De sterretjes staan mooi zo op het lijst wordt ze toch herdacht vind ik! Nu gaan we heel hard duimen dat er geen sterretjes meer bijkomen hoor
Ik ben toen bevallen met 39+4 en hij woog 2745. Was in het ziekenhuis bevallen ivm hoge bloeddruk en ontlasting in het vruchtwater. Kindjes mogen vanuit het ziekenhuis pas weg als ze zwaarder zijn dan 2740. Hij was dus net zwaar genoeg bij de geboorte maar moest een nachtje blijven dus toen niet meer. Omdat ik meteen goed borstvoeding had hebben ze ons toch ontslagen.
Joh, is dat voor alle ziekenhuizen zo? Dochter is met 38.5 geboren en woog 2710. Moesten wel een nachtje blijven maar dat was meer ivm kraamhulp en opstarten dacht ik..
Pff dan had mijn kindje nog super lang in het ziekenhuis gelegen. Hij mocht met 2266 gram mee naar huis gelukkig. Kan zo verschillend zijn per ziekenhuis! Bij ons ziekenhuis grens couveuse 2 kg, ander ziekenhuis hier in de buurt 2,3 kg, toen was hij dus al thuis en lang en breed de couveuse uit.
Hier is mijn zoon geboren met 38+3 en was 3610. Hoeveel leeftijds verschil zit er eigenlijk tussen jullie kinderen??
@Vaatdoek heel veel sterkte. Hoop dat je snel weer zwanger bent en kan gaan genieten. Hier een zwangerschap van 42+1 3650. Mijn zoontje zal dadelijk 11 zijn bijna 12 zelfs als hij echte grote broer wordt. Hij heeft al een bonusbroertje van 9 erbij nu. Als wij de eerste echo hebben gehad en alles is goed willen wij het de mannen gaan vertellen. Wij willen van de echo foto's een puzzel laten maken met de tekst: willen jullie vanaf maart 2018 mijn grote broers zijn??? Wij willen ze deze puzzel dan samen laten maken, ben erg benieuwd naar hun reactie. Erg spannend!!
De verloskundige liet een overzicht zien van mensen die met 39+4 bevallen zijn, en er waren maar 5 jongetjes die lichter waren. Weet niet vanaf wanneer hoor. Maar ik had toen ook helemaal niet het idee dat het zo was. Maar die echo's vind ik miet erg...
@Peach85 nee dat snap ik. Hoe meer echo's hoe beter . Hier zit er straks 3jaar en 9maanden tussen. We hadden het verschil graag 2 jaar kleiner gewild. Maar dit zal vast ook z'n voordelen gaan hebben.
Goedemorgen, hoe waren jullie nachten? Hier vreselijk. Nog steeds knallende koppijn en nu voor t eerst echt misselijk. Zoontjes zijn beide met 40+1 thuis geboren en waren rond 3200 gram. Oudste is straks 2jr en 11maanden en jongste zal 1jr en 4maanden zijn.
Mn zoon (oudste) woog met 41w 4200. Mn dochter met 40+3 3845.. Het scheelt met onze zoon straks 3,5 jaar, met dochter 1jaar en 3m..