Heeft iemand enig idee hoelang het duurt voordat de boete op de mat valt? We zijn namelijk 4 weken op vakantie en wil hem wel binnen 30 dagen betalen zonder verhoging.
Hier kwam die ongeveer 4 weken na thuiskomst maar je hebt dacht ik ook voldoende tijd om hem te betalen.
Wij zijn ook geflitst in Frankrijk en ook nooit een boete van gezien. Maar familie van mij is 2 weken geleden geflitst en kreeg hem afgelopen zaterdag al in de bus.
Na een aantal weken. Viel hier vies tegen.. incl administratie kosten waren wij voor 2km te hard na correctie €75,- kwijt
Nooit gekregen vanuit Frankrijk. Vorig jaar naar italie 2x geflitst in zwitserland en 1 daarvan binnen gekregen 4 maanden later.
Bedankt voor de reacties. @mam1991 dat is veel ik lees op de site van de anwb 45 euro buiten de bebouwde kom tm 20 km te hard. Was het bij jou ook buiten de bebouwde kom? Hier op de snelweg we reden 130 maar blijkbaar mocht je op dat stukje maar 110. Op sommige andere site lees ik wel hogere bedragen.
Wij hebben hem nooit gehad. Maar dat is al wil 8 jaar geleden dus geen idee of er ondertussen weer iets veranderd is
We hebben vorig jaar in Italië een boete gekregen, tenminste vorige maand kregen we hem in de bus. Dit was precies 11 maanden later.
Wij moeten ook nog steeds een tolrekening moeten krijgen uit Noorwegen; 8 jaar geleden geweest, maar ook nooit gekregen.
3 jaar geleden ook in Frankrijk op snelweg geflitst. Duurde paar weken voor die in huis was. Was volgens mij ook zoiets qua overschrijding. Was rond de 140 euro volgens mij. In nl zou dat veel meer zijn bij zo'n overschrijding volgens mij.
Vorig jaar 2x geflitst in Frankrijk en geloof na een aantal weken toch echt de rekeningen ontvangen... Maar inderdaad gewoon voldoende tijd nog om te betalen hoor.
1 jaar geleden in de zomer geflitst en in de herfstvakantie kregen we de boete binnen. Afgelopen februari geflitst en ik wacht nog steeds.
De regels zijn idd aangescherpt. Diverse landen kunnen nu van elkaar de kentekengegevens inzien/opvragen. Eerst kreeg je ze bijna nooit, maar nu kun je er vanuit gaan dat je ze netjes krijgt. Op het autoverhuurbedrijf vorig jaar, kregen we ze steevast binnen uit Duitsland, België, Frankrijk en Luxemburg. Duurde geen eens heel lang. Andere landen eerlijk gezegd niet gezien, maar zo ver kwamen de meeste auto's ook niet.