Tablet voor kinderen

Discussie in 'Schoolkinderen en pubers' gestart door juffie81, 26 jul 2017.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. yenolah

    yenolah Fanatiek lid

    12 dec 2008
    4.038
    83
    48
    Vrouw
    fysiotherapeut
    Caldas da Rainha
    Winstbejag en octrooischendingen.
     
  2. nelta

    nelta VIP lid

    28 apr 2009
    18.625
    9.137
    113
    Vrouw
    Rotterdam
    Deze hebben wij ook pas gekocht en bevalt prima. Getwijfeld tussen deze en een ipad, maar het scheelde de helft in prijs, dus de keus was snel gemaakt. Tot nu toe geen moment spijt gehad. Batterij gaat erg lang mee en de kidsstand is ook wel fijn.
     
  3. Jedine

    Jedine Bekend lid

    2 okt 2012
    899
    38
    28
    NB
    Kurio inderdaad weinig geheugen en veel meer dan youtube wordt er hier niet meegedaan omdat andere leuke apps er niet op kunnen. Wil nu wel een extra geheugen kaartje aanschaffen.

    Verder vind ik m ook erg traag en niet heel makkelijk in gebruik.
    Wel is t fijn dat je voor je kind een eigen account aan kan maken en hierdoor dingen kan blokkeren
     
  4. tupp

    tupp VIP lid

    13 jun 2009
    22.812
    19.092
    113
    Vrouw
    lerares basisonderwijs
    Ik reageerde eerder dat ik blij ben met onze samsung tab A 7.0 De vreugde is iets verminderd. Er zit maar 8 Gb geheugen in. Wist ik. Maar uitbreidbaar met microSD dus dat leek me geen probleem. Helaas wil met die tablet Netflix niet op de geheugenkaart opslaan. Ik snap niet waarom niet. :( Met m'n telefoon lukt het gewoon en de tablets hebben dezepfde Netflix versie en zelfs een nieuwere versie van Android. Voldoet dus aan alle eisen. Maar toch weigert ie.
    Lang niet alle apps laten zich naar de SD kaart verplaatsen. Dus er is nu weinig ruimte om voor de autorit Netflix afleveringen te downloaden.
     
  5. iMoeder

    iMoeder VIP lid

    30 okt 2015
    5.943
    6.290
    113

    Oei, als dat je beeld is van de filosofie achter het bedrijf verschillen we wel erg van mening. :D

    Octrooi schendingen. Ja dat is over en weer vind ik. En dan vind ik bedrijven als Samsung, HTC etc nog wel iets vaker kopiëren dan andersom.

    Winstbejag. Ik snap wel dat je dat zo kan zien, gezien de prijzen die idd niet mals zijn. Die zijn ook wel aan de hoge kant, eerlijk is eerlijk. Maar ik betaal zelf liever voor de software (die goed is en regelmatig updates krijgt), dan dat die 'gratis' is en waar je dan vervolgens met je gegevens voor betaald. Als je een Android device koopt betaal je niet voor Android want dat word door Google ontwikkeld. De kassa van Google gaat pas rinkelen nadat je je device hebt gekocht en daar eten ze een hele dikke boterham van. Ik bedoel, Google zet miljarden om en maakt daarvoor..? Het enige wat ze doen is gratis software maken en verdienen aan jouw gegevens en reclameverkoop. Ik werk daar dus liever niet aan mee en gebruik daarom niks van Google, inclusief Android.

    Ik denk overigens dat als Apple echt alleen om het geld ging, ze wel gewoon zouden maken wat de klanten willen. Zoals andere bedrijven dat doen. Dan hadden ze bijvoorbeeld al veel eerder waterdichte toestellen gemaakt, of de headphone jack niet uit de iPhone gehaald. Dat zijn keuzes die klanten kosten, maar waar een bepaalde visie achter zit. En die visie mis ik bij andere bedrijven vaak.

    En qua ethiek vind ik de ene niet beter als de andere. Ik bedoel, de topman van Samsung zit momenteel in de bak, en niet voor peanuts. Ook daar worden mensen onder druk gezet om te presteren, hence het hele Note 7 debacle wat ontstond omdat onder de hoge druk een aantal testfases is overgeslagen. En ik heb niet de illusie dat fabrieken waar HTC toestellen in elkaar worden gezet, de arbeiders beter af zijn dan die van Apple, of andersom.

    Maar goed. Dat is dus mijn mening. Heb m'n best gedaan om het kort te houden. :|
     
  6. iMoeder

    iMoeder VIP lid

    30 okt 2015
    5.943
    6.290
    113
    Ik denk eigenlijk dat Netflix dat blokkeert. Want dan zou je de filmpjes kunnen kopiëren naar andere apparaten en dat lijkt me voor Netflix de bedoeling niet.
     
  7. tupp

    tupp VIP lid

    13 jun 2009
    22.812
    19.092
    113
    Vrouw
    lerares basisonderwijs
    Nee hoor, het kan op zich wel. Het is normaal gesproken een instelling die je gewoon kunt aanvinken. Op mijn telefoon lukt het wel. Het is mij een raadsel waarom het dan op de tablet niet lukt.
     
  8. nelta

    nelta VIP lid

    28 apr 2009
    18.625
    9.137
    113
    Vrouw
    Rotterdam
    Hier heb ik ook Netflix op mn sd kaart staan, op mijn Samsung tab. Dus het kan idd wel.
     
  9. BuffySummers

    BuffySummers VIP lid

    16 sep 2008
    16.607
    7
    38
    Mars
    iPad, wij zouden nooit zomaar zelf een tablet kopen voor onze zoon. Maar mijn schoonmoeder heeft ooit haar oude tablet gegeven aan hem en dat is al best een tijd geleden. Hij doet het nog steeds en onze zoon is er erg blij mee.
    Als je dochter dus genoeg geld heeft gespaard zou ik zeker geen speciale kindertablet kopen, maar gewoon een iPad (en ik ben echt helemaaaaal geen Apple fan hahaha).
     

Deel Deze Pagina