ik denk dat ze zich wel inhoudt. En anders stuur ik dr inderdaad ff weg.
     
  5. Vulpen

    Vulpen Fanatiek lid

    30 jul 2014
    3.252
    3.898
    113
    Stier, hoe gaat tegenwoordig het verschonen bij jullie? Papiertje heeft er steeds helemaal geen zin in en kruipt zo de commode af als je niet uitkijkt :(
     
  6. Stier86

    Stier86 Niet meer actief

    Wat irritant zeg! Het zijn fases. Hier ging het een tijd prima maar we moeten nu ook al weer een tijdje alle toeters en bellen uit de kast halen om haar te laten liggen. Momenteel zijn we op vakantie ek verschonen we op tafel. Al het fruit op de fruitschaal heeft tandafdrukken Krijgt ze tenminste iets binnen want eten is momenteel ook bal.
    Dus: het is een fase!! Onze mantra bij alles.
     
  7. Kash

    Kash Bekend lid

    5 aug 2016
    567
    38
    28
    Vrouw
    Rotterdam
    Ik heb helemaal geen melding gehad dat er nieuwe berichten waren... o_O

    Klote dat de test weer negatief is @Chilll .... Mooie plek om te 'kamperen' @Dreamygirl Prachtig dat bekkie van Novi @vliegje Gefeliciflapperd met de geboorte van Sebas @Lalalaura Gaaf geboortekaartje @Skatjekim ik zou kunnen proberen om de resolutie wat omhoog te krikken, als je dat wilt? Dan kun je 'm altijd groter laten afdrukken zonder kwaliteitsverlies :thumup:

    Ik ga zo de grotere kleertjes uitzoeken in de commode... Nivah is uit 50 en bijna uit maat 50/56 gegroeid. Iets met slagroom in mijn borstvoeding hahaha ;)
     
  8. denanja

    denanja Fanatiek lid

    18 nov 2013
    3.636
    203
    63
    Weert
    haha @Kash beter slagroom dan water toch ;)

    wij zaten vandaag weer bij de HAP. met tess. weer keelontsteking, arts vond het wel tijd voor een doorverwijzing naar de kno maar dat moet via onze eigen huisarts dus maandag maar even langs.
     
  9. Skatjekim

    Skatjekim Fanatiek lid

    16 sep 2015
    1.241
    120
    63
    Vrouw
    Noord Brabant
    Ik heb de resolutie voor hier wat omlaag gegooid, kon m anders niet plaatsen.
    Ik moet er nog mee op mn laptop aan de slag, maar komt wel goed denk ik. Zo niet, dan pb ik je! :thumup:
    Thnx

    En ik krijg ook wel eens geen melding. Echt irritant:(

    Ze groeit lekker hard dus! Fijn!

    @denanja jeetje zeg, hoop dat ze dan iets vinden waar ze makkelijk wat aan kunnen doen en dat t dan ophoudt. Gerum...

    Hier vandaag beneden flink geruimd. Was nodig, nog veel te doen, maar scheelt ook al een hoop.

    Morgen heeft mn moeder een babyshower georganiseerd.
    Eigenlijk verrassing, maar ze moest wel weten dat ik kon natuurlijk en wie ik er graag bij wou hebben.
    Ben benieuwd, wordt vast gezellig :)
     
  10. Dreamygirl

    Dreamygirl Fanatiek lid

    25 feb 2009
    1.529
    220
    63
    Lalalaura van harte gefeliciteerd met jullie zoontje!! Wat een plaatje! Geniet!!

    Kim wat een prachtihe buik! Jeetje meis t schiet nu echt op!!!

    Kash jullie wondertje groeit hard zeg hha slagroom, zo noemde wij t ook altijd!

    Hier nog steeds in Canada! We hebben t geweldig! Diverse beren en ander wildlive langs de weg gezoen. Inmiddels zijn we in Whistler geweest (een wintersport plaats waar in 2010 de Olymische en Paralympische spelen hebben plaatsgevonden) maar waar in de zomer ook genoeg te doen is. Zijn met de gondel naar Whistler Mountain gestegen en daar van deze piek naar de piek van Mount Blackbomb gegaan. Wat een ervaring en Sara vond t prachtig. Heel
    veel sneeuw nog op de toppen terwijl wij met 31 graden in t-shirts rondliepen. Verder Vancouver bezocht en inmiddels
    met de ferry de overtocht naar Vancouver Island gemaakt. Daar de meest mooie routes gereden en wandelingen gemaakt! Met als hoogtepunt vanmorgen met een watervliegtuig wild gaan spotten. We vlogen met zijn drieen (+ piloot) over verlaten stranden, kolonies zeeleeuwen, sea eagles en 2 walvissen!! Helemaal te gek!! En Sara? Die viel na t opstijgen in slaap liggend op mijn borst....zucht zo mooi!! Daarna op een bijna verlaten strand lekker met de gespeeld...Sara een smile van oor tot oor...onbetaalbaar en genieten!!
     
  11. Dreamygirl

    Dreamygirl Fanatiek lid

    25 feb 2009
    1.529
    220
    63
    Even een break tijdens het rijden en dan een creek voor jezelf hebben...steentjes gooien is lol hebben..
     

    Bijgevoegde bestanden:

  12. Dreamygirl

    Dreamygirl Fanatiek lid

    25 feb 2009
    1.529
    220
    63
    Voetballen op Chesterman Beach
     

    Bijgevoegde bestanden:

  13. Lalalaura

    Lalalaura Fanatiek lid

    3 jun 2016
    2.905
    2.098
    113
    Klinkt als een prachtige reis DreamyGirl! Super gaaf joh...

    Ooo... en leuk die babyshower Kim! Super veel plezier!

    Hier: Volop genieten ❤️! Sebas is een enorm tevreden hummeltje. Vannacht smakgeluidjes om de 2-3 uur... hapt super aan! Gisteren was de nacht wat lastiger omdat hij moeilijk terug in slaap viel, maar vannacht iedere keer weer binnen 5 minuten in diepe slaap!
    Hij is zo tevreden!
    Wel dubbele pakjes aan... Omdat hij zo klein is (geboortegewicht 2800 gram!) heeft hij moeite met zichzelf warm houden... Maat 50 is ruim, dus een extra 44 eronder gaat precies ❤️ Gisteren was hij wel 37 en mocht in bad, maar vannacht toch weer 36,5... Daarom maar weer lekker een extra pakje en kruik!
     

    Bijgevoegde bestanden:

    Dreamygirl vindt dit leuk.
  14. denanja

    denanja Fanatiek lid

    18 nov 2013
    3.636
    203
    63
    Weert
    @Lalalaura fijn dat ie t zo goed foet!! echt een mooi kindje ook!! idd een klein kindje, maar ook die worden groot :).

    @Skatjekim wat leuk dat ze een babyshower geregeld heeft!! heeeeel veel plezier gaat idd vast leuk worden!

    hier is de nacht redelijk gegaan, tess herft 3 paniek aanvallen gehad waarna ze helemaal trilde. vanmorgen rond half 8 de laatste em toen bij ons in bed in slaap gevallen. nog koorts dus paracetamol erin en hopen dat we het kunnen onderdrukken. gelukkig goed geplast, hoop dat ze vandaag wat meer gaat drinken.
     
  15. Lalalaura

    Lalalaura Fanatiek lid

    3 jun 2016
    2.905
    2.098
    113
    Beterschap voor Tess! Arm prulletje!
     
  16. Dreamygirl

    Dreamygirl Fanatiek lid

    25 feb 2009
    1.529
    220
    63
    Denanja Beterschap voor Tess!! Zo sneu voor die kleintjes!!
     
  17. Vulpen

    Vulpen Fanatiek lid

    30 jul 2014
    3.252
    3.898
    113
    Fijne vakantie Stier! Ik hoop dat er ook gauw fases komen waarin ze verschonen beschouwen als een momentje om lekker op hun rug te chillen en eten als het leukste in de wereld ;)

    Veel plezier met de babyshower Kim!

    En beterschap voor Tess.
     
  18. Stier86

    Stier86 Niet meer actief

    Dank je @Vulpen!

    Wow, wat een fantastische reis maken jullie @Dreamygirl! Echt zo mooi. En wat heerlijk dat Sara er zo zichtbaar van geniet. Een reis om nooit meer te vergeten.

    Ach die arme Tess :( @denanja Goed dat ze doorgestuurd wordt naar de kno-arts. Wie weet is het voldoende om de amandelen te knippen. Hoe kleiner hoe minder pijnlijke ingreep dat is. Sterkte in ieder geval!

    Veel plezier vandaag @Skatjekim! Beb benieuwd hoeveel fruithapjes je moet proeven ;)

    Wij zijn dus ook op vakantie. Iets minder avontuurlijk dat dreamy haha. Zijn nu een week op Land van Bartje, vrijdag a.s. weer naar huis. Heel erg leuk en mooi park, zeker een aanrader! Al ga ik ook graag naar kleinschaligere parken. Maar mijn vrouw heeft nogal eisen ;)
     
  19. Veertjuh

    Veertjuh Actief lid

    5 mei 2016
    388
    260
    63
    Vrouw
    Helpende
    Rotterdam
    @Dreamygirl klinkt als een super vakantie :)

    @Skatjekim wat super leuk die baby showde veel plezier:)

    @denanja beterschap met tess.


    Wij hebben vandaag weer een echo hopelijk de follikels nu groot genoeg zijn :) heel erg aan het duimen nu haha.

    Xxx
     
  20. denanja

    denanja Fanatiek lid

    18 nov 2013
    3.636
    203
    63
    Weert
    @Veertjuh succes vandaag!!

    @Stier86 schijnt idd heel.mooi park te zijn. mn nicht gaat daar binnenkort ook week heen.
    en onze ha moet eerst nog goed vinden dat ze doorverwezen word, morgen even heen.

    thnx voor betershapswensen gaat nog niet zo goed hier maar komt hopelijk snel.

    @Vulpen eten hier nooit echt een probleem maar luier verschonen vind ze nog steeds niks haha. doen t nu meestal op de bank met de tv aan of iets anders leuks in dr handen. ze vind t nu leuk om te gaan voelen daar beneden met als gevolg handjes met poep.blehhh
     

Deel Deze Pagina