Vanaf 18 weken dagelijks. Ik was bang dat ik de kleine dit keer veel minder zou voelen ( vorige keer placenta voor) maar het schoppen is duidelijk voelbaar en zichtbaar, ook redelijk snel vanaf de buitenkant te voelen.
Bij mijn eerste had ik ook de placenta voor, voelde hem met 16 weken precies. Nu placenta achter, voelde haar voor het eerst (overtuigend) tussen 14-15 weken.
De eerste vanaf 17 weken dagelijks wat steeds duidelijker werd, placenta achter.nu placenta voor en pas in week 20 bij de controle voelde ik haar, sindsdien voel ik haar dagelijks
Vanaf 19 weken en dagelijks vanaf 21 weken. Eerst had ik wel zoiets van is dat het nou maar dat werd steeds duidelijker
Placenta voor: plopjes vanaf 16 weken en met 17 meen ik 1 a 2 x per dag schopje(s) te voelen Wel veel minder duidelijk dan bij 2e dochter die de placenta achter had liggen
Soms duidelijk pas met 27 weken! Aan het eind ook om de dag aan de ctg gelegen! Ik voelde der zo weinig.. heel vervelend is dat! Als ik weer zw mag worden hoop ik echt dat het dan anders is en ik het wat vaker mag voelen!
Eerste met placenta achter bij 18 weken. Tweede met placenta voor bij 16 weken!! Hoeft dus niks te zeggen, die ligging van de placenta.
Tot week 19 helemaal niets, daarna eigenlijk gelijk elke dag al in een redelijk vast ritme een boel beweging
Mijn placenta ligt links voor. Voelde hem vanaf ong 18 wk duidelijk! Vanaf de 20 weken echt veel frequenter.
Mijn placenta ligt ook voor. Ik voel de baby pas sinds een week duidelijk schoppen, hiervoor alleen een beetje gefladder af en toe.
Bij mijn dochtertje lag de placenta ook voor en ik voelde haar met 19 weken zwangerschap en gelijk ook al heel zachtjes vanaf de buitenkant
Wanneer kom je er eigenlijk achter of de placenta voor of achter ligt? Bij de 12-weken echo al? Of pas bij de 20-weken? Bij mijn eerste zwangerschap lag de placenta voor. Is die kans nu dan ook groter? Ik voelde toen trouwens mijn zoontje rond de 20 weken.
Oh wat leuk te zien dat jij zwanger bent! Bij mij zagen ze het tijdens de pretecho met 15 weken. Ik weet niet of het met de termijnecho al te zien is, misschien wel hoor!
Hier zagen ze bij de geslachtsbepaling met 15 weken al dat hij voor lag en dit werd afgelopen week bij de 20 weken echo nogmaals bevestigd. Bij mijn oudste twee lag hij achter. Ik denk niet dat de kans nu groter is bij jou dat hij weer voor ligt, volgens mij is dat puur toeval.
Bij mijn dochter pas met 23 weken. Was ook gelijk van buitenaf te voelen. Bij mijn zoon met 14 weken al.. Ik dacht toen dat me placenta achter lag maar hij bleek weer voor te liggen.
Mijn eerste met placenta achter: rond 20 wkn. Mijn tweede met placenta achter: rond 13 wkn. Mijn derde met placenta voor: rond 10-11 wkn. Maar... het was wel echt anders, voelde de plopjes echt alleen aan de 'randen' van placenta, helemaal onderin mijn bekken en het duurde veel langer voordat ik haar dagelijks goed kon voelen. Bij controles was het in begin ook moeilijk om hartje te vinden, heb daar met 17 en 22 wkn echo voor nodig gehad ipv doppler.
Ik ben zwanger van de 3e.. waarvan de 2e keer met de placenta voor. De eerste keer voelde ik al plopjes met 16 weken. Deze keer voelde ik pas wat met 19 weken.