Voor jullie allemaal weer heel veel succes! Zet hem op dames. Ik heb gisteren een goede uitgangsecho gehad en gisteren gestart met spuiten voor helaas al weer IUI6.
@Elraange Nou dat foeteren gisteren heeft bij mij ook wel geholpen. En onze omgeving weet er van af dus ik kan bij vrienden en fam terecht. Maar ik vind het vaak fijner on gewoon met mijn vrouw te delen (al heeft zei het dan even zwaar te verduren omdat ik lekker niet realistisch kan zijn, emoties de overhand hebben haha) of gewoon even lekker alleen flink balen, huilen,de perfecte muziek hard draaien en dan gaat het ook wel. Maar vanmorgen UMC gebeld en we staan weer op voor ronde 3.
Dank je en welkom in ons topic. Heb je nog niet eerder voorbij zien komen volgens mij Schrijf gezellig met ons clubje mee
Thxxxx, het is achter de rug weer, manlief had 8milj zwemmers met 44% beweegelijkheid Wordt weer afwachten
Succes weer op het nare wachtbankje. Ik heb wel eerder op het forum geschreven maar weet niet of dat ook in dit topic was. Ik ben eind maart gestart met IUI. En inmiddels dus in poging 6 aanbeland. Eind aug staat er een evaluatie met de arts gepland en gaan we het denk ik hebben over IVF......
Ik heb de meting weer gehad. Het ene eitje is 14 mm en de ander 11 mm, kans bestaat dus dat deze ronde weer 2 eitjes meedoen Baarmoederslijmvlies is 4,6 mm. Vrijdag moet ik terug voor een 2de meting! En ik verwacht zondag de iui. Heb ook meteen m'n amh waarde opnieuw laten testen. Deze was zeer laag in januari, namelijk 0,3. Dit kon er mee te maken hebben dat ik lang aan de pil was. Dus ik ben nu weer heel erg benieuwd naar de uitslag! Wordt vervolgd
Fingers crossed Palmpje. Hopelijk vrijdag een mooie follikel meting. Ik mag vrijdag ook weer. Mijn AMH is ook onlangs geprikt. Ik heb de uitslag al wel maar nog niet kunnen bespreken met de arts, want die was op vakantie. Maar mijn AMH is 4,0 Ik dacht zelf dat dit juist heel goed is. Dat klopt toch? Ik ben 33 jaar.
Mama van marlinde Klinkt goed en weer op het wachtbankje hihi Palmpje klinkt goed op naar 2 eieren (klinkt trouwens enorm dom, moet vast eitjes zijn) Blij welkom nr 6 alweer. Mag ik vragen waarom iui? Lieve Gilry dat klinkt zo herkenbaar haha Zodra de 1ste afspraak s gemaakt ben je deze ronde eigenlijk alweer vergeten. Ik vind de laatste 2 a 3dgn voor en tijdens nod poep. Het s dan de onzekerheid en hoop wat steeds op en neer gaat en dan die duivels pfff. Hier morgen nod en had gisteravond flinke krampen en ja vanochtend weer bruin verlies gehad dus wie zal het zeggen zucht!!!!!!
@blij83 welkom! Alweer de 6e poging! Spannend weer! Zie je op tegen ivf? @Palmpje fijn dat je weer 2 groeiende eitjes lijkt te hebben! Hopen dat je zondag alweer IUI hebt! Amh is hier nooit geprikt denk ik? Geen idee ook wat het is haha! @Elraange spannend laatste dagje wachten!
Ja dat is volgens mij netjes. Mijne is extreem laag.. 0,1 is overgang namelijk. En ik ben 31. Dan schrik je wel even hoor! Ze geven wel steeds aan dat dit niets heeft te maken met de kwaliteit van je eitjes. Maar mocht ik over gaan op ivf dan moet ik waarschijnlijk een hogere dosis hormonen om meerdere eitjes te laten rijpen.
Wij hebben ons maar aan het 'verbod' gehouden. Het is wel jammer om een ronde voorbij te zien gaan zo We hebben binnenkort een telefonische afspraak met de gyn over de volgende ronde. Ik gok dat ik dan 50 ipv 100 clomid ga krijgen aangezien er nu een overstimulatie was. Ik denk dat we allemaal het gevoel delen als een ronde niet is gelukt/niet door kan gaan. Het is onwijs balen en de ene maand zit ik er meer mee dan de andere. Zeker als er om mij heen een soort babyboom gaan de is Maar ik blijf positief, al is af en toe even verdrietig zijn niet erg! Voor iedereen een dikke knuffel en succes Er gaan binnenkort vast mooie positieve berichten komen hier.