Lesbische mama's (to be)

Discussion in 'Zwangerschap clubs' started by vliegje, Apr 15, 2016.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Chilll

    Chilll Bekend lid

    Oct 13, 2016
    550
    187
    43
    Female
    Gelijk hebben jullie. Ovitrelle is dan toch al lang weg dus een eventuele streep is dan van zwangerschap. Wel vervelend dat het wachten deze keer zo moeilijk is! Ik duim nog steeds zo hard dat het nu raak is! Succes met de laatste loodjes.
     
  2. Skatjekim

    Skatjekim Fanatiek lid

    Sep 16, 2015
    1,241
    120
    63
    Female
    Noord Brabant
    Ff volhouden @Veertjuh, je kunt het!!!

    Gisteren alle enveloppen geschreven, alle sterren geperforeerd en naam er al opgeschreven en het kaartje besteld! Naja, een proefdruk dan. De rest moet ik dus aanpassen als ik de gegevens weet natuurlijk!
    Vanmorgen laatste kleertjes etc. in ukkies kast gelegd...
    Heb sinds gister meer last van druk naar beneden in mn buik. En heb t idee dat mn gezicht begint te tekenen...
    Spannend...
     
    Kash and Dreamygirl like this.
  3. Dreamygirl

    Dreamygirl Fanatiek lid

    Feb 25, 2009
    1,529
    220
    63
    Spannend @Skatjekim maar wat bedoel je met dat je gezicht begint te tekenen?
     
  4. Skatjekim

    Skatjekim Fanatiek lid

    Sep 16, 2015
    1,241
    120
    63
    Female
    Noord Brabant
    Ze zeggen dat bij veel vrouwen net voor ze moeten bevallen, je dat kunt zien aan hun gezicht, dat ze 'tekenen' in hun gezicht. Het kan opzwellen zijn, rimpels, vanalles.
    Had gisteren het idee dat mn gezicht anders was, maar kon niet goed zeggen wat. Appte 's avonds mn beste vriendin die heel de middag bij me was geweest en die zei meteen dat ze al meteen zag dat ik aan het tekenen was. En vandaag weer...
     
    Kash likes this.
  5. Dreamygirl

    Dreamygirl Fanatiek lid

    Feb 25, 2009
    1,529
    220
    63
    Oh echt?
    Nooit van gehoord joh!
    Heb ik ook niet gehad moet ik zeggen. Ik hield sowieso veel vocht vast laatste wkn van mn zwangerschap door de warmte....
    Totaal 25kg aangekomen :confused::eek::|

    Als ik weer zwanger mag worden hoop ik toch niet dat dat weer gebeurd...:roflmao:
     
  6. Skatjekim

    Skatjekim Fanatiek lid

    Sep 16, 2015
    1,241
    120
    63
    Female
    Noord Brabant
    Ik hou gelukkig (nog) geen vocht vast!
    Ben nu ook pas 10kg aangekomen. Hoopte daaronder te blijven, maar ben best tevreden. Ukkie is mooi groot, heb ruim voldoende vruchtwater en placenta was ook mooi formaat schijnbaar. Dat weegt ook wat, dus doe t netjes
     
  7. Veertjuh

    Veertjuh Actief lid

    May 5, 2016
    388
    260
    63
    Female
    Helpende
    Rotterdam
    @Skatjekim wat fijn dat je nog niet extreem veel aangekomen bent :)
    Het gaat nu opschieten voor je.
    Xxx
     
  8. Skatjekim

    Skatjekim Fanatiek lid

    Sep 16, 2015
    1,241
    120
    63
    Female
    Noord Brabant
    Ja, wordt nu echt!!!
     
  9. vliegje

    vliegje Fanatiek lid

    May 26, 2008
    4,369
    266
    83
    Female
    Wow Kim, wat een kutstreek van je ma! Heb je haar nog gesproken nadien?
    En dat net zo voor de bevalling. Wel prachtig kaartje!!

    Dreamy proficiat met jullie meisje en wow, wat een gave keuken!! Wij hebben hem ook, maar die van jullie is veel cooler! hahaha.

    Reva was gister in haar drama-dag. We zagen vrienden na lange tijd weer en denk dat het de spanning was maar was in de avond helemaal klaar met haar pfff.
    Novi lijkt steeds makkelijker te worden haha. Vind het allemaal wel prima en gaat gemakkelijker slapen, nachten worden beter. Fijn.
    Ik ben alleen zelf erg druk thuis met aan een album werken voor de familiedag, herinneringen boek voor overgrootoma die 95 wordt. Gister foto's gemaakt van 5 generaties. Bijzonder :)
    En van ons nog een fotootje gemaakt. Trots op mijn gezin!

    Verder erg druk, probeer nog te blijven sporten al valt het me zwaar.. Papa wilde nog langskomen van de week want die gaan ook op vakantie. Dan nog dat album maken, eigenlijk nog studeren wat steeds maar niet lukt, sporten, de kids. Dus loop beetje op mijn tenen weer maar we hebben bijna vakantie. Zondag wel gelijk een fotoshoot van de honden van een vriendin maar daarna lekker bbq-en, over 2 weekjes naar CP, tussendoor nog dagjes weg, fotoshoot van Novi met 6 maanden . Kortom, leuke vakantie voor de boeg.
    En gister met die vrienden besproken om proberen samen op vakantie te gaan (vliegen) volgend jaar. Dichtbij, Spanje ofzo. Nu al zin in haha. Hoop dat we vakanties op elkaar afgestemd krijgen.
     

    Attached Files:

  10. Skatjekim

    Skatjekim Fanatiek lid

    Sep 16, 2015
    1,241
    120
    63
    Female
    Noord Brabant
    Ben nog 2x bij haar geweest om dingen op te halen. Ze rept er met geen woord over, doet alsof er niets is gebeurd.
    Ik hou haar nu bewust overal buiten en hoef geen hulp meer van haar. Als ze iets vraagt, geef ik antwoord, maar dat is t ook.
     
  11. Dreamygirl

    Dreamygirl Fanatiek lid

    Feb 25, 2009
    1,529
    220
    63
    #4591 Dreamygirl, Jul 17, 2017
    Last edited: Jul 17, 2017
    @vliegje klinkt als drukke periode meis! Heerlijk dat Novi makkelijker word en t allemaal meer vanzelf gaat. Kan me dat ook nog heugen met Sara. Uiteindelijk valt alles op zn plekje! Slaapt Reva smiddags nog?
    Leuk al die fotoalbums! Maak jij ook elk jaar een album van de kids?

    Ik heb inmiddels het 2e jaaralbum afgemaakt én het babyalbum (liep tot 2e verjaardag)! Blij dus!! Geeft rust! Helemaal
    omdat we nu voor een 2e gaan vind ik dat fijn!
     
    Kash and Veertjuh like this.
  12. Skatjekim

    Skatjekim Fanatiek lid

    Sep 16, 2015
    1,241
    120
    63
    Female
    Noord Brabant
    @vliegje fijn dat novi makkelijker wordt!
    En klinkt als een drukke, maar leuke vakantie. Geniet ervan!
     
  13. Veertjuh

    Veertjuh Actief lid

    May 5, 2016
    388
    260
    63
    Female
    Helpende
    Rotterdam
    Hallo dames,

    Hier is bij mijn vrouw helaas de menstruatie door gebroken:( en de test negatief. :(
    Hopelijk met een cryo terug plaatsing meer geluk en even afwachten wanneer dat gaat zijn.

    @Skatjekim succes nog met de laatste loodjes.

    @vliegje klinkt als een drukke vakantie :)

    @Dreamygirl wat leuk dat het boek af is. En fijn dat dat je nu wat rust geeft.

    Xxx
     
  14. Stier86

    Stier86 Niet meer actief

    Ach nee toch @Veertjuh ik had zo gehoopt dat het nu raak zou zijn. Wederom veel sterkte met deze grote teleurstelling (ik heb het idee dat ik iedere keer hetzelfde zeg, sorry daarvoor).
     
  15. Stier86

    Stier86 Niet meer actief

    @vliegje Fijn dat het met novi steeds beter gaat qua slapen etc. Hoe gaat het met haar Pavlik? En een heerlijke vakantie hebben jullie in het vooruitzicht!
     
  16. Veertjuh

    Veertjuh Actief lid

    May 5, 2016
    388
    260
    63
    Female
    Helpende
    Rotterdam
    @Stier86 dankjewel. En je kan ook weinig anders zeggen hier op denk ik.
     
  17. Dreamygirl

    Dreamygirl Fanatiek lid

    Feb 25, 2009
    1,529
    220
    63
    @Veertjuh och meis wat vreselijk klote dit zeg...na 9x IUI en 1x IVF hoop je toch wel een keer resultaat te hebben! Wat moet dit een zware dobber zijn om weer te verwerken pff...die wachtweken worden dan ook steeds zwaarder lijkt me. Eedere x die teleurstelling...als jullie straks een positieve test in handen hebben geloven jullie t gewoon niet joh! Want geloof me die gaat komen voor jullie!! Moet gewoon! Kunnen jullie er samen goed over praten , ik bedoel raakt dit de relatie of komen jullie er samen goed doorheen?
     
  18. Skatjekim

    Skatjekim Fanatiek lid

    Sep 16, 2015
    1,241
    120
    63
    Female
    Noord Brabant
  19. Veertjuh

    Veertjuh Actief lid

    May 5, 2016
    388
    260
    63
    Female
    Helpende
    Rotterdam
    @Dreamygirl ja we kunnen er goes over praten samen. En het maakt onze relatie gelukkig juist sterker :)
     
    Dreamygirl and Skatjekim like this.
  20. vliegje

    vliegje Fanatiek lid

    May 26, 2008
    4,369
    266
    83
    Female
    Met Novi haar Pavlik gaat het wel goed. Blijft een onding maar ja. Ergens in sept weer controle.

    Ik moet nog een 2e jaar album maken voor Reva. Nog geen tijd gehad. Ook 1e jaar film voor Novi eigenlijk mar kom tijd tekort of er komt steeds iets tussen.. maar maak misschien een album vanaf 1e verjaardag tot 4 jaar ofzo en dan tot 10. Anders hebben ze straks 15 albums op d'r 15e hahaha. Das ook zo wat

    Reva slaapt soms nog in de middag. Meestal wel hoor. Ze wordt een draak als ze niet slaapt hahaha. Maar soms wil ze echt niet maar dan de andere dag des te beter.

    Gisteravond nog leuk fotootje gemaakt

    Sterkte Veertjuh! Wat een weg moeten jullie afleggen zeg
     

    Attached Files:

    Dreamygirl and Veertjuh like this.

Share This Page