Wauw wat spannend op dezelfde dag! Ik hoop dat alles mag verlopen voor jullie beide! Hier zijn we net aangekomen voor een newborn (12d oud wel) babyshoot . Leuke tijden!
Vanmiddag om 15:11 is onze dochter A.v.a geboren, middels een natuurlijke stuitbevalling. Het was zwaar, maar het resultaat is prachtig Later meer...
Gefeliciteerd @Proetsel! Zo fijn dat het is gelukt. Nu bijkomen en genieten. Wij hebben vandaag de kennismaking en intake bij de gynaecoloog gehad. Was helemaal prima en we voelden ons echt begrepen. Morgenochtend mogen we om 6.30u bellen of we inderdaad terecht kunnen en er geen spoed keizersnede tussendoor is gekomen. Als alles goed gaat is rond 10-11u onze kleine man geboren Ik heb er nu alleen maar zin in! Van mij mag het zover zijn. Hopelijk is @ButterflyPassion ook aan her genieten van haar dochtertje nu!
Van harte gefeliciteerd @Proetsel leuke naam!! En voor een stuitbevalling nog best snel toch?? Alvast succes voor morgen @Nijntje2015 Als het goed is morgen middag ons lijstje compleet!!
Even snel: Vanmiddag om 15.00 uur is onze mooie dochter geboren. Ze weegt 3645 gram en ze doet het super goed! We blijven een nachtje ter observatie in het zh, omdat mn placenta losgehaald moest worden op de ok en ben hierbij een liter bloed verloren. Maar verder maken we het helemaal goed hoor! Naam en foto komen later! Gefeliciteerd @Proetsel
Gefeliciteerd! Balen dat de placenta niet goed loskwam maar heerlijk dat ze er nu is. Haha ga ik toch nog dit topic afronden, ik was er al een beetje bang voor. We gaan nu lekker slapen en over een uur of 12 kunnen wij ook kennis maken met ons mannetje. Zin in!!
Aaahhh wat leukk! Gefeliciteerd dames! Ik ben erg blij voor jullie. En butterfly wat een schattige baby! Geniet ervan!! Nijntje, veel succes morgen!! Ik hoop dat alles goed komt en stiekem hoop ik toch dat je vannacht spontaan weeen krijgt hihi
Heel veel succes morgen @Nijntje2015 !! Zet m op! Gefeliciteerd met jullie meiden @ButterflyPassion en @Proetsel !