Knop om, afvallen!

Discussie in 'Algemene clubs' gestart door Fortunae, 4 jun 2017.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Cloud9

    Cloud9 Bekend lid

    17 nov 2016
    564
    307
    63
    Cloud 9
    Dit lijstje ziet er wel goed uit hoor!
     
    mama en zoon vindt dit leuk.
  2. Luuz

    Luuz VIP lid

    16 aug 2008
    23.842
    2.610
    113
    Hier
    Ik eet vaak ook te weinig. Het schiet er gewoon bij in. Voor ik het door heb is de ochtend/middag alweer voorbij.

    Vandaag word ook niks qua eten. Ik denk er gewoon niet aan. Zo stom.

    Wel weer alles op de fiets gedaan vandaag. Heb al twee dagen geen auto gereden haha. Dus beweging leuk ik inmiddels wel.

    Lijstje tot nu toe;
    O: Griekse yoghurt met aardbeien
    T: appel en tussendoor handje druiven
    L; 1 boterham met kipfilet die voor de helft door de jongste van Mn bord is gekaapt :D
    T: nog niks. Denk dat ik een kleine salade maak. Heb nog gerookte kipfilet dat op moet
    A: gebakken aardappeltjes, wortelen en een hamburger

    Vanavond maar een bakje nootjes naar binnen werken. Dan lijkt het nog wat :D
     
  3. Logan

    Logan Niet meer actief

    Dames, even een berichtje van mijn kant. Ik was in zo'n krijg het heen en weer bui maar na vanmorgen gewogen te hebben en ik bijna weer op gewicht ben van voor het uit eten vind ik het oké. Net weer gesport en het eten is ook prima. Vanaf nu ga ik ook weer actief reageren maar het was net te veel om nu gelijk alles mee te pakken :D
     
    Cloud9 vindt dit leuk.
  4. Victoria30

    Victoria30 Fanatiek lid

    1 nov 2016
    2.082
    320
    83
    Vrouw
    Misschien werkt het motiverender om de afspraak te hebben dat je in reacties mee pikt wat is blijven hangen en niet de verwachting hoeft te voelen om op elk stukje individueel te reageren?
     
    Fortunae en Cloud9 vinden dit leuk.
  5. Snoopy1979

    Snoopy1979 VIP lid

    8 okt 2006
    34.227
    7.275
    113
    Vrouw
    Brabant
    @Luuz goed bezig met alles te fietsen :thumup:
    En met een bakje nootjes straks lijkt het inderdaad nog wat ;). Vooral je lunch was al heel weinig. Zeker als je dan ook nog je brood door iemand anders laat opeten :p

    @Logan ik dacht al zoiets. Haak nu gewoon lekker weer en en ga er weer voor!!!

    Mis nog wel @Rylie (die schreef zo lekker mee in het begin) en hoe gaat het nu @Skatje? En ben ook benieuwd hoe het nu met @Haak muts gaat na de echo.
     
  6. Cloud9

    Cloud9 Bekend lid

    17 nov 2016
    564
    307
    63
    Cloud 9
    Zo doe ik het ook. Ik reageer per reactie en niet in 1 keer. Als ik halverwege ben ben ik al weer kwijt wat ik wou schrijven!
     
  7. Arian

    Arian Fanatiek lid

    6 dec 2010
    1.587
    36
    48
    Je lunch is echt veel te weinig. 1 halve boterham is eigenlijk qua calorieën maar iets van 50 kcal ofzo.. Is echt veel te weinig voor een lunch..
     
  8. Skatje

    Skatje VIP lid

    10 dec 2008
    9.026
    165
    63
    Vrouw
    Gastouder
    Arnhem
    Zwaai!

    Hier gaat het wel goed hoor. Deze week wat beter opgelet met eten. Er was alleen wel een zak m&km's in huis dus daar heb ik elke dag wat van gepakt.

    Vanochtend woog ik net onder de 107 dus ik ben wel blij. Hopelijk zit ik volgende week weer op de 105. Heb nu wel een lichte buikgriep te pakken, maar dat kan in m'n voordeel werken toch? :p:roflmao:
     
    Victoria30 vindt dit leuk.
  9. Logan

    Logan Niet meer actief

    Zoiets deed ik ook maar ik ging net teruglezen, met zoveel gemist is er geen doorkomen aan. ;)
     
    Victoria30 vindt dit leuk.
  10. Luuz

    Luuz VIP lid

    16 aug 2008
    23.842
    2.610
    113
    Hier
    Ik was ineens mijn halve broodje kwijt. Mijn bord stond te dicht op die van de jongste. Mijn beleg was lekkerder denk ik :D

    Maar heb het redelijk weten in te halen. Tussendoor nog verse jus geperst bij de appie. Heerlijk.
     
    Logan vindt dit leuk.
  11. Treez

    Treez Niet meer actief

    Haha :roflmao:. Ik heb nu echt een heel raar beeld van je. Iets met veel haar en viezigheid.

    Het gaat snel hier veel gemist. Ik ga nog even rustig terug lezen. Dinsdagavond was ik plotseling bij de mac donalds. Heel raar o_O, maar verder wel goed bezig geweest. Elke dag gesport en vandaag en gisteren de saladebar op mijn werk geplunderd. Verder ontzettend druk. Ik heb een nieuwe baan en ik heb nog twee weken om alles af te ronden en over te dragen op mijn oude werk. Daarna zes weken lang vakantie!
     
  12. Snoopy1979

    Snoopy1979 VIP lid

    8 okt 2006
    34.227
    7.275
    113
    Vrouw
    Brabant
    Haha ja dat krijg je als je 1x in de 3 jaar doucht en scheert :p

    Zie trouwens dat ik 66,1 en 66,4 had getypt, moet natuurlijk in de 80 zijn ;)
     
  13. Treez

    Treez Niet meer actief

    Wat zal het opluchting voor je zijn nu alle bossen verdwenen zijn! Voor je omgeving waarschijnlijk ook ;).
     
    Cloud9 en Snoopy1979 vinden dit leuk.
  14. Treez

    Treez Niet meer actief

    Hoe bevalt WW? Ik ben nog wat aan het zoeken. Ik eet sowieso koolhydraatbeperkt, wel fruit en beperkt volle granen.Dit helpt prima om op gewicht te blijven en af en toe uit de ban te springen. Het probleem is dat ik iets te vaak uit de ban spring en afvallen daarom niet meer lukt. Ik twijfel over WW omdat dit misschien mij wat meer structuur geeft? Ik wil alleen niet teveel koolhydraten eten, omdat ik dan darmklachten krijg. Kan dit met WW? En hoe zit het met sporten icm WW? Ik wil wel minimaal vier keer sporten zonder van mijn graad te gaan.
     
  15. Victoria30

    Victoria30 Fanatiek lid

    1 nov 2016
    2.082
    320
    83
    Vrouw
    Haha dat heb ik ook, dan moet ik er zo ongeveer een studie van maken :) De zwangerschapsdementie is nooit meer goed gekomen.
     
    Cloud9 vindt dit leuk.
  16. yaro

    yaro Niet meer actief

    Het bevalt mij echt heel goed. Het beste wat ik ooit gedaan heb.
    De punten worden op jou afgemeten en je kunt idd koolhydraatbeperkt eten met WW. Zelf eet ik glutenvrij en nagenoeg geen vervangende producten dus ook minder koolhydraten.

    Ik kan het zelf heel erg aanraden, maar of het voor iedereen iets is weet ik niet. Ik kan nu prima snacken, genoeg eten. Maar je leert de verstandige keuzes te maken. En niet alles maar light en mager.
     
    Victoria30 vindt dit leuk.
  17. Lovely83

    Lovely83 VIP lid

    29 mei 2008
    20.418
    3.298
    113
    Hoi dames!
    Gaat iedereen nog goed?
    Hier drukke en hectische week gehad dus niet op zp geweest.
    Lijnen gaat goed. Vandaag naar bodypump geweest en morgen een personal training op het programma staan. Moet wegen en vetpercentage meten. Ben benieuwd!

    Menu vandaag:
    O: shake ( weinig tijd)
    T: appel
    L: 2 plakjes Adams brot met kaas en een gekookt eitje.
    T: handje amandelen
    A: proteïne pita broodje met shoarma en salade
    T: caseine shake
     
  18. madameV

    madameV Fanatiek lid

    23 mei 2013
    3.905
    168
    63
    Dat lijktmij ook wel wat ww. Dat is ook elke week met een clubje wegen toch? Mag ik vragen wat je ervoor betaald?

    Nou mijn health check viel mee. Tuurlijk ben ik wel te zwaar etc maar mijn conditie viel in de categorie uitstekend. Dat verbaasde met 7 weken na de bevalling en daarvoor ook zo goed als niks gedaan maar goed nu dus ook een uitgangspunt om over een tijdje te vergelijken.

    Die Japanse mix van mij laat ik maar zitten. Ga nu alleen nog even die 3 vrieslollies weg werken. Ook die zijn er overdag tussendoor niet van gekomen. Druk met de kindjes en spul pakken want morgen op vakantie. Mijn dochter vind het geloof ik spannend want die slaapt nu net tien minuten dus heb ook gewoon geen zin meer in die nootjes en ga lekker op tijd na bed hahaa

    Wel straks na de check weer drie kwartier better Belly gedaan en dan nu komende week in vakantie modus. Al hebben ze op t park ook een kleine fitness wie weet maar ik er nog even gebruik van.

    Ik vind ook niemand is verplicht om op iedereen te reageren. Soms is het zo druk geweest dat kan dan ook bijna niet. Geen probleem vind het juist leuk dat het hier zo lekker druk is
     
    Cloud9 en Victoria30 vinden dit leuk.
  19. Snoopy1979

    Snoopy1979 VIP lid

    8 okt 2006
    34.227
    7.275
    113
    Vrouw
    Brabant
    @Skatje fijn om te lezen dat het weer goed gaat! Hoop voor je snel weer onder de 105! En elke dag wat m&m's moet kunnen vind ik ;). Buikgriep kan in je voordeel werken maar hoop dat je er niet teveel last van hebt!

    @Treez goed bezig! Ja soms heb je dat weleens dat je opeens bij de Mac bent :p Ach dan maar lekker genieten en weer verder oppakken, doe je goed!

    Ik was nog niet klaar maar drukte per ongeluk op plaatsen, dus ga zo weer verder.
     
  20. Snoopy1979

    Snoopy1979 VIP lid

    8 okt 2006
    34.227
    7.275
    113
    Vrouw
    Brabant
    @Lovely83 goed bezig! Spannend morgen meten, ben benieuwd!

    @madameV wat fijn dat de healthcheck meeviel!
    Fijne vakantie! Lekker even eruit. Ik denk ook altijd als we fitness op vakantie is dat ik dat ga doen maar dat doe ik nooit ;). Neem ook wel eens hardlopschoenen mee maar loop nooit hard ;)
     

Deel Deze Pagina