Ik voelde bij mijn eerste het pas met 16 weken. Ik denk dat ik dat nu ook zal hebben. Het eenige wat ik nu voel zijn mijn darmen of mijn baarmoeder ( krampjes ) die groeit ik voel de baarmoeder al wel zitten. Ik moet wel aardig hard drukken omdat ik wat dikker ben haha maar voel hem zitten. 23 augustus weer echo ben heel benieuwd zolang ik krampjes voel zal alles wel goed zijn. En voel me ook nog niet echt top top. Vooral heel erg moe. En nu ook nog een keer ontsteking erbij dus gaat allemaal goed
Ik zie al mensen met buikjes voorbij komen , mooi hoor. Ik had verwacht bij de 2e al eerder een buikje te krijgen maar niks is minder waar. Ben 11 weken maar er is nog niks te zien. Dat terwijl ik bij de zwangerschap van mijn zoontje met 12 weken al positie broeken aan moest Ik weet niet wat het is maar ben eigenlijk totaal niet onzeker, mijn misselijkheid Word minder maar ben er alleen maar blij mee Hele dag voor de wc is ook geen pretje
Uhm .. heb zelf nog geen kritiek gehad. En ik vind dat iedereen moet doen met de uitslag wat hij/zij wilt. Een kindje met down minder recht op bestaan!? Tsja... ik vind niet minder recht maar niet alles is zo leuk als de mensen die je op tv ziet. Ik laat testen en dan zie ik wel wat er met de uitslag gebeurd. Kan daar nog niks over zeggen... Maar goed... vind het een beetje stom dat ze daar kritiek over geeft. Ze vind het niet kunnen? Ik vind het niet kunnen dat ze dat tegen je zegt. Volg je eigen gevoel! Volgens mij laat de meerderheid zich testen... Ik heb trouwens ook genoeg verhalen gehoord van ouders met kinderen die down hadden dat ze liever hadden gewild dat ze niet waren geboren. Even cru gezegd ....Tsja! Het is een lastig en gevoelig onderwerp maar vind dat die vriendin jou geen naar gevoel erover moet aanpraten.
Ja blijft een dubbel iets. Vanuit mijn werk ken ik ouders die dat soort dingen hebben gezegd over hun kind met autisme en laag iq en dat zie je op een echo echt niet... Ik denk dat deze vriendin zich vooral persoonlijk aangevallen voelt. Ze zal t vaak best zwaar hebben en nu is in Nederland in ene de nadruk gelegd op dat down beter niet kan leven. Denk dus een algemene reactie van haar door alles wat er laatste half jaar ook in de media etc is over nipt test
nou inderdaad! Autisme en laag iq en andere gedragsstoornissen zijn heftige dingen ook. En voor mijn gevoel lijkt dit ook steeds vaker voor te komen als ik naar mijn werk kijk. Maak me daar soms best wel zorgen om... in het algemeen zeg maar. Maar een test laten uitvoeren betekend natuurlijk niet meteen dat je de baby laat weg halen mocht er uitkomen dat het bijv down heeft. Misschien wel ter voorbereiding van jezelf.
Ik ook maandag prikken voor de nipt! Spannend wel (de uitslag dan). Als ik t zo hoor denk ik ook dat het voor je vriendin heel persoonlijk voelt: alsof haar kind waar ze veel van houdt er niet zou mogen zijn. Niet helemaal reeeel vind ik. Immers je test ook op andere chromosomen afwijkingen die heeeeel ernstig zijn. Kinderen die vaak niet lang leven, veel pijn en complicaties hebben etc. Dar us ook nog eens andere koek. Nog lis van het feit dat het jullie keuze us! Dus: niks v aantrekken. Iedereen vind overal wat van!
Ik heb soms ook het gevoel dat ik hem/haar al voel. Maar besef tegelijkertijd ook wel dat het wel heel vroeg is. Heb soms de neiging om te luisteren met de doptone want ben zo onzeker de laatste dagen weer. Is steeds even voor de echo. Volgende week vrijdag! Hopelijk is alles goed. Heb gewoon helemaal geen kwaaltjes meer en dat vind ik eng. Sorry voor mijn gezeur hoor.
Oh herkenbaar hoor! Ik voel me ook steeds meer mezelf. Ene dag niet moe en gewoon energie en de volgende dag een slappe vaatdoek haha. Maar over het algemeen heb ik ook nauwelijks kwaaltjes gehad. Het is mij niet gelukt om het hartje te vinden met de angelsound, dus dat ga ik ook gewoon niet meer doen. Ja misschien als ik de 14 weken gepasseerd ben want vorige zwangerschap hoorde we hem toen. Ik heb volgende week woensdag de termijn echo, ben ook rete zenuwachtig of alles nog wel goed gaat. Maarja, denk dat dat er een beetje bij hoort. Is ook gewoon ontzettend spannend die eerste weken. Zijn maar weinig vrouwen die er fluitend en zorgeloos door heen gaan!
hoi wij hebben goed nagedacht en besloten de nipt niet te doen. hebben we bij onze dochter ook niet gedaan. we willen er hoe dan ook voor gaan.
Snap ik. Ieder hun eigen keus toch? Wij doen het wel maar eerlijk gezegd geen idee wat we zouden doen... 11 weken dansje!!!
Ik heb mijn 11 weken dansje overgeslagen Ging gisteren van 10+6 naar 11+2 hahaha. Zal nog even lijstje aanpassen!
Uitgerekend eind februari - begin maart 2018 Februari: 20 Februari: (1) Lysette || 33 jaar || 3e kindje 21 Februari: (3) pantoffelheldin || 28 jaar || 2e kindje Eddie86 || 30 jaar || 2e kindje Meiske2015 || 30 jaar || 2e kindje 22 Februari: (2) Trillian || 35 jaar || 2e kindje Jaly || 37 jaar || 1e kindje 23 Februari: (2) Anne_eerste || 30 jaar || 1e kindje Piscean || 27 jaar || 2e kindje 24 Februari: (1) Pitahaya || 31 jaar || 2e kindje 25 Februari: (2) Sjors84 || 33 jaar || 3e kindje Vioro || 28 jaar || 1e kindje 26 Februari: (3) Orchidee88 || 29 jaar || 2e kindje Woezie || 22 jaar || 2e kindje Brocante || 22 jaar || 1e kindje 27 Februari: (1) Kuonah || 23 jaar || 1e kindje 28 Februari: (5) Tann || 31 jaar || 2e kindje Danpas || 33 jaar || 1e kindje Mams1 || 29 jaar || 3e kindje Burb1988 || 29 jaar || 2e kindje Draaikont || 30 jaar || 2e kindje Maart: 1 Maart: (3) Baloo || 28 jaar || 2e kindje Maralena || 34 jaar || 2e kindje Roever || 30 jaar || 2e kindje 2 Maart: (1) Annelisa87 || ?? jaar || ?? kindje 4 Maart: (6) Karlijn || 27 jaar || 2e kindje Daantje09 || 27 jaar || 3e kindje B3lle || 31 jaar || 2e kindje Leooonie || 30 jaar || 1e kindje Lena1982 || 35 jaar || 2e kindje Kimjoy || 29 jaar || 2e kindje 5 Maart: (1) Kuikentje2 || ? jaar || 2e kindje 6 Maart: (1) Roosje-5 || 31 jaar || 1e kindje 7 Maart: (4) Lavendelmeid || 31 jaar || 1e kindje Wivine89 || 27 jaar || 2e kindje Yasmientje14 || 25 jaar || 2e kindje Rianne2985 || 31 jaar || 2e kindje 8 Maart: (2) Myhappyfamily || 29 jaar || 2e kindje Froggieh || 30 jaar || 3e kindje Zonder datum: Duizend || 32 jaar || 1e kindje Wens09 || 33 jaar || 2e kindje Totaal: 40 ♥ Jongens: ♥ Meisjes: ♥ Verrassingen: Afspraken: Augustus 7 augustus Daantje09, 1e echo 7 augustus Sjors84, termijnecho 8 augustus Trillian, intake & 1e echo 9 augustus Karlijn 2de echo 9 augustus, Duizend, intake 10 augustus Piscean, 2e echo + prikken 10 augustus Tann, termijnecho + nipt 11 augustus Baloo, termijnecho 11 augustus Maralena, termijnecho + prikken 11 augustus Orchidee88, termijnecho 11 augustus Pitahaya, termijnecho 14 augustus myhappyfamily, termijnecho 15 augustus pantoffelheldin, termijnecho 17 augustus Roosje-5, termijnecho 22 augustus Rianne2985 , 1e afspraak gyn en echo zk 23 augustus Froggieh, termijnecho 31 augustus Meiske2015, controle
Dit keer wil ik ook proberen om in bad te kunnen bevallen. Bij de eerste wilde ik dat zooooo graag, maar het was uiteindelijk niet meer mogelijk. Lijkt me een hele mooie ervaring! En ik zie er veel voordelen in! Dat bloed in bad neem ik dan maar even voor lief Haha.
Nouwww dames sorry dat ik de laatste dagen niet aanwezig ben geweest. Ben echt zooooo beroerd geweest. Paar x bij de huisarts geweest. Heb alleen maar geslapen, overgegeven en koppijn en maagpijn gehad. Heb sinds gisteren andere pilletjes. Mag ik helaas maar 5 dagen slikken maar hoop dat die echt gaan werken. Kan zo niks meer. Nu de eerste dag dat ik me een beetje mens voel. Moet alle 14 paginas eens gaan doorlezen wat ik gemist heb. Heb ik wat te doen hahah
Ohhhh dat wil ik ook zooooo graag. Bij de eerste uiteindelijk niet echt gegaan omdat ze met het handje naast het hoofdje lag. Maar nu zeker ook weer proberen. Lijkt me zo mooi zelf je kindje te kunnen pakken als het komt!
Heb de jongste ook zelf aangepakt dat was zo'n mooie ervaring. Hoop dat deze keer weer te mogen doen. Stiekem hoop ik ook op een badbevalling maar moet eerst kijken of dat mogelijk is en anders wordt het de baarkruk.
Had weer veel gemist dus reageer even op deze manier wat ik (volgens mij ) heb bijgelezen @beweging bij de eerste voelde ik de kleine vanaf 14 weken geloof ik en met 16/17 weken was dit heel duidelijk. Dat gevoel heb ik nu nog niet maar ik ben dan ook nu 11 wkn. Wat ik wel gevoeld heb is dat als ik of Mn partner onze handen om Mn buik legde ik een soort van verschuiving van Mn organen voel. Heel apart! @nipt wij hebben toch besloten om de test niet te doen. We hebben de 20 weken echo waar ook ernstige afwijkingen op te zien zullen zijn. @echo donderdag termijn echo en dan neemt de verloskundige meteen bloed af. Daar ben ik dus angstig voor, hopelijk gaat het goed! Bij de eerste ging ik ervoor naar het ziekenhuis en dat is nu veranderd. @geslacht in het begin was ik heilig van overtuigd dat dit een meisje is, ook omdat Mn eerste JA zei toen ik vroeg of hij een zusje krijgt (hij praat nog niet zoveel). Nu heb ik even geen gevoel. Ik zei gister nog tegen een vriendin dat ik heel raar ben: zou het een meisje zijn dan zou ik het willen weten dan kan ik gericht shoppen, zou het weer een jongen zijn dan zou ik het pas bij de geboorte willen weten aangezien dat niet kan ben ik er nog niet helemaal over uit Haha! Lijkt me ook wel een keer leuk om het een verrassing te houden, of dat wij het wel weten maar niet aan de omgeving vertellen @kwaaltjes op dit moment alleen zere borsten. Ben daardoor meteen weer onzeker maar ik heb vertrouwen in ons.
Over de nipt. Wij gaan hem wel doen. Willen toch weten of ons kindje gezond is. Bij onze dochter niet gedaan maar daar nu bewust wel voor gekozen. Zouden het niet aankunnen als het kindje iets ergs zou hebben. Maar dat is ieder voor zich. De een denkt wij kunnen het aan en wat het kindje ook heeft wij houden ervan en verzorgen het met alle liefde. En de andere zou er ook van houden maar kan het niet aan om de een of andere reden. Iedereen heeft toch zijn mening erover. Naar je eigen gevoel luisteren.
Ja! En dat de overgang toch wat 'zachter' is naar de buitenwereld vind ik ook heel positief! Alleen ik vind het zo jammer dat ons ziekenhuis een normaal bad heeft, op filmpjes op internet zie ik altijd zo'n mooi opblaasbaar rond bad.