1 t/m 15 oktober 2017 -deel II

Discussion in 'Bevallingslijst forum' started by MMD86, May 25, 2017.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Appelsientje89

    Appelsientje89 Fanatiek lid

    Nov 22, 2010
    3,045
    1,112
    113
    Female
    de Achterhoek
    Weer zo verschillend haha.
    We waren toen ik 10wkn zwanger was n weekje naar Lapland.
    Toen ook angstvallig alles vermeden aan sauna's en baden etc. Terwijl de laplandse volgens mij alles gewoon doen haha!
    Ik ben helemaal geen sauna mens.. dus die sla ik maar wel over, lijf is niks gewend.
    Maar ff in n lekker warm bubbelbaden die sla ik niet over!!
    Ff lekker dobberen, walrus dingen doen :D
     
    MMD86 and Poolvos like this.
  2. Poolvos

    Poolvos VIP lid

    Jan 9, 2016
    6,875
    12,390
    113
    Female
    Groot gelijk en lekker van genieten!
    Ook in 't bubbelbad voel je het als je te warm wordt. Komt echt wel goed
     
    Nyna87 likes this.
  3. poedel2015

    poedel2015 Fanatiek lid

    Dec 12, 2015
    2,059
    816
    113
    NULL
    NULL
    @Appelsientje89 als jij voor je zwangerschap vaker in de sauna rond hing kan t geen kwaad alleen niet te lang ik geloof een max van 10 min dan als je het niet gewend bent nu ook zeker niet doen en warme baden idd mijden verder veel plezier !

    @Poolvos vervelend die hartkloppingen weet er alles van heb ze mn hele leven al maar is jou ijzer niet te laag daar kan het namelijk ook door komen heb ik begrepen en verder heb je geloof ik 2 liter bloed extra in je lijf ook dat kan een reden zijn dat je hart het iets moeilijker heeft

    @ dames hebben jullie het ook zo snel warm ? Volgens mij is mijn thermostaat stuk hoor s,nachts lig ik te zweten als een malle en overdag als ik bijv aan het stofzuigen ben staan de zweer druppels op mn hoofd is dit normaal ?
    Bij dl had ik het ook warm maar toen was ik nu 40 weken en was het 35 graden dus vond t toen niet gek maar nu eigenlijk wel
     
  4. Luna30

    Luna30 Fanatiek lid

    Aug 8, 2014
    1,567
    420
    83
    Zuid-Holland
    Thanks ladies. We wachten het af. Dan kan ik me later druk gaan maken mocht het doorgaan ;).

    @Poolvos Vervelend zeg dat je nog last hebt van hartkloppingen. Hier heel af en toe maar gelukkig. Hoop dat goed rusten het minder maakt!

    @poedel2015 Volgens mij is het heel normaal om het af en toe erg warm te hebben, omdat we nu een soort kacheltjes zijn. Ik heb het alleen af en toe maar zeker wel eens!
     
  5. Appelsientje89

    Appelsientje89 Fanatiek lid

    Nov 22, 2010
    3,045
    1,112
    113
    Female
    de Achterhoek
    @Poolvos, bah nog steeds zo vaak hartkloppingen! Hopelijk word dat gauw beter. Voelt zo naar!

    @poedel, ben nornaal de grootste kauwkleum. Maar slaap met niks aan en raam wagenwijd open!
    Helemaal niks voor mij.
    Volgens mij ligt je eigen temp iets hoger nu je zwanger bent.
    En tja al dat extra gewicht, extra inspanning.. krijg je t warm van!
     
  6. Foeke

    Foeke Bekend lid

    Jan 19, 2017
    573
    511
    93
    NULL
    NULL
    Ik heb het ook de hele dag door warm. Slaap idd ook in mn niksie en onder een dun lakentje. Terwijl mijn man gewoon met de deken slaapt.. mijn handen en voeten zijn ook aaaaaltijd warm. Echt zwangerschapsgerelateerd voor mij, had ik eerder echt niet.

    Ook zoiets grappigs; ik word niet echt meer gestoken door muggen! Heeeeel af en toe (misschien 2 bultjes deze zomer) en dan geen dikke bult maar zo'n miniscuul jeukend gevalletje wat binnen een uur weg trekt. Eindelijk iets positiefs haha!

    @Donutlover dat bibber/trillerige in mn buik heb ik ook ja. Ben echt blij te lezen dat meer mensen dat herkennen want sinds een week dacht ik ineens.. wat is er toch aan de hand daarbinnen. Soort spastische bewegingen. Maar goed, jullie dus ook. Ha, dan zal t wel goed zijn.

    Mijn baby heeft een heel rustig nachtje en ochtendje.. vind ik minder relaxed, maar ik voel haar heel soms wel. Kunnen ze niet gewoon even actief zijn als je als mama je zorgen maakt.. dat zou handig zijn he.

    @Appelsientje89 pas goed op jezelf! Oh en wbt masseren.. de opa van mijn man stelt dat ook wel eens zomaar voor, zoooo ongemakkelijk! No thanks men!

    Ik heb een zwangerschapsmassage kado gekregen van mijn vriendinnen. Zo lief. Die staat gepland na mn vakantie!

    Ik ga dan ook pas kleertjes wassen enzo.. ben dan 36 weken. Moet prima kunnen.

    Wbt box.. ik weet eigenlijk niet of ik hem wel ga neerzetten. Misschien als we hem missen in die eerste weken, maar eigenlijk hebben we er niet super veel ruimte voor en het is ons eerste kindje.. kan ook gewoon in de kinderwagenbak liggen ofzo, als het beneden moet slapen? Waar gebruik je een box eigenlijk voor als ze zo mini zijn?
     
    Nyna87 likes this.
  7. Donutlover

    Donutlover Fanatiek lid

    Jan 1, 2017
    3,316
    1,730
    113
    #2947 Donutlover, Aug 10, 2017
    Last edited: Aug 10, 2017
    Het liefst zou ik na de bevalling echt willen sporten miss in de sportschool ofzo
    We hebben zn abbo waar je als 'gezin' op kan dus dat scheelt wel.
    En dan niet zo zeer om zw kilos kwijt te raken maar wel om gewoon zn lekker fit gevoel te krijgen!

    @Foeke gek gevoel he!! Echt keihard trillen/shaken
    De hik is heel wat anders en gaat een stuk minder snel dan dit
    Dacht eerst namelijk dat t de hik was haha


    Pff de kids zijn niet echt te genieten samen.. t samen delen/spelen is echt lastig voor ze.
    Normaal is grote zus natuurlijk hele dagen op school dus nu zitten ze echt op elkaars lip.

    Onze dochter speelt nu vaker boven op haar kamertje zodat ze wat rust heeft maar t voelt soms ook wel weer sneu dat ze daar dan zit ipv lekker beneden.
    Ga wel regelmatig ff bij haar zitten en dan speel ik even mee wil ook niet dat ze denkt dat ze minder leuk is ofzo
    Natuurlijk niet de hele dag ik bedoek ze moeten t ook maar gewoon leren alleen soms merk ik dat even rust dan goed helpt
     
  8. poedel2015

    poedel2015 Fanatiek lid

    Dec 12, 2015
    2,059
    816
    113
    NULL
    NULL
    Gelukkig ben ik dus niet de enige met dat warmte probleem weet echt niet meer wat het woord koud betekend !

    @Foeke voor een eerste kindje kan je ook prima de kinderwagenbak gebruiken om in te slapen hoor maar bj ons is het zo dat als dochter bijv wat wil en ik de baby vast het wel makkelijk wegleggen is in de box en de box is ook voor ons zeker niet bedoeld om in te laten slapen ook daar hebben wij de kinderwagen voor hier heeft onze dame ook even een offday minder druk als anders en vannochtend zelfs twijfelen of ze het nog wel deed haha

    @Donutlover wat sneu maar aan de andere kant als ze er zelf voor kiest om daar te gaan zitten heeft ze gewoon even behoefte om alleen te zijn denk ik het zou anders zijn als jullie haar elke x op haar kamer zetten
     
    Foeke likes this.
  9. poedel2015

    poedel2015 Fanatiek lid

    Dec 12, 2015
    2,059
    816
    113
    NULL
    NULL
    Ik eigenlijk nu best goeie hoop dat ze goed ligt voel onderin gekriebel en links bij mn buik een paar benen recht duidelijk het ruggetje dus zou het dan toch dat ze niet zo eigenwijs is als ze lijkt
     
    Luna30 and Appelsientje89 like this.
  10. Donutlover

    Donutlover Fanatiek lid

    Jan 1, 2017
    3,316
    1,730
    113
    Haha nee we sturen haar niet de haar kamer dat mag ze van ons zelf weten
     
  11. Poolvos

    Poolvos VIP lid

    Jan 9, 2016
    6,875
    12,390
    113
    Female
    Net weer een paar uurtjes geslapen - nu even eruit om wat te eten. :)
    Zolang ik lig en me rustig hou is het oke. Dus dat doe ik dan maar.

    @poedel2015 mijn Hb was prima - boven de 7. Het is waarschijnlijk mijn lage bloeddruk die zorgt voor de hartkloppingen. Ik lig steeds max 100/70 als ik druk bezig ben. In rust zakt het nog eens naar 90/50. Mijn hart compenseert door mijn pols te verhogen en zodra ik dan boven de 120 uit kom gaat 't mis.
    Wat dijn dat je denkt dat de beeb nu goed ligt! Ben benieuwd of 't klopt - maar zou wel echt goed zijn!

    We hebben dan niet zoveel dwarsliggers meer over - @Appelsientje89 jouw beebje moet nog draaien? En er was er nog eentje toch?

    Achos @Donutlover! Sneu dat ze zich terug "moet" trekken voor een beetje rust. Maar dat hoort er ook bij. Het is een fase en ze moeten leren om samen te spelen :)
    Dat je er soms bij gaat zitten en even met haar speelt is denk ik super goed. Zo zou ik 't ook doen. Zeker niet verplichten om met elkaar te spelen of beneden te komen ofzo.
    Als ze het écht moeilijk vinden - dan misschien af en toe een activiteit met beide kids doen "samen met mama bakken" om ze onder supervisie te leren hoe 't moet ;)
     
  12. Nyna87

    Nyna87 Fanatiek lid

    Dec 24, 2016
    1,668
    781
    113
    Female
    NULL
    NULL
    whahaha wat omschrijf je dat mooi ;)
     
  13. Nyna87

    Nyna87 Fanatiek lid

    Dec 24, 2016
    1,668
    781
    113
    Female
    NULL
    NULL
    Haha precies, overal adviseren ze iets anders.
    Bij mij wordt de sauna wel afgeraden, i.v.m. mijn lage bloeddruk, maar anders had ik gewoon kunnen gaan (als ik maar goed naar mijn lichaam luister).

    Ga ik straks echt zeker weer doen! Ben helemaal fan van de Veluwse Bron, dus daar kan ik me nu alweer op verheugen :)!
     
    Luna30 and Poolvos like this.
  14. Appelsientje89

    Appelsientje89 Fanatiek lid

    Nov 22, 2010
    3,045
    1,112
    113
    Female
    de Achterhoek
    Wij wilden ook veluwsebron!
    Hadden bonnen voor de toegang.
    Maar alle badkleding dagen hardstikke vol !! Gadsiedarrie.
    Toen werd t zwaluwhoeve.
    Ik ben niet z'n naaktloper..
    nu met die ontplofte mossel al schaam ik me rot joh?! Dus lekker in de bikini.

    @Poolvos
    Lekker rustig houden dus!
    K heb qua bloeddruk en pols precies hetzelfde. Meestal 90/50 en n pols boven de 100.
    Dan ga ik dus bijna van m'n stokje.
    Nu als ik ook maar iets voel neem
    ik n zout dropje!

    Nou niks eerder naar huis dus..
    Erg onrustig.. mensen raken zo hysterisch als de huisarts vakantie krijgt. Onvoorstelbaar.
    Ik wil heeeeeeel graag plat op de bank :( pfff. Met n lekkere warme pittenzak.
     
    MMD86 likes this.
  15. Appelsientje89

    Appelsientje89 Fanatiek lid

    Nov 22, 2010
    3,045
    1,112
    113
    Female
    de Achterhoek
    Ghehe :oops:

    Toen ik ruim 5 jaar terug net in dienst was stond ik m n keer in de weg en gaf ie me n tik op de kont. Dat ik dus aan de kant moest.
    Was n opwelling maar heb m ff heeeeeeeeel duidelijk gemaakt dat dat echt never nooit meer gaat gebeuren. Ziet ie dan zelf ook in hoor..
    Maar tis echt zo'n druif (rozijntje inmiddels met z'n 60+)
     
    Luna30, Poolvos and Nyna87 like this.
  16. poedel2015

    poedel2015 Fanatiek lid

    Dec 12, 2015
    2,059
    816
    113
    NULL
    NULL
    Donderdag een groeiecho en dan zullen we zien of t echt zo is dat ze gedraaid is
     
    Luna30 and Nyna87 like this.
  17. poedel2015

    poedel2015 Fanatiek lid

    Dec 12, 2015
    2,059
    816
    113
    NULL
    NULL
    @Appelsientje89 wat vervelend dat je niet eerder weg kan jakkes niet leuk nog 1 dagje meid kop op je kan t ! En anders gewoon ziekmelden ! En dat getik op je kont vreselijk gelukkig heb je er wat van gezegd jak !

    @Poolvos dat is een beste pols idd na de bevalling had ik een pols van 100 in rust
    En die lage bloeddruk is ook niet fijn
     
  18. poedel2015

    poedel2015 Fanatiek lid

    Dec 12, 2015
    2,059
    816
    113
    NULL
    NULL
    Pff die menstruatiekrampen doen soms best zeer heb de vk een mail gestuurd maar nog niks opgehoord en bellen lijkt me niet nodig is geen spoed maar jeetje vind dit wel merkwaardig voor de rest eigenlijk geen last maar die krampjes komen gemiddeld 10x per dag en trekken binnen 40 sec weer weg vind t nogal vroeg voor voorweeen en indalingsweeen hopelijk niks aan de hand
     
  19. Appelsientje89

    Appelsientje89 Fanatiek lid

    Nov 22, 2010
    3,045
    1,112
    113
    Female
    de Achterhoek
    @poedel2015

    Hopelijk gedraaid inderdaad!
    Dat is er al weer eentje minder in stuit.
    Geloof er echt helemaal niks van dat die van ons nog gaat draaien..
    Ben al half bezig met acceptatie keizersnede.. hopelijk verrast ie me nog!

    Wat naar van je krampen.
    Ik heb echt geen idee wat normaal is en wat niet.. maar bij twijfel zeker overleggen denk ik altijd maar!
     
  20. poedel2015

    poedel2015 Fanatiek lid

    Dec 12, 2015
    2,059
    816
    113
    NULL
    NULL
    Ja wil niet onnodig het spoed nr bellen ! Een ander nr hebben ze niet vind ik overigens best irritant soms wil je ook gewoon wat vragen of dingen normaal zijn en dan zijn ze alleen daar op te bereiken nou dan bel je maar niet want er zijn miss mensen die wel spoed hebben en dan de vk niet te pakken krijgen omdat jij aan die telefoon hangt voor iets lulligs
     

Share This Page