En toen belde manlief om te vragen hoe het met me gaat...hartslag naar 180 per minuut op het moment dat de telefoon ging hahahaha
Jaaa top!!! Ik tel idd de dag na afname als werkdag 1. Nu op dag 5 benieuwd of ik al op de helft zit Geniet van dit goede nieuws!!
8 juni bloed geprikt voor nipt incl nevenbevindingen naar EMC en gister(22 juni) de uitslag dat alles oke is.vind het dus best snel en ben er gelukkig niet zenuwachtig voor geweest.
Met nevenbevindingen Via vu Vandaag op dag 10 (morgen werkdag 8) uitslag gehad. Op zondag!!! Schrok me in eerste instantie een hoedje maar alles dus oke
weet iemand hoe lang het duurt bij Oud Beijerland? Ik vraag me af hoe dat werkt want ik weet dat Erasmuc MC het onderzoekt, maar waarom staat die er dan niet bij als afname locatie? ( en oud beijerland wel die het dan blijkbaar door stuurt)
Je kan de wachttijd van EMC aanhouden, ik dacht dat die redelijk 'bij' zijn, dus rond de 10 werkdagen. EMC staat er trouwens gewoon bij als afnamelocatie. (zie screenshot)
7 dagen, UZ Antwerpen. Dat is incl nevenbevindingen en geslacht als je wilt. Je kunt al vanaf je 10e week bloed af laten nemen.
Weet iemand nu de wachttijd van het VU? Ik zit op werkdag 12/13 en hoop m nu toch wel snel te krijgen. Wordt er nu wel een beetje zenuwachtig van...
Hallo , Ook hier een 'in spanning op de uitslag van het nipt' wachtend lid, echt ik schiet bijna wortel. Ik heb 20 juni bloed geprikt in het olvg. Maar nog steeds niks... Naar het VU gebeld maar uitslag nog niet binnen. @t overtherainbow: Ik hen begrepen dat ze vertraging hebben opgelopen vanwege de drukte.
Bedankt! Scheelt weer dat je weet dat t klopt dat t nu druk is. Nu maar hopen dat we snel een goede uitslag krijgen.
Precies, dat hoop ik ook (zenuwslopend dit )... Jij ook sterkte met wachten! Laat je het weten als je de uitslag hebt?