Nijgeertgen hoor ik ook goeie verhalen over, en die zullen je niet weigeren zoals de vu misschien. Ik weet niet of zij een wachtlijst hebben
Ja ik ben idd niet heel tevreden. Er wordt slecht gerapporteerd, heb het gevoel dat ik zelf dingen moet aandragen ipv dat zij voor mij denken en weinig communicatie. Ik heb gewoon 6 mislukte tp's er op zitten en dat is volgens hen gewoon pech. Een evaluatie zou wel op z'n plek zijn. Maar ja...nog 1 tp te gaan. En nogmaals de tip:gewoon een afspraak plannen in Gent. Je kunt hem altijd weer afzeggen, maar dan loopt je v wachttijd in ieder geval al. Oja en af en toe tussendoor vragen of plekje eerder vrij is. Zijn meiden toch zwanger of zeggen af. Succes!
Waarom denk je dat de Vu je af gaat wijzen? Want volgens mij bij onvrede betreft een ziekenhuis kan je meestal gewoon overstappen hoor. Ik zou namelijk zo gauw iets niet kunnen bedenken waarom jij daar niet naartoe zou mogen.
Ik heb net mijn afspraken in Gent afgezegd. Misschien kun je proberen die plek te krijgen? 6 september en 29 september.
Ik heb echt PRECIES hetzelfde bij diak. Na mijn 3e mislukte tp dacht ik ik ga even in gesprek met de gyneceoloog om te kijken naar andere opties of onderzoeken. Nou ik kwam zou teleurgesteld het gesprek uit. Ik moest gewoon blijven proberen en er was geen andere optie en dat was ook wat andere ziekenhuizen me zouden vertellen en een foldertje van een maatschappelijk werker om ermee om te leren gaan ofzo -_-" ik zie dus ook heel erg op tegen me eindgesprek morgen Ik hoop trouwens dat de laatste cryo gaat lukken bij jou! Wanneer krijg je m? Ik zal voor je gaan duimen!
Ja ik had gebeld met VU. En toen zei ze dat mijn behandelend arts mijn dossier naar hun moet opsturen daarna krijg ik een vragenlijst die ik moet invullen en aan de hand daarvan gaan ze kijken of ze me willen behandelen zei ze. Vandaar dat ik dacht o de kans om afgewezen bestaat dus ook nog :O Al denk ik ook wel dat ze dat niet Zomaar doen
I hope so too! Ik heb trouwens ook gebeld naar leiderdorp mc kinderwens.. is ook heel goed aangeschreven. Daar zou ik in september een afspraak kunnen krijgen.. een collega van me man is nu zwanger van een tweeling van daar en heeft eerst in een ander ziekenhuis mislukte pogingen gehad.
Wij gaan morgen naar DD. Maandag via Skype en gesprek gehad en morgen willen ze een echo maken en nog wat verder bloedonderzoek. Hopelijk vergoed de verzekering nog iets. Moet dat toestemming formulier opsturen.
Jaa helaas kan ik echt pas 4 januari terecht in Gent. Ik heb wel de afspraak gemaakt en laat m even staan.. 5 september heb ik een afspraak bij Medisch centrum kinderwens Leiderdorp. Er was een plekje vrij gekomen toevallig. En mijn eindevaluatie duurde letterlijk 3 min. Het ging echt zo: gyneceoloog: nou ik begreep dat je over wilt stappen naar een ander ziekenhuis dan krijg je zometeen het medische dossier van de assistent en doorverwijzen doen wij niet dat kun je bij de huisarts opvragen.. nog vragen? Nee? Oke nou veel succes nog. Haha kort en niet heel krachtig Lief dat je aan me denkt! Hoe gaat het met jou? Laatste tp al gehad?
Wat jammer van Gent! Was mooi geweest als het wel gelukt was. Slim om de afspraak te laten staan, afzeggen kun je altijd nog. En mocht je uiteindelijk toch voor Gent gaan kun je tussendoor nog eens vragen of er een plekje eerder vrij gekomen is. Fijn dat je in Leiderdorp eerder terecht kunt. Geeft toch het gevoel van vooruit! Jeetje wat erg van die evaluatie! Ongelofelijk! Vroeg ze niet eens waarom je ging overstappen? Ze zouden hun voordeel er mee moeten doen. Nou ik zie het wel ook weer als een bevestiging waarom ik over wil stappen. Hoop echt voor ons beiden dat er nieuwe wereld voor ons open gaat in een ander ziekenhuis. Boh echt klaar met het diak! Ik ben nog in afwachting van mijn menstruatie. Zat ik kunstmatige cyclus. Verwacht hem vandaag of mormorgen ergens. Maar moet zeggen dat deze laatste tp meer als formaliteit voelt, dan zij de cryo's tenminste op! Kan er niet meer in geloven. Ga voor een nieuwe frisse start in Gent! Meid succes en ik blijf je volgen
Succes vandaag! Hopelijk kan dd jullie verder gaan helpen. Ja de verzekering is een gedoetje he! Maar je kunt de toestemming pas indienen als dd de formulieren mede heeft ingevuld. Dus meteen even meenemen vandaag!
Bedankt, het ging goed vandaag. Hij heeft een echo gemaakt en ze hebben bloed geprikt. Morgen krijgen we de eerste uitslag. Mijn cyclus ligt volledig stil. Waarschijnlijk door de Lucrin die ik moest spuiten in NL. De vraag is of ze dit weer op gang kunnen krijgen of dat mijn tijd gewoon voorbij is. Erg spannend wat we morgen te horen krijgen. Formulier had ik per mail terug gekregen dus die gaat op de post. Hopelijk een positief antwoord.
Ja niet normaal he. Nee ze vroeg geen eens waarom. De assistent was dan wel wat aardiger en zei van als het gelukt is horen we het alsnog graag enzo. Ik snap wat je bedoelt dat het meer een formeel dingetje is maar het kan lukken he! Ik hoop echt voor je dat de laatste blijft plakken! En anders lekker opnieuw beginnen in Gent.. weer een frisse start in een nieuw ziekenhuis. Ik moet zeggen dat ik er altijd heel erg tegenop zag om weer opnieuw te prikken en al dat gedoe maar nu kijk ik er juist naar uit. Ik heb zin in nieuwe kansen nieuwe kijk van artsen en iets meer vertrouwen. Het komt uiteindelijk echt wel goed!