@blij83 wow wat een snel ei al op cd7! @xxLinn ook al een groeiend ei wat fijn! Waarom doen ze op zondags geen IUI? Hopelijk morgen dan geen positieve test! En super fijn dat jullie vanaf volgende ronde (als die gaat komen) door kunnen met icsi/ivf!
Ja snel ei he. Ik heb eigenlijk iedere keer een inseminatie gehad rond dag 10 van de cyclus. Nu dus dag 9. Mijn cyclus was normaliter 28 dagen. En met de Gonal dus 24 of 25 dagen. Erg snel. Op zich dus wel fijn. Al is het daarmee wel lastiger om 2 eitjes te krijgen omdat ik dus maar heel kort hoef te spuiten.
Geen idee eigenlijk waarom ze dat niet doen. Ik denk omdat ze dicht zijn op zondag? Het is een kliniek ipv ziekenhuis, misschien daarom?
Ik kom net terug van de kliniek. Helaas is het maar 1 ei en is 19 mm, de ander is niet gemeten maar is te klein.. Baarmoederslijmvlies is 9 mm. Zojuist hebben ze de Pregnyl gezet en heb ik morgenvroeg om 9:00 uur (cd 14) de iui
>>>>>>>Opweg naar onze droom<<<<<<<<< >>>>>>>> 17 meiden in 1 topic <<<<<<<<<<< ----------------------------------------------------------------- Inseminatie datum Mama-van-M - 15 augustus 2017 ( 1 eitje ) Oj89 - 18 augustus 2017 ( 1 eitje ) Palpmje - 19 augustus 2017 ( 1 eitje ) Blij83 - 20 augustus 2017 ( 1 eitje ) ------------------------------------------------------------------ Testdatum iui-meiden 29 Augustus Mama-van-M iui ronde 3 met gonal-F en ovitrelle 1 September Oj89 iui ronde 4 met puregon en pregnyl 2 September Palmpje iui ronde 4 met clomid en pregnyl 3 September Blij83 iui ronde 6 met gonal-F en ovitrelle -------------------------------------------------------------------- Afspraken voor iui ronde: 21 augustus # Star2017 Follikelmeting # xxLinn Follikelmeting (ovb) 22 augustus # Butterflyzz Follikelmeting 31 augustus # Cynmark29 echo ------------------------------------------------------------------------------ Nog geen insemenatie-datum bekent bij deze meiden #AnnaM83 #xxLinn #Star2017 #Butterflyzz #Girly #Elraange ---------------------------------------------------------------------------------------- Pauze ivm zomer stop Rustmaand, Ziekenhuis of vakantie of even een break!! #Lauren1990 #Ellis2014 #Cynmark29 ------------------------------------------------------------------------------------------ Zwanger na iui-behandeling: (Statistieken) #4 juli positief getest NINY iui-D ronde 3 ( 1 eitje ) #1 augustus positief getest MEREL123 ronde 1 ( 1 eitje ) #4 augustus positief getest COCO123 ronde 2 ( 2 eitjes ) Afspraken na postief testen: # Merel123 - 18 augustus eerste echo # Coco123 - 31 augustus eerste echo ------------------------------------------------------------------------------------------ Start IVF & ICSI na iui...... #Anak2 Wil je ook op de lijst, geef dan je gegevens door of zet je zelf erbij
Joww hier vanmorgen de iui gehad! Wel leuk dat we bijna allemaal zowat gelijk lopen Succes dames! Kom maar snel erbij oo t wachtbankje!
Vraag me ineens toch iets af.. normaal gesproken krijg ik de Pregnyl mee naar huis, zet ik m om 23:00 uur en dan 2 dagen later de ochtend heb ik de iui. Dit keer hebben ze het om 15:00 gezet en morgenvroeg 9:00 de iui, er zit dus maar 18 uur tussen. Is dat niet gek??
Wilde je idd al vragen waarom er zo weinig tijd tussen zat? Hier ook altijd 36 uur. Loop je toevallig in Hengelo? Ken iemand waarbij ze het ook eerder hebben gedaan dit keer! Schijnen ze daar vaker te doen!
Nee ik zit in Elsendorp.. ik bedenk me zulke dingen altijd als ik al thuis ben. Ze zijn telefonisch ook niet meer te bereiken. Ik word echt gek van al die onzekerheden iedere maand weer. Er is steeds wel iets waar ik me druk om maak!
Zou er ook onzeker van worden hoor! Zaad leeft wel zo'n 3-5dgn!Dus ligt dan wel klaar bij eisprong! Ben echt blij dat hier voor IUI vaste tijden zijn in het zkh. Dus ook standaard 36 ertussen.
Jep 4x scheepsrecht! Hier ook altijd 36u van te voren pregnyl doet die spuit trouwens bij jullie ook pijn? Vind het echt een kreng! Kan het niet zo zijn palmpje omdat je al op 19mm zit, dat ze zsm de inseminatie willen? Misschien heeft je lichaam zelf de eisprong in gang gezet, en op deze manier zijn ze toch op tijd met insemineren, of zeg ik iets geks?
Die spuit is idd een best een kreng. Vervelend branderig gevoel. Ik heb geen idee of dat heel gek is wat je zegt! Ik heb vandaag nog een LH test gedaan maar was negatief. Op internet lees ik wel dat de meeste kans op bevruchting bestaat als de zaadcellen klaarliggen in de eierstokken als de eicel springt. En misschien deze keer een andere aanpak omdat de vorige 3x mislukte..? Ik weet het ook niet..
Grootte van het eitje maakt niet uit. Ik heb ook weleens 21mm gehad en altijd 36 uur later IUI. Tenminste hier in het zkh maar zal vast ook wel overal anders zijn! Palmpje ik denk ook wat jij zegt ligt het er alvast voor de eisprong! En morgen gewoon nog eens vragen waarom het nu zo is? Ik gebruik gelukkig Ovitrelle ipv Pregnyl! Dat is precies hetzelfde als de gonal f pennen!