Maddie! Hoeraaaaaaaaaa! Gefeliciteerd met de geboorte van je dochter! Wat fijn te lezen dat de bevalling vlot verliep! ❤
Woohoo @Maddie85 gefeliciteerd! !!! En wat fijn dat het allemaal zo lekker vlot heeft mogen gaan! (Met hoeveel wk ben je bevallen?) En mogen we weten hoe de kleine spruit heet?
Doe maar pb want ik heb de naam even gemist hahaha. 38.4 mooi termijn om te bevallen! Is dit je eerste kindje? Oh ik lees na het plaatsen van dit bericht dat je al een zoontje hebt haha. Hoe bevalt/gaat het?..hoe reageert je zoontje op zijn zusje? Ik heb voor mijn zoontje alvast een pop gekocht want hij is nog al een mama kindje en wat mama heeft, wil hij ook ...hij is nu 13 mnd dus geen idee of hij al jaloers kan zijn (op zijn zusje straks)? !?
Maddie, hier nogmaals gefeliciteerd! Hoe is het bij de rest? Alles nog steeds rustig? Wordt wel spannend nu voor de meeste!
hallo meiden, Maddy jaaa de 1e! Gefeliciteerd, super dat het allemaal vlot is verlopen. En nu lekker genieten idd! Perdiz wat rot die klachten zeg, heb je de verloskundige nog gebeld? Hier alles nog rustig, op controle geweest afgelopen vrijdag en volgende week donderdag terug. Dan kijken ze hoe het ervoor staat en wordt ik ingeleid, de manier dus afhankelijk van hoe de eventuele ontsluiting is. Deze was afgelopen vrijdag namelijk amper iets, een halve cm en wel iets verweking. Ze leiden me dus in in verband met zwangerschapsdiabetes en dat het kindje toch wel iets groter is. Dus hele spannende week in het vooruitzicht! En niet alleen voor mij denk ik zo . Ben benieuwd wie de volgende is .
Zoontje is super trots geeft haar de hele tijd kusjes en blijft constant bij d'r. Echt heel schattig! Jaloers is ie tot nu toe absoluut niet. Maar zusje heeft hem ook een cadeautje gegeven. Dat lag in d'r wiegje speciaal voor d'r grote broer . Hij komt nu steeds met knuffels aanzetten. Hij heeft zelfs al een favoriete knuffel aan d'r gegeven . Trots op hem hoe hij ermee omgaat!
@Cheerio dat is inderdaad spannend! Maar voor jou en t kindje is het beter als t op tijd gehaald (ingeleid) wordt. Toverwoord is ten allertijde rustig blijven maar is vaak makkelijker gezegd dan gedaan. @Perdiz ik heb ook last van messteken down under maar ze zijn te doen. Is het bij jouw al wat minder heftig geworden?
@Maddie85 : jaaaaa, je bent de eerste! Gefeliciteerd!! Ik wens jullie een rustige kraamtijd met je zoontje en nieuwe baby'tje! @Perdiz : auw, klinkt allemaal heel pijnlijk. En frustrerend als jouw klachten precies niet herkend worden door anderen. Hopelijk zet het niet meer te erg door. Intussen: nog even doorzetten, meid, het einde is in zicht! Aan al de rest: geniet van het mooie weekend. Voor mezelf: ik probeer niet te hard na te denken over de bevalling die komt. Ik probeer vooral nog leuke dingen in te plannen en een beetje als een struisvogel (kop in het zand) te leven en te genieten van de rust die er nog is Liever een afspraak afbellen dan heel de tijd in mijn zetel af te tellen Succes!!
WoW nanoe dat is snel gegaan of niet? Aan tijdstip van berichtplaatsingen te zien . Alles goed met jullie? Van harte gefeliciteerd meis!!
Wow, @Nanoe2 : dikke proficiat ook voor jullie! Benieuwd hoe het allemaal gegaan is en hoe het nu met jullie gaat. Veel succes!
Ow eindelijk!!! Proficiat Maddie en Nanoe!! Nu heerlijk genieten. Vandaag is mn zoontje jarig dus das een mooie datum Nanou
Jij dan gefeliciteerd met je zoontje Swee! Ze zitten dan lekker dicht op elkaar qua verjaardag straks