1 t/m 15 oktober 2017 -deel II

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door MMD86, 25 mei 2017.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. poedel2015

    poedel2015 Fanatiek lid

    12 dec 2015
    2.059
    816
    113
    NULL
    NULL
    @Luna30 ik zou nu toch even de huisarts bellen ! Eet hij nog ? Want mijn dochter had ook al een 3 dagen koorts 40 graden + en had een dubbele oorontsteking te pakken wacht niet te lang die kleintjes zijn vaak zieker als dat wij denken maar herstellen gelukkig ook snel laat er even naar kijken beterschap !
     
  2. Luna30

    Luna30 Fanatiek lid

    8 aug 2014
    1.567
    420
    83
    Zuid-Holland
    Thanks Poedel! Het is al avond nu en hij ligt op bed te slapen. Vast voedsel eet hij niet, maar wel kleine beetjes yoghurt en gepureerd fruit. Ik had me al voorgenomen om morgenochtend de huisarts te bellen om langs te gaan om inderdaad even te checken dat het geen oor- of keelonsteking is (hij hoest ook namelijk en als hij vast voedsel probeert te eten dan komt het er weer uit met een kuchbui). Hij drinkt wel goed gelukkig en krijgt nu ook even extra melk etc. zodat hij in elk geval wat binnenkrijgt. Hoop dat het niks ernstigs is! Hij reageert goed op paracetamol koorts zakt dan en is hij weer vrolijk en actief maar zodra het uitgewerkt is stort hij weer in, komt de koorts terug en gaat hij weer alleen op mij liggen.
     
  3. Nyna87

    Nyna87 Fanatiek lid

    24 dec 2016
    1.668
    781
    113
    Vrouw
    NULL
    NULL
    Gaat een stuk beter!! De antibiotica ooggel lijkt zijn werk goed te doen :)!
     
    Appelsientje89 vindt dit leuk.
  4. Nyna87

    Nyna87 Fanatiek lid

    24 dec 2016
    1.668
    781
    113
    Vrouw
    NULL
    NULL
    Aaah krampen en diarree is niet grappig!! X
     
  5. Nyna87

    Nyna87 Fanatiek lid

    24 dec 2016
    1.668
    781
    113
    Vrouw
    NULL
    NULL
    Nogmaals heel veel beterschap voor je zoontje! Idd slim om naar de huisarts te gaan.
     
  6. poedel2015

    poedel2015 Fanatiek lid

    12 dec 2015
    2.059
    816
    113
    NULL
    NULL
    @Luna30 bij een keelontsteking kun je geloof ik beter geen melk geven dat zet slijm aan heb ik begrepen , goed dat je naar de dokter gaat en het is wel fijn dat hij in ieder geval wel wat binnen krijgt en ook slaapt pas wel op met paracetamol het is fijn dat het de koorts verlaagd maar daarna als het uitgewerkt is kan de koorts terug komen in een piek maar soms is het wel even beter het te geven dan voelen ze zich wel weer even wat beter arm jochie altijd erg zielig want je kan zo weinig voor ze doen behalve voor ze zorgen je zou nog liever hebben dat je zelf ziek bent
     
  7. Poolvos

    Poolvos VIP lid

    9 jan 2016
    6.875
    12.390
    113
    Vrouw
    @Luna30 hier is het ook de gewoonte dat je een aantal dagen in ziekenhuis/patientenhotel blijft. Omdat Zweden geen kraamzorg kent, heb je zelfs recht op 10 dagen blijven als je zou willen. De kraamzorg en lactatiedeskundige en dietist enz enz zijn dan allemaal tot je beschikking daar. Maarja, gaat het allemaal goed, wil je natuurlijk gewoon lekker naar huis :)
    Het evenement is een orientatiewedstrijd die de hele week is, in verschillende stukken bos. Men rent door het bos en moet dan checkpoints zoeken - afhankelijk van 't gekozen niveau dan makkelijk tot heel lastig bereikbaar.
    Het werk is anders dan in de praktijk, want we hebben verpleegkundigen en fysiotherapeuten mee die alles doen wat zij kunnen. Voor acuut-acuut is er een trauma-arts aanwezig, dus in principe doe ik de gemakkelijke dingetjes. Veel dingen gaan naar de verpleegkundige of de fysio - kleinere wondjes hechten/evt verstuikingen en botbreuken/allergische reacties - en maar van dat soort klachten verwachten we het meest.

    Wat rot dat je zoontje nog steeds niet opgeknapt is. Toch maar eens laten kijken of hij inderdaad geen keelontsteking ofzo heeft! Zorg maar goed voor 'm :)
     
  8. esje1984

    esje1984 Actief lid

    12 apr 2017
    271
    317
    63
    NULL
    Rotterdam
    Heey dames,

    Ben al een tijdje niet geweest!
    Jeetje wat hebben jullie veel gekletst haha.. Straks even een beetje terug lezen.

    Hoop dat alles goed gaat met jullie?
    Ben zelf ontzettend druk in mijn nieuwe huis bezig! Wat valt een verhuizing tegen zeg! Ben ook ontzettend snel moe, pijn in mijn bekken en ik heb veel harde buiken dus dat werkt ook allemaal niet mee.

    Ik weet pas sinds deze week dat ik 100% zwanger ben van een meisje dus ik kan eindelijk los gaan met shoppen!
    Mag ook wel, want ik heb bijna nog niks! Moet ook nog aan de babykamer beginnen, en dat benauwd me wel, want we gaan alweer richting 30 weken!

    Nou heb jullie weer een beetje bijgekletst :)
     
    MLB, Nyna87, Foeke en 2 anderen vinden dit leuk.
  9. poedel2015

    poedel2015 Fanatiek lid

    12 dec 2015
    2.059
    816
    113
    NULL
    NULL
    Een verhuizing met dit termijn is ook erg zwaar denk wel een beetje om jezelf !
    Geef wat dingen uithanden als dat mogelijk is wanneer gaan jullie er wonen ? Wanneer mag je beginnen aan de babykamer ?
    Als je er dan eenmaal woont kun je straks lekker kleertjes wassen en klaar is klara hopelijk
     
  10. Linnel

    Linnel Actief lid

    12 mrt 2014
    365
    174
    43
    NULL
    NULL
    @poedel2015 , ik ben nog maar 3 kilo aangekomen, maar buikje van baby loopt twee weken voor, dus denk inderdaad dat eigen kilo's los staan van de grootte van je baby..

    Pff, een verhuizing nu, moet er niet aan denken.. wij gaan morgen op vakantie en daar ben ik al enorm druk mee, haha.
     
  11. poedel2015

    poedel2015 Fanatiek lid

    12 dec 2015
    2.059
    816
    113
    NULL
    NULL
    Fijne vakantie !
    Ik hoop dat ik dan maar lichter na de bevalling ga zijn dat zou ik niet heel erg vinden mag er wel vanaf ;)
     
  12. MMD86

    MMD86 Fanatiek lid

    14 okt 2013
    1.006
    870
    113
    Vrouw
    Hairstylist
    Wat leuk een meid!! @esje1981

    Hier vanmorgen de 'prikmevrouw' langs geweest en de eerste x deed zij voor mij.. toen ik weer moest ging het eerst 4x fout! Oh no.. paniek! Maar de vorige x ging het echt goed!

    Ik moet dus 7x per dag prikken. Dit is het beleid van het zkh waar ik loop... vervelend, maar is even niet anders, hopelijk mag het snel minder! Tot nu toe zijn mijn waardes hartstikke netjes!

    Net heel eventjes op het strand geweest! Was heerlijk!
     
  13. Appelsientje89

    Appelsientje89 Fanatiek lid

    22 nov 2010
    3.045
    1.112
    113
    Vrouw
    de Achterhoek
    Leuk! @Esje, echt een meid dus!
    Kun je inderdaad lekker shoppen nu. Sterkte met de verhuizing.
    Ik vind m'n huishouden al genoeg, laat staan n verhuizing bah.

    @Linnel, fijne vakantie!'

    Onze draai/kiep deur zit erin op de babykamer :D
    Morgen nog wat klusjes afwerken met manlief. Dan schiet het lekker op.
    Wat is het n zalige dag vandaag!
    Zelfs ff int zonnetje gezeten zonder te puffen :p
     
    Nyna87 vindt dit leuk.
  14. esje1984

    esje1984 Actief lid

    12 apr 2017
    271
    317
    63
    NULL
    Rotterdam

    Ik ben inmiddels ook al 12 kilo aangekomen! Bij mijn vorige zwangerschappen was ik totaal maar 14 kilo aangekomen dus bij mij gaat het echt hard! Ben bang wat ik straks met 40 weken weeg.. :eek:
     
  15. esje1984

    esje1984 Actief lid

    12 apr 2017
    271
    317
    63
    NULL
    Rotterdam
    Ik woon sinds een paar dagen in mijn nieuwe huis! Heb gelukkig het ergste gehad, maar heb alles alleen moeten doen qua in en uitpakken en dat waren heeeel veel dozen.. En we zijn nog niet klaar. Mijn man heeft nu vakantie dus hij gaat alle kozijnen schilderen.
    Ik moet nog 1 kamer met een aantal dozen uitpakken en 2 weken voor mijn uitgerekende datum komt mijn nieuwe keuken en nieuwe vloer.. Dus hoop echt dat de bevalling niet eerder komt :eek::)
     
  16. esje1984

    esje1984 Actief lid

    12 apr 2017
    271
    317
    63
    NULL
    Rotterdam
    Zijn jullie kleintjes ook zo erg druk in jullie buik?

    Mijn kleine meid beweegt echt de hele dag, avond en nacht door!.. Heb gisteravond niet geslapen omdat ze ontzettend druk was.. En op dit moment van schrijven gaat mijn buik ook weer alle kanten op.. haha
     
  17. Ladylola

    Ladylola Fanatiek lid

    19 sep 2009
    4.832
    1.234
    113
    Naarbij Amsterdam ;)
    Oooh my esje wat pittig dame! En dan nog alles nieuw pas straks pfff. Nou hopelijk blijft je kleine druktemaker nog zitten! Maar wel heerlijk als voordat de kleine komt alles zo lekker nieuw en aan kant is!

    Aaaawh mmd wat vervelend vrouw bah! 7x prikken per dag nb, heb je een dagtaak aan zeg. Hier met iui moeten prikken. Deed geen zeer gelukkig, maar man man heb mezelf ff flink moeten vermannen om mezelf te kunnen prikken. Zo raar is dat, maar als je over die drempel heen bent, is het niet vervelend meer. Waar moet jij prikken?
     
    esje1984 vindt dit leuk.
  18. MMD86

    MMD86 Fanatiek lid

    14 okt 2013
    1.006
    870
    113
    Vrouw
    Hairstylist
    In mijn vinger, beetje aan de zijkant en dan een druppel eruit drukken en dan met een apparaatje meten! Maar het is een heel dun naaldje, gelukkig voel je het niet zo!!
     
  19. poedel2015

    poedel2015 Fanatiek lid

    12 dec 2015
    2.059
    816
    113
    NULL
    NULL
    O my god esje wat haal je je op je hals kon de vloer niet eerder komen ? Uhm nu bijv ....:eek::eek:
    En ja mijn kleine dames is ook op het moment hele dagen druk alleen smiddag wil ze nog wel eens een pauze nemen maar ook nu idd weer erg druk

    @MMD86 meid wat ontzettend vervelend wel 7x dat valt ook niet mee ik vind het een hoop prikken hopelijk als het netjes blijft mag het wat minder zou fijn zijn

    @ gewicht 12 kilo is niet mis maar dat zegt niks over hoeveel er over blijft na de bevalling

    Nou ik ben net aan het prutsen geweest met de bekleding van de maxi cosi cabrio fix die wil ik nog even wassen maar heb al die tijd dus niet geweten dat er gewoon een zonnekap in zit bij elke cabrio fix :roflmao::roflmao: en ik heb bij dochter eeen dure dooky gekocht voor de zon oke het ziet er leuker uit dan die zwarte die hun er in hebben gestopt maar had en hoop geld gescheelt
    Maar wisten jullie dat ?
     
  20. MMD86

    MMD86 Fanatiek lid

    14 okt 2013
    1.006
    870
    113
    Vrouw
    Hairstylist

    Leuk is anders en uit sommige vingers komt er geen mooie druppel en dan weer nieuw stripje etc etc.. net ook 3x moeten prikken bah bah!
    Maarja.. niets aan te doen!

    Ik wist dat wel.. Hihihi! Maar goed.. nou heb je een leukere ! Ik heb zo een stone green grof korrel van baby's only, hoes en kap en voetenzak.. :)
    Sinds m'n jongste! Makkelijk hoor om nog te hebben!

    En hier ook drukke baby! Of gewoon minder ruimte en dat je zelfs de kleine bewegingen voelt! Wel gezellig hoor.. maar soms ook irritant als je wilt slapen of tijdens een harde buik voelt ook niet fijn!
     

Deel Deze Pagina