Wat zijn dit voor beestjes?? Zaten in de zak tussen de vieze luiers. Zijn misschien milimeter of 5 groot. Lijken vleugeltjes op te zitten.
Baby vliegen heb ik ook aan gedacht maar dat lijkt me zo stug. Die zak word elke dag of om de dag gewisseld en er zitten alleen luiers in Heb ook verder niks ontdekt op haar kamer.
Aan dat dikke lijf te zien zijn het vrouwtjes die eitjes willen leggen. Waren ze al dood? Geen idee welke soort vlieg het is.
Nee had ze min of meer plat gedrukt tussen de zak en een luier om een foto te kunnen maken haha. Maar de zak is inmiddels al weg dus dood gaan ze vanzelf
En weer in een andere zak. Ik snap er echt niks van. Helemaal niemand die het herkend? Kan verder nergens in huis wat vinden. Misschien stomme vraag maar kan er iets in haar ontlasting zitten?
Bel eens een bestrijder. Ik heb ook eens gewoon gebeld en toen kwam de beste man zelfs vrijblijvend kijken. Hij kon er helaas toen niks aan doen, maar ik kreeg wel keigoede tips!
Ieeeuw Lijken ook wel maden die net vliegen zijn geworden. Ik zou die luieremmer niet meer gebruiken denk ik. Wij doen elke luier in een afgesloten zakje en hop de kliko in. Bewaar niks in huis.
Wij moeten apart betalen voor de restafval kliko helaas. Vandaar in een aparte zak die naar een luierkliko gaat hier in de buurt. Maar het is geen echte luieremmer. Gewoon een open emmertje met een vuilniszakje erin. Met stuk of 10 luiers is ie vol. Dus zo lang zit de zak er niet in. Lijkt me onmogelijk dat er binnen 48 uur maden ontwikkelen en ook nog eens ontpoppen
Gewoon de vieze luiers tijdig in de container gooien, dan kunnen er ook geen maden in de prullenbak groeien. Die vliegen ruiken de ontlasting en komen er snel op af. De dikke exemplaren zijn misschien van plan eitjes te leggen. Dus vaak de emmer legen. Ik las net nog wat tips tegen vliegen. Strooi wat lavendel of basilicum bij de emmer, daar houden ze niet van. En een vliegenkleeflint ophangen misschien? Het lijkt me verder niet zo belangrijk welke soort vlieg het is. Elke vlieg op poep kan weer op je voedsel landen en dat wil je niet natuurlijk! Ik lees nu dat je een emmertje hebt. Misschien dat je die eens moet afdekken?
Een poepluier apart houden (verpak in diepvrieszakje) en kijk of daar ook beesten in komen... Kijk daarnaast even in haar poep of je maden ziet?
De poepluiers gaan in van die geurzakjes die dichtgeknoopt worden. Lijkt me stug dat daar iets bij kan komen. En de cyclus van eieren leggen/maden/verpoppen/ontpoppen lijkt mij langer duren dan max 48 uur? Vind het nog steeds vreemd haha. Maar zal het emmertje eens gaan afdekken en elke avond legen.
Zit er geen deksel op die emmer dan? Of sluit dat niet voldoende af? Hier moeten wij ook apart betalen voor restafval maar die luiers maken amper verschil. Offtopic: bewaren zoveel mensen de poepluiers in een emmer op de babykamer dan? Ik gooi dat echt meteen buiten en afgesloten weg. Dat stinkt toch binnen? In de zomer komen daar wel vliegen op af ja.
Nee zit geen deksel op. Wij betalen niet per kilo maar per leging van de kliko. Als we alle luiers in de kliko zouden gooien dan gaat ie wel rap vol. Daarnaast lopen we altijd met de hond langs de luiercontainer dus het is een kleine moeite om het te scheiden. En nee het stinkt hier echt niet Dubbel zakje om een poepluier en je ruikt niks.
Bij de oudste had ik een diaper champ maar op termijn vond ik m toch niet meer zo fris. Bij de jongste deed ik de luiers in een geurzakje in de gewone afvalbak, dat stonk niet. Iets buiten weggooien betekent hier: uit de voordeur-lift in-4 verdiepingen naar beneden-100 meter buitenom of door de fietsenstalling plus 20 meter buitenom-containerruimte open-luier weggooien-en alles weer in omgekeerde richting. Nee dat deed ik niet voor elke poepbroek.
Ja wij ook per leging hoor. Diftar systeem. Maar doe er nog 6 weken mee met een gezin van 4. Maar wel vreemd dat die beesten er op af komen dan. Ben benieuwd wat er nu gebeurt nu je het afsluit.