@Sado Wat vervelend van je veel te vroege menstruatie. Verloopt de menstruatie wel als anders? @Patchwork Fijn dat jullie genoten hebben! @Mamalanalobkesiebeniene Welkom. Hoop dat Het gauw raak mag zijn. @Jiseb Denk dat het een verstandige keuze is. Al duurt iedere maand 'wachten' erg lang als je graag wilt. @Madeliefje06 Genieten jullie nog van de zon? @Krily Ik ben ook niet erg thuis in temperaturen. Je temperatuur vandaag nog niet omhoog? Maar kan het zo zijn dat je ei niet gesprongen is dan? Een positieve ovulatietest zegt niet dat je ei daadwerkelijk springt, toch? Wel vervelend, hoop je dmv temperaturen duidelijkheid te krijgen, heb je dat nog niet op 't moment. Ik zit op cyclusdag 14. Hoop binnen nu en 14 dagen mijn eisprong te hebben (en te kunnen vinden..).
@Krily ik heb wel veel getemperatuurd. Ik zag elke maand inderdaad mijn temperatuur een halve graad omhoog gaan. Ik temperatuurde elke ochtend direct als ik wakker was, maar wel in de badkamer, als ik toch op de wc zat. Ik ben dus nooit zo precies geweest met voor dat ik opstond ofzo, maar zag toch weinig verschil, tot mijn eisprong geweest was of de dag voor ik ongesteld werd. @Saaaraaa Elke maand voelt inderdaad als een maand teveel, maar het is prima. De gezeondheid van het kindje staat voorop en ik kna nu wel heel nuchter zeggen dat de kans maar zo klein is, maar als we dan weer echo's hebben, wordt de spanning toch weer opgevoerd. @Sado hoe is het nu? Verloopt je menstruatie op zich wel normaal? Ik merk dat er bij mij nu wel regelmaat in komt. Na 1 keer 38 dagen is het nu steeds 27 of 28 geweest. Misschien heeft het bij jou ook tijd nodig omdat je weer aan de pil geweest bent.
Vandaag is hij inderdaad nog laag, dus nog steeds geen eisprong, ga er gewoon mee door, en dan zie ik wel wanneer hij was
❤️Wij gaan voor een kindje!❤️ Vanaf zomer 2017 Juni (1) Patchwork - 31 jaar - 6e kindje (9e samengesteld) - 3e ronde Juli (9) Raaf92 - 24 jaar - 2e kindje - 2e ronde Gruffalo - 34 jaar - 3e kindje - 1e ronde Eva4 - 30 jaar - 1e kindje - 1e ronde Lovely29 - 31 jaar - 2e kindje - 2e ronde Saona - 38 jaar - 3e kindje - 2e ronde Sokkie87 - 30 jaar - 2e kindje - 4e ronde Jess89 - 28 jaar - 1e kindje - 2e ronde Sado - 25 jaar - 2e kindje - 1e ronde Krily - 22 jaar - 1e kindje - 1e ronde Augustus (4) Saaaraaa - 23 jaar - 2e kindje - 1e ronde thephantom - 23 jaar - 1e kindje Eerstewondertje - 27 jaar - 2e kindje Mamalanalobkesiebeniene - 27 jaar - 4e kindje September (2) ciprilla - 24 jaar - 2e kindje Madeliefje06 - 30 jaar - 5e kindje Jiseb - 32 jaar - 2e kindje Oktober (1) Jess93 - 24 jaar - 2e kindje November (1) Dee-tje - 28 jaar - 3e kindje December (1) Boogschutter88 - 28 jaar - 2e kindje ********************************** NODlijst: Augustus: 7: Gruffalo 8: Raaf92 12: Sado 13: Krily 14: Lovely29 20: Sokkie87 25: Saona 26: Mamalanalobkesiebeniene September: 1: Jiseb 2: Patchwork (voorlopig) 8: Saaaraaa ********************************** Bevallingslijst:
Hoi meiden, beetje stilte van mijn kant. De 'ongesteldheid' van laatst is toch niet doorgezet. Op het moment dat ik dat zei had ik opeens een wcpapiertje vol met rood bloed en slijm, dus leek mij een beginnende menstruatie. Maar wat denk je? Nu níks meer. Heb dus twee dagen lang af en toe met vegen wat mini beetjes licht bruin/roze/rood verlies gehad. Maar nu dus al dik een dag niks meer. Lijkt mij geen menstruatie, dus ik tel nog door: CD16 vandaag. Wat het dan wel was? Geen idee. Met mijn korte cyclussen zou mijn NOD over een dag of 5/6 moeten zijn, maar heb geen positieve ovulatietest gezien, dus kan ook zomaar nog even duren. Ik merk ook dat ik - echt onterecht, hoor, dat weet ik dondersgoed - wat geirriteerd raak van zwangerschapsaankondigingen. Ik probeer dit gedeelte van het forum dan ook een beetje te vermijden Vandaar de stilte. Heb in elk geval wel wat beslissingen genomen: ik ga niet meer obsessief op elk dingetje en elk "kwaaltje" letten. Ik ben nu ook gestopt met ovulatietesten. Ik neem foliumzuur in, zorg ervoor dat ik gezond eet, we hebben regelmatig seks en verder laat ik het even hier bij. Ik vond mijn vorige zwangerschap ellendig door alle schrikmomenten, enorme bloedingen, stress, etc. Dit zal mijn laatste zwangerschap worden en ik heb me daarom voorgenomen er voor de volle 100% van te gaan genieten. Daarbij hoort voor mij ook het zwanger raken, daar wil ik ook van genieten en niet alleen maar om alles stressen Klinkt voor veel van jullie misschien als vanzelfsprekend, maar voor een rasechte controlfreak als ik, is dit echt een enorme overwinning en ben best een beetje trots op mezelf Merk ook dat ik meteen wat gezelliger ben, wel zo fijn voor m'n omgeving Mochten jullie mij erop betrappen dat ik weer in oude patronen verval, spreek je me alsjeblieft aan Zo en nu ga ik hier weer gezellig - maar een tikkeltje minder obsessief - meedoen
@Sado fijn dat je ongesteldheid niet heeft doorgezet en je de cyclus gewoon weer verder kunt pakken. Ik herken het wel wat je zegt hoor het obsessief bezig zijn. Ik wilde het zwanger worden op zijn beloop laten en geen ovulatietesten doen. Wat doe ik ovulatietesten. Niet heel secuur maar heb ze wel gekocht. Ik heb nu ook besloten om niet achter elk kwaaltje iets te bedenken. Ga ook netjes wachten tot na mijn nod en wel zien hoe het loopt. Zwanger zijn is leuk en welkom. Als het nu niet leuk dan wellicht in 1 van de andere rondes. Fijn weekend allen!
@Sado ik begrijp je helemaal, ik ben ook een controlefreak die overal iets achter zoekt. Heb mezelf ook voorgenomen volgende ronde gewoon geen ovulatie testen of temperatuur methode te gebruiken. Gewoon genieten en niet stressen inderdaad. Wel fijn dat je menstruatie niet is doorgezet, misschien had je lichaam nog wat oud bloed te verwerken? Of toch een ovulatie bloeding. Vind het echt super knap van je trouwens, ook dat je het gewoon uitspreekt.
@Sado klinkt als een goed besluit! De leukigheid gaat er zo snel vanaf hè als het 'moet'. Heel herkenbaar. Wij hebben afgelopen 3 dagen geen seks gehad en merk dat ik daardoor ook geïrriteerd raak omdat denk ik nu mn eisprong is en ik geen ronde wil 'verpesten'. Maarja waar zeik ik over...mn baby is 5 maanden Ben erg bang dat t weer zo lang duurt maar dat moet ik loslaten. @Patchwork welkom terug!! Jammer dat je ongesteld bent geworden. @Lovely29 hoe gaat t bij jou? Wij lopen ongeveer gelijk toch?
@Sado misschien was het een ovulatiebloeding? Zeldzaam maar schijnt ook voor te komen. Zijn je ovutestjes nog steeds zo raar iedere keer? En ik snap je helemaal hoor met die "obsessiviteit". Ben zelf blij dat ik inmiddels wel dusdanig veel inzicht in m'n cyclus heb dat ik weet dat al die kwaaltjes standaard zijn, maar tegelijkertijd hoop ik toch dat het wel wat betekent. Want we willen zo graag hè. En we willen het nuuuuuuuu. Daarbij speelt hier ook mee dat het hele fenomeen "kindje máken" m'n lief gewoon nerveus maakt. De seksuele moetjes vallen zwaar. Hij zal gewoon blij zijn als ik zwanger bén, zodat deze "fase" achter de rug is. En dat snap ik ook, ook al zie ik de "moetjes" toch anders. We hebben sowieso graag en veel seks, als er een keer een dag tussen zit is veel.
@Sokkie87 ik zit gezellig op het wachtbankje. Ik heb mijn LH piek niet kunnen vinden via de testen. Op donderdagavond had ik ineens een enorme steek aan de rechterzijde. Zou vermoeden dat het mijn ei zou zijn maar op mijn cyclus van 25 dagen zou mijn lf dan weer erg kort zijn. Ik ga het afwachten. Wanneer denk je je ei te hebben?
Dan zou je een LF van ong 10 dagen hebben als ik goed tel? Is prima toch Alles vanaf 10 is gewoon normaal.
Lieve reacties, dankjulliewel Ik ga zelf niet uit van een ovulatiebloeding, eigenlijk. Heb tot gisterochtend 2-3 testjes per dag gedaan en niet één positieve gezien. Enige "bijna positieve" (die ik hier laatst gepost heb) was op CD3, maar dat lijkt me wel erg vroeg. Ik ga gewoon lekker afwachten
Als jullie zovaak seks hebben misschien dan niks tegen je vriend zeggen en gewoon wat vaag laten zijn. Hier is daar geen sprake van het standaard om de dag. Wij zijn er nu juist actiever in en vind om de dag echt wel veel
Oh sorry, dacht dat je je juist zorgen maakte om de lengte van je LF! Verkeerd gelezen dan. Maar als je daadwerkelijk op donderdag de eisprong voelde (al dacht ik dat je meestal juist de groeispurt ervan voelt?) dan is dinsdag toch nog een mooie timing? Ik duim voor je
Ik denk dat ik ongesteld wordt, heb ongelofelijke menstruatie buikpijn. Heb dit wel eens vaker gehad als m'n ei lang op zich laat wachten. Hoop het niet want dan heb ik een eiloze cyclus. Denk dat ik dan wel weer ga temperaturen volgende ronde om te kijken of ik überhaupt een eisprong heb, maar geen ovultatie testen. Rot die onzekerheid.