Whaha donutlover nee dat herken ik niet maar lijkt me erg bizar Gisteravond was mevrouw zo aan het bewegen dat ik werkelijk alle kanten op ging legt mn man zn hand op mn buik zegt hij whaha je hebt gewoon een alien in he buik die wil uitbreken hij zegt gewoon te bizar dit haha Zo weer terug uit amsterdam nu ff tukkie doen ben gewoon gaar en dan mn ukkie ophalen
Voel me vandaag echt niet lekker in mijn vel zeg... Pff heb ook elke keer pijn aan mijn buik.. staat gespannen en hele linkerkant doet zeer.. baby voel ik zeer weinig! Nou ben ik echt aan het twijfelen of ik de vk zal bellen... of morgen de groei echo afwacht? Ik voel wel wat, maar heel weinig en zacht... Weet het even nie meer ! Zit er ineens beetje doorheen, maar waarvoor? Geen idee! Bah bah.. Sorry voor dit ego-bericht. Moest het eventjes kwijt...
Jaa.. denk dat ik gewoon een shit dag heb! Heb hem net weer voelen duwen.. het zal vast goed zijn! En dat trillen heb ik ook soms indd! Vraag me dan echt af wat ie aan het doen is?!
He Gadsie meid.. Gewoon bellen! Echt hoor. Als jou iets opvalt dat het anders is dan anders zeker qua bewegingen gewoon even bellen. Anders ga je zitten piekeren en malen en doen, maak je je de kop helemaal gek.
Hier ook op bed. Thank god n halve dag. M'n rug/ribben doen zon zeer! Ff plat. Heb t met m'n overwerken komende vrijdag zo geknutseld dat ik volgende week de ma,di en woe werk en dan is het éindelijk vakantie!!! Mijn man snapt t soms echt niet haha. WoW zegt ie dan! Dat gaat hard?! En dan ist nog n vet lief schopje haha.
Jaaa dat herken ik ook dat 'spastische' gedoe in mn buik. Alsof ie compleet in paniek is maar het gaat zoo snel dat ik dan denk huh kan dat een beebje wel zo snel bewegen? Leuk die foto's met ruggen en billen die uitsteken! Hier ook een groot hoofd die onder mn ribben port.. moet vaak gewoon mega rechtop zitten omdat anders niet past voor mn gevoel zo drukt het. Oh hoop ook snel dat deze gaat draaien wil ook echt liever geen ks.... Oh heerlijk de eersten al verlof eind deze week. Ik moet nog 3 x heen. Volgende week donderdag laatste dag! Babyfoon... wij hebben de alecto dbx-88 eco voor onze dochter ook gekocht voor ukje 2 straks. Jaaa ik vind een luiertas wel noodzakelijk, kon er niet zonder.! Wij hebben nog 1 van vorige x een neutrale. Jollein idd een fijn merk. Heb vorige week een voetenzak voor maxicosi ervan gekocht. Goed drinken erg belangrijk idd. Ik vergat het ook vaak. Een flesje bij je houden scheelt al veel vind ik zelf Owja en een super mooie shoot gehad maandag. Praxjrig weer erbij en mooie locatie. Dochterlief deed het ook fantastisch! Ik zal es kijken of ik hier wat kan plaatsen zonder teveel herkenning want her is toch erg openbaar dit....
@Donutlover ja Haha hier heb ik dat trillen ook! Vraag me me ook altijd af wat dat is. Gisteren avond pas voor het eerst gevoeld dat ze de hik had! Daarvoor nog nooit. Heel apart want bij mijn zoontje voelde ik het regelmatig vanaf 24 weken ofzo. Misschien door haar ligging? @Appelsientje89 Ik had ook zo een beurse plek bij mijn zoontje maar die lag wel goed maar groef gewoon zijn voet onder mijn ribben in.. Hoop dat het snel weg is in elk geval. Oefenweeëen weet ik niet maar bij vorige bevalling dus wel twee dagen voor geboorte voorweeën gehad. Die kwamen op en aan de hele dag door maar 's nachts kon ik wel slapen. Toen in de avond werd het regelmatiger. Bij mij deden ze wel degelijk wat, verloor de "prop" Haha en kwam al met 6cm ontsluiting aan in ziekenhuis. Ben benieuwd of het nu weer dagen gaat rommelen of dat het nu gewoon losgaat! Morgen controle en echo!! Spannend. Veel zin haar weer te zien en erg benieuwd hoe ze ligt!
Jaa dat trillen herken ik ook haha, alsof die het koud heeft ofzo. Ik heb wel last gehad van het beginnende indalen. Inderdaad wat krampjes en ook steken rechts onder in mijn buik om de zoveel tijd. Laatste check up werd mij ook verteld dat de kleine al gezakt was en vast lag. Leuk die kleertjes appelsientje! Grappig al die buiken. Hier zie ik geen uitstekende lichaamsdelen helaas, ook laat die zich niet echt door andere voelen dmv hand op buik. Helaas pindakaas
Vroeg het vanochtend toevallig aan de verloskundige maar als je tegen een hoofdje duwt, is dat niet erg. Voelt alsof je in het water tegen iemand aan gaat. Maakt totaal dus niet uit zei ze.
Vanochtend groeiecho gehad. Alles was helemaal gemiddeld, hoofdje iets kleiner maar ook prima! Het gewicht wat het uiteindelijk wordt, zal worden bepaald door de 'vetjes' die hij gaat krijgen in de laatste periode. Echt een leuke echo gehad en ben nu weer een beetje gerust gesteld. Zal in waarschijnlijk niet groter worden dan de jongste was met z'n geboorte. Ijzergehalte wordt volgende keer weer gemeten (over 2 weken). Was met 27 weken 6.6 dus wel ietwat aan de lage kant maar ik voel mij er prima bij dus dan is het geen probleem. Oja lag ook al met hoofdje baar beneden maar zegt nog niks... kan altijd terugdraaien. Ook lag het hoofdje voor dit termijn al aardig laag maar kon ook een momentopname zijn. Jeetje heel verhaal maar ben zo blij dat alles weer helemaal prima was!
Och Moos wat een goed nieuws haha. Dan ga ik m af en toe eens heeeel lief duwen.. want het doet wel degelijk pijn inmiddels. Voeten zijn vast niet veel beter.. Maar dat hoofd ligt altijd maar rechts! Als je nog zoveel ruimte hebt ga dan eens anders liggen! Haha. Fijn dat alles helemaal goed was!! En al keurig naar beneden, als ze zo liggen blijven ze geloof ik vaak wel zo liggen. Komt helemaal goed!
@Me84 och bij jou ook nog stuit dus! Wist al even niet meer wie allemaal. @poedel ook toch? Waarom heb k nou het gevoel dat er vast een van ons pech heeft met stuitligging en dat ik diegene ben straks. M'n duimen draaien iig.. Nou de Beeb nog!
@Me84 ben benieuwd naar de fotoshoot! En de baby is weer lekker aan het rekken en strekken, dus ik verwacht niets geks! Morgen echo.. heb er zin in! Maar word een beetje ziekjes merk ik, geloof dat ik daarom dip dagje heb/had!
Nou dames! Na een paar echt verschrikkelijk zware dagen heb ik besloten eerder met verlof te gaan - ik heb me voor de laatste 1.5week ziekgemeld. Ik was opeens helemaal op en bij 't minste dat ik doe heb ik vervelende hartkloppingen. M'n bloeddruk is gewoon weer heel laag (90/50) en dat speelt denk ik een rol hierin. Gisteren en eergisteren na 't werk gewoon zo moe dat ik alleen maar kon huilen en slapen. Dus: vandaag was m'n laatste werkdag voor de rest van 't jaar. Nu ga ik lekker slapen en morgen ga ik lekker de hele dag hangen/badderen/slapen en natuurlijk hier bijlezen - want dat is de afgelopen dagen ook niet gelukt. Tot morgen! <3
@Appelsientje89 bij mij ook in stuit idd ik denk dat ik de gene met pech zal zijn heb ik namelijk altijd @Poolvos wat vervelend ! Goed dat je voor je zelf gekozen hebt hoor @MMD86 niet fijn om ziek te worden helaas is het niet anders en kan je er niks tegen doen hopen dat je snel op knapt dat wel Hier heb ik echt last van mn buik denk toch iets aan t zakken zo voelt t ook wel een beetje ik hoop niet met dr billen pff en zo moe vandaag toch een te drukke dag gehad denk ik
@Poolvos wat naar zeg! wel goed dat je voor jezelf hebt gekozen hoor een zw is zoiets moois dan moet je niet laten verpesten om alleen maar te willen door bikkelen vind ik @MMD86 ohjee..ook verkouden aan t worden? Veel plezier bij de echo morgen