Dit . Met een BMI nu tussen de 21 en 22 en best een leuk figuur heb ik nou ook weer niet zoveel te klagen, maar een strakke buik heb ik post tweeling niet meer en 60-90-60 zonder enige vorm van cellulitis terwijl ik alles mag eten wat ik wil, zou best leuk zijn
Geen haar groei vanaf onder Mn wimpers... ik vind mijn overtollig haar echt vreselijk al heb ik daar wel minder moeite mee dan 10 jaar geleden... wat mijn nu het meest stoort is mijn moeder buik. Gewoon omdat het in veel kleding naar beneden gedrukt wordt en het dan ook 10x zo erg lijkt als dat het is. Mijn grijze haren en beginnende rimpels hadden ook nog wel 10 jaar uit mogen blijven.. ik ben alleen een schijterd dus echt er iets aan laten doen zou ik niet doen. Ik hoop dat met de jaren de acceptatie makkelijker wordt.
-Lange dikke wappertjes (wimpers) -Wat dunner haar (te veel haar is ook niet alles) -Een strakke buik, zo'n Doutzen Kroes buik -Een strakkere nek (ik denk dat ik de kukeleku-nek van mijn oma geerfd heb...) -Een mooie gladde huid Maar eigenlijk ben ik best tevreden
Bekijk bijlage 537829 Bekijk bijlage 537830 Grappig genoeg heb ik zojuist mijn kop weten vast te leggen in een redelijk gunstig licht (gebeurt niet vaak). Ik kan mijn lijf wel schieten soms, maar ben wel tevreden over mijn gezicht en haar. Niet slecht voor een 47 jarige, toch?