Begint een beetje te landen ja. Maar echt blij word ik nog niet van t idee. Maak me alleen maar zorgen. Maar dat komt wel als t wat minder abstract is en ik ze straks voel. Gelukkig heb je vrij vroeg een echo. En vertrouw je gevoel! Ben heel benieuwd wat er te zien is dan.
@Allie7 heb ik nou gemist dat je gisteren echo had?! Hoe was t?! Gezellig dag jullie erbij zijn gekomen meiden. Zetten jullie jezelf op de lijst? Nog getest vandaag @Sterre*
Snap je gevoel wel, het is ook niet niks. Het zal wel heel bijzonder zijn als je straks meer ziet en voelt ja! Ja die vroege echo heb ik gevraagd, omdat onze tweeling vorig jaar rond deze tijd stopte met groeien. Zal op m'n gevoel proberen te vertrouwen! En jullie horen dinsdag van me.
Ik zal me op de lijst zetten. Ik ga morgen weer testen, dus ben benieuwd. We willen het morgen vertellen aan mijn schoonouders, dus van te voren eerst nog even de bevestiging van de test en hopelijk is ie weer mooi opgelopen!
ja vind het ook erg leuk om het te gaan vertellen! Denk niet dat ze het verwachten, dus dat maakt de verrassing extra groot. We zouden bij mijn schoonmoeder gaan eten onder het mom van we gaan bijna op vakantie dus nog even gedag zeggen. Nu heeft ze bedacht dat ze ons mee uit eten neemt. Mijn vriend en ik moeten nu nog even bedenken wanneer we het dan vertellen haha. We hebben een fotolijstje gemaakt en daar een leuke tekst opgeschreven.
Ook welkom hier @Sterre* ! @Paris91 een echo met 7.5 week is heel netjes, totaal niet vroeg. Het is de 1e echo om een intacte zw te bevestigen (hopelijk). Met 10 weken termijnecho. Daarna heb ik iedere 4 weken controle met echo Naarmate de zw vordert wordt de tijd tussen de controles korter.
Oh ja joh!!! Jij had ook een tweeling! En ik er maar over zeuren, sorry! Was jij toen meteen blij? Wanneer wist je eigenlijk dat t er 2 waren? Denk dat ik bij de eerste wel blij geweest was eigenlijk.
Heb jij dat dan om een medische reden? Of ligt dat aan de verloskundige praktijk? Waar ik bij zit heb je 3x een echo las ik. eerste pas met 11 weken...
Een vriendin van me heeft deze week verteld dat ze zwanger is! Ohh dat maakt het toch extra moeilijk om nog niks te zeggen! Ben nu trouwens toch echt ziek van zwanger zijn, of de antibiotica of de combinatie. Zoveel overgeven
Ik heb ook een echo rond de 7 weken, maar dat is omdat ik dit zelf wil door een miskraam in t verleden. Bij ons anders ook rond de 10'weken