Clomid 50mg

Discussie in 'MMM clubs' gestart door Koekie2, 22 aug 2015.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Claudiaaxx

    Claudiaaxx Bekend lid

    30 aug 2014
    810
    173
    43
    @Belony ja vervelend he! We willen graag wat voelen wat een beetje bevestiging geeft dat het goed zit..

    Ik mag de 17e voor een echo bij de verloskundige en de 22e nog bij het ziekenhuis.

    De kramp is weer weg bij mij, heb nu aan één kant net boven de lies soort van kramp/steekjes/zeurend gevoel. Trekt beetje richting de rug. Heb ook geen gevoelige borsten meer, maar zo als jij al zei dit kan gewoon .. dus daar ga ik maar van uit.
     
  2. Dio1985

    Dio1985 Niet meer actief

    @Belony @Claudiaaxx pffff dan ben je blij dat het eindelijk raak is... zit je alsnog in zoveel onzekerheid... :( echt niet eerlijk!!
    Ik hoop dat je woensdag bevestigd krijgt dat alles goed is en dat je simpelweg een van de gelukkige bent die weinig last heeft... ook voor jou Claudia!
     
    Claudiaaxx vindt dit leuk.
  3. ManSte

    ManSte Niet meer actief

    hier heeft het toch doorgezet. Ik ben verre van heftig ongesteld, maar het is wel helderrood, en toch wel constant. Aangezien dit sinds zondag eigenlijk wel al aan de gang is vanochtend voor de zekerheid even een zwangerschapstest gedaan (negatief) en vanavond begin ik weer aan de clomid. Nu dan toch echt op naar ronde twee :p
     
  4. ManSte

    ManSte Niet meer actief

    @Belony; ik weet ook nog wel dat ergens rond de 9-10 weken ook ineens veel minder symptomen had. Ik duim mee dat alles er op de echo vanochtend gewoon goed uit zag!

    @Claudiaaxx; nog even aftellen naar volgende week!
     
  5. Claudiaaxx

    Claudiaaxx Bekend lid

    30 aug 2014
    810
    173
    43
  6. Belony

    Belony Fanatiek lid

    11 jun 2014
    1.110
    90
    48
    NULL
    NULL
    @ManSte jammer zeg. Hopelijk in ronde 2 meer succes.

    Alles is goed. Op de echo was weer een mooi kloppend hartje te zien. Qua termijn loopt het ook allemaal goed. Ik ben opgelucht. Kennelijk wil dit kindje mama niet meer misselijk maken. ;)
     
    Dio1985 vindt dit leuk.
  7. Claudiaaxx

    Claudiaaxx Bekend lid

    30 aug 2014
    810
    173
    43
    @Belony fijn zeg! Een opluchting kan ik me voorstellen.

    Pff ik heb vandaag de hele dag honger en als ik niks eet word ik niet lekker! Voel me echt even een vreetzak.
     
  8. Dio1985

    Dio1985 Niet meer actief

    Poeh jongens... vandaag 7 dpo... krijg nu gewoon alweer de zenuwen, terwijl ik met mezelf had afgesproken met rustig te houden hahahahaha!!!
     
  9. Claudiaaxx

    Claudiaaxx Bekend lid

    30 aug 2014
    810
    173
    43
    @Dio1985 haha heel herkenbaar! Nog klein weekje wachten..
     
    Dio1985 vindt dit leuk.
  10. Belony

    Belony Fanatiek lid

    11 jun 2014
    1.110
    90
    48
    NULL
    NULL
    @Claudiaaxx hier nog een vreetzakje ;)

    @Dio1985 ohhhhh wat spannend zeg. De 2e wachtweek is altijd het ergst. Ga je wachten tot NOD met testen?
     
  11. Claudiaaxx

    Claudiaaxx Bekend lid

    30 aug 2014
    810
    173
    43
    Ah heel herkenbaar dus @Belony hihi.. ze vroegen gister op het werk Al of ik niet goed geslapen had ofzo! Zat maar wat te gapen en mij niet lekker te voelen. Vandaag gaat het beter, gelukkig.
     
  12. Dio1985

    Dio1985 Niet meer actief

    Ik hoop het hihi... weet niet of het me lukt...
     
  13. Claudiaaxx

    Claudiaaxx Bekend lid

    30 aug 2014
    810
    173
    43
    @Dio1985 oehh 9dpo al en je temperatuur stijgt lekker door :)
    Spannend!!
     
    Dio1985 vindt dit leuk.
  14. Dio1985

    Dio1985 Niet meer actief

    Zeker! Weet me tot nu toe in te houden om te testen.. pfff haha. Naja, het heeft ook weinig zin op 9dpo denk ik. Ik probeer te wachten en volgende week zaterdag pas te testen... oei oei, hoop dat het lukt.

    Vandaag helaas vergeten te tempen op hetzelfde tijdstip.. had m'n wekker uitgezet. Ik temp normaal om 05.15 uur... nu om 07.30 uur getempd toen ik wakker werd... :( jammer... maar ja morgen weer gewoon 05.15 uur :)
     
  15. Claudiaaxx

    Claudiaaxx Bekend lid

    30 aug 2014
    810
    173
    43
    Jaa dat is wel erg vroeg voor de zondag he.. ik deed altijd om 5:50u. Morgen maar weer zien! Hoe was je temperatuur om 7:30u dan?
    Haha Okee! Ik testte op 12dpo positief.. maar de keren dat ik ongesteld werd was dat ook op 11dpo, dus bij mij waarschijnlijk 1 dag overtijd.
    Vind het knap als je dat redt Hihi.. verder geen symptonen?
     
  16. Dio1985

    Dio1985 Niet meer actief

    Vanmorgen om 07.30 uur getempt op 37.0.
    Heb alleen af en toe vlagen hoofdpijn en veel buikpijn.. :( en tikkeltje opvliegerig haha
     
  17. Claudiaaxx

    Claudiaaxx Bekend lid

    30 aug 2014
    810
    173
    43
    Okee! Spannend hoor
     
    Dio1985 vindt dit leuk.
  18. Claudiaaxx

    Claudiaaxx Bekend lid

    30 aug 2014
    810
    173
    43
    @Dio1985 gaat nog steeds goed met jouw temperatuur zie ik ;)
     
    Dio1985 vindt dit leuk.
  19. Dio1985

    Dio1985 Niet meer actief

    Hahaha ja nog steeds! Dank je!
    Vandaag 10 dpo... wordt alsmaar lastiger om die tests te laten liggen.

    Heb vannacht naar de sterren gekeken, een uur lang! Heb 1 vallende gezien.. en natuurlijk een wens gedaan... je raadt natuurlijk al wat die wens is hihi..
     
  20. Claudiaaxx

    Claudiaaxx Bekend lid

    30 aug 2014
    810
    173
    43

    Jaa wordt steeds spannender.. Ah wat leuk, hopen dat de ster jou geluk gaat brengen :).. wacht je echt tot zaterdag met testen of al een beetje aangepast? Haha
     

Deel Deze Pagina