Ahh jammer, maar indd op naar de volgende ronde! Oké ik heb een vraagje, ik heb sinds gisteravond dus echt een soort menstruatiekrampen, nu wil ik niets aan het toeval overlaten Haha, dus maandag was het gezellig, gisteravond weer. Zo proberen het een beetje om de dag vol te houden, mocht ik nou een hele korte cyclus hebben van 24 dagen zit ik nu ook in de vruchtbare dagen maar ja dat weet je nu natuurlijk niet na t stoppen met de pil, maar wie herkent deze krampen? De vorige keer weet ik dat ik een avond krom gelopen heb van de steken in mijn buik en dat ik achteraf kon zeggen oké dat was mijn eisprong geweest want indd toen ik 2 weken later een test deed was ik zwanger. Maar deze krampen herken ik dus niet.
Ik ben even niet online geweest en zie dat ik wat pagina s moet gaan teruglezen @Kelly84 Ik heb vaak van verschillende krampen rondom eisprong. Soms lijkt het op mensturatiekrampen maar soms zijn ze ook veel heftiger. Geen pijl op te trekken. Ongesteldheid is bij mij eindelijk voorbij, dus nu weer richten op t leuke gedeelte Als het goed is heb ik woensdag mijn eisprong dus dit keer ga ik ovulatietesten gebruiken om het goede moment te kunnen pakken. Vorige maand heb ik alleen op t slijm gelet en dacht ik 3x mijn eisprong te hebben gehad haha
Oké ik verlies net ook iets wat bloed met slijm. Vies plaatje dus niet kijken hoor als je er niet tegen kan. Ik heb dit echt nog nooit gehad!!
ik heb echt geen idee. rond de eisprong voel ik ook allemaal krampen en steekjes. maar voel niet overduidelijk de eisprong. apart hoor dat bloed. zou niet van een innesteling kunnen zijn. misschien komt het door het ontpillen? @Nell87 fijn dat je je ongesteldheid weer (bijna) achter de rug hebt. op naar de eisprong.
Hoi meiden, Ook ik heb weer geen berichten ontvangen. Vind dat echt irritant worden! Kan ik geen abonnement nemen op een topic? Weet dat dat vroeger wel mogelijk was, maar snap niks van het nieuwe forum... Heb een hoop berichten bijgelezen, maar of ik op alles kan reageren is maar de vraag.. @Joyce2013 welcome back! Balen van je ongi. Ik weet hoe vervelend ontpillen kan zijn. Daarom ben ik na A. er niet meer aan begonnen! Hopelijk heb je snel je eigen cyclus weer terug. Knuf! @Fluss1984 oh wat balen zeg! Wist niet dat de testen van kv ook vals positief konden zijn ik snap je wel hoor! Heb ook altijd vanaf 8 dpo flinke testdrang ik ga meestal snel plassen zodat ik de kans niet krijg te kunnen testen @Kelly84 op hoeveel dpo zit je? Ik heb dit tegenwoordig 3 dagen voor mijn menstruatie, maar hoop dat het bij jou iets anders betekent! @piscean oh bah! Idd aan toegeven. Wie weet heb je idd wat onder de leden. Goed uitrusten meid! Hopelijk voel je je snel weer beter. @Nell87 slijm wilt idd niet veel zeggen in de meeste gevallen. Bij mij komt het ook altijd op verschillende momenten. Kijk er ook niet naar Hier: aangezien mijn lichaam raar doet de laatste tijd, ben ik sinds cd2 gaan tempen om te kijken wanneer ik mijn ei onegveer heb. Deze periode zijn we verder niet zo bezig met zwanger worden door de drukte en al het stress, maar nu zag ik op cd 8 dag dat mijn temp flink gezakt was. Zo'n 0,3 graden onder mijn basale temp en vandaag op cd 9 was hij ineens flink gestegen met 0,4 boven mijn basale temp wat heeft dit te betekenen? Heb ik echt op cd 8 mijn ei gehad? Overigens hebben de dag ervoor en gisteren seks gehad. Maar ik vind dit echt raar. Is dit niet te vroeg voor een eisprong? Mijn laatste Cyclus was 25 dagen, maar toch had ik dit niet verwacht we tempen gewoon verder natuurlijk, maar vroeg me af of dit normaal was. Heb geen ervaring met tempen namelijk.. Verder lijkt de tarwekiemolie echt aan te slaan. Ik heb geen last meer van vermoeidheid en voel me weer wat lekkerder in mijn vel ik sport er ook weer flink op los Geen idee wie dat aangaf laatst, maar tarwekiemolie kan je gewoon nemen tijdens de zs. Met teunisbloemolie moet je uitkijken dat gezegd hebbende, wat is het walgelijk om gewoon puur in te nemen ik hou echt niet van vette dingen, laat staan om een flinke theelepel olie puur naar binnen werken ik doe het nou door mijn kwark, salade enz
@Manana als je naar boven scrolt staat boven de paginanummers groep volgen. als je daarop klikt. volg je hem. maar dan nog, gaat het nog wel eens mis helaas. dat zou idd een erg vroege eisprong zijn. maar niet onmogelijk. hou je FF bij? die laat dan mooi zien wanneer je eisprong geweest is. heb zelf ook geen ervaring met tempen. wat super zeg dat je zoveel baat hebt bij het gebruik van tarwekiemolie.
@Manana nou 10 juli ongesteld geworden, dus met een cyclus van 24 dagen zou vandaag dpo 1 zijn.. Misschien een ovulatiebloeding?
@Meisje93 Nee ik hou mijn temp bij in mijn eigen cyclus app. Die maakt er ook een grafiekje van. Zal eens kijken naar de FF. Heb er wel vaker van gehoord hier idd! Heb nu ook lage rugpijn en veel slijmverlies. Maar dat kan natuurlijk vanalles betekenen. Ik hou deze ronde mijn cyclus gewoon in de gaten zodat ik de volgende ronde er beter bekend mee ben. Ook met tempen enz. Nu mijn lichaam zich zo aanstelt en ik toch graag wil weten wanneer mijn ei komt, kan tempen geen kwaad en kost ook niks @Kelly84 zou goed kunnen! Ik had dat ook voor 3 rondes na het stoppen met de pil kan ik mij herinneren.. Irritant is dat he hoe een vrouwenlichaam op zo veel verschillende manieren kan reageren.. Om gek van te worden soms
Haha ja dat blijft lastig als je NOD steeds dichterbij komt. Wat jammer dat de kruidvat testen zoveel slechter zijn geworden! Paar jaar geleden was dat nog niet zo.
Heb het nog even nagekeken en vorige maand begon de vermoeidheid ook 3DPO, dus zal wel met de aanmaak van progesteron te maken hebben. Vannacht veel geslapen en vandaag overdag ook. Begin nu wat energie te krijgen, maar het houdt niet over. Hopelijk morgen genoeg energie om met z'n 3en een leuk uitstapje te maken.
@Joyce2013: wat jammer dat je toch ongesteld bent geworden! @piscean: beterschap. Ziek zijn tegelijk met zwanger zijn is geen pretje. Goed op jezelf letten.
Ja het kan natuurlijk dat er wel iets geweest is, maar dat het tijdens de innesteling mis is gegaan. Ik zie namelijk hetzelfde soort streepjes terugkomen in topics, en die gaan dan wel doorstijgen. Ik heb al heel veel getest met kruidvat 2v5 en vond ze altijd heel betrouwbaar. Beetje gek dat ik dan nu opeens 6 testen heb met indroogstreepjes... Zal volgende week nog eens een testje down, kijken of hij dan wel wit blijft.
@Manana en wat zegt je app? qua kruis. zelf geen ervaring met FF hoor. @Yesera dat zal dan wel ja. leuk, wat gaan jullie doen? @Fluss1984 dat zou ook nog kunnen ja. 6 testen is een beetje te toevallig..
@Fluss1984 en @Joyce2013 balen dat t toch niet raak bleek te zijn deze ronde! Kv heb ik dus heel goede ervaringen mee, zoals eerder gezegd was een licht indroogstreepje bij mij ook gewoon een teken 'raak'. Qua oplopen vind ik ze minder betrouwbaar: ik had zo'n twee weken geleden nog een testje gedaan dat ik over had (tja, je moet wat en een tweede streepje zien verschijnen is altijd leuk!), en dat tweede streepje bleef toen vrij licht. Maakte me toen ook echt wel zorgenover of het wel goed zat, maar gelukkig nu bevestiging gehad met die echo van de week. @Manana hier mis ik ook vaak berichten, terwijl ik wel een abonnement heb. Inderdaad heel irritant.
Als je nu voor het eerst gestart met bent tempen moet je even afwachten wat je temp de komende dagen doet. Als hij morgen en overmorgen hetzelfde of hoger blijft dan je temp vandaag, dan weet je dat je eisprong is gewees. Als je het invoert in fertilityfriend, dan geeft hij ook automatisch aan wanneer hij een eisprong heeft gedetecteerd (maar dus ook pas na 3 dagen achtereen hogere temperatuur). Cyclus dag 8 zou wel vroeg zijn inderdaad, maar vast niet onmogelijk.
<a href="https://www.fertilityfriend.com/home/37482d">My Ovulation Chart</a> Dit is mijn temperatuurkaartje van deze maand. Je ziet dus duidelijk het kruis wat gisteren is ontstaan nadat ik 3 dagen achtereen een hogere temperatuur had.
Dank je wel lieverd, hoop ook snel me cyclus weer normaal te hebben, willen even een maandje rustig qua zwanger worden komende ronde. Hoop ook dat me cyslus daarna gewoon weer een beetje normaal is, en het ontpillen klaar is. We zullen zien. Wat is tarwekiemolie? Waarvoor gebruik je dat? Maar zou wel heel apart zijn als je zo snel je ei hebt, word je cyclus steeds korter. Ik heb ook geen ervaring met tempen dus kan je helaas ook niet verder helpen.