Voorweeën met 24 weken?

Discussie in 'Zwangerschap' gestart door Kristientje, 13 aug 2017.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. DangerBlonde

    DangerBlonde Fanatiek lid

    3 feb 2017
    3.491
    2.487
    113
    Vrouw
    Limburg
    Loos alarm gelukkig. Bmh 4,2 gemeten en natuurlijk geen harde buik te meten in dat half uurtje ctg grr.. voel me dan toch stom achteraf. 'De harde buiken zullen er vast wel zijn als jij het zegt, maar wij zien ze niet nu .' Klinkt bijna ongeloofwaardig..
    En ik sta op van het bed en pats weer een harde buik. Maar goed, gelukkig doen ze niks op de bmh en de baby heeft het ook nog prima naar haar zin daarbinnen. Hartslag was prima en madam schopte tot 2x toe zo hard tegen de ctg button dat ze de verschoof en de hartslag niet meer konden meten. :rolleyes:
     
  2. Kristientje

    Kristientje Fanatiek lid

    11 jul 2015
    1.035
    419
    83
    Thuisblijfmama
    Zeeland
    Gelukkig was alles goed. Beter loos alarm dan geen alarm slaan :)
     
  3. Panter

    Panter VIP lid

    14 mrt 2011
    13.710
    4.559
    113
    Fijn dat alles goed is!! Better safe than sorry dus niet lullig voelen.
     
  4. Kristientje

    Kristientje Fanatiek lid

    11 jul 2015
    1.035
    419
    83
    Thuisblijfmama
    Zeeland
    Even een update. Ik ben vandaag opgenomen met weeën en lig voor 48u aan de weeënremmers. Urine is weer gecontroleerd en is nog steeds niet goed. Hoogstwaarschijnlijk komen hier de klachten weer van. Urine staat op kweek, overmorgen weet ik welke specifieke antibiotica ik moet nemen.

    Gelukkig nog steeds geen ontsluiting en baarmoederhals 3 cm. Met kindje ook alles goed!

    Nu even bekomen van de spanning.
     
  5. Panter

    Panter VIP lid

    14 mrt 2011
    13.710
    4.559
    113
    Oh jeetje wat schrikken! Gelukkig nog geen ontsluiting.
    Hoop dat het geremd word, veel sterkte!!
     
  6. DangerBlonde

    DangerBlonde Fanatiek lid

    3 feb 2017
    3.491
    2.487
    113
    Vrouw
    Limburg
    Bah dat is schrikken! Gelukkig heb je nog geen ontsluiting, dan komt het vast goed. Hopelijk slaan de remmers en de antibiotica aan. Heel veel sterkte!
     
  7. yasmine04

    yasmine04 Fanatiek lid

    17 nov 2010
    3.050
    304
    83
    Tbm
    Zuid holland
    Sterkte!
    Lees in je onderschrift dat je ook een groot hematoom hebt gehad ?
    Ik heb dat ook vanaf 11 weken tot heden, mijn buik is met vlagen ook erg onrustig helaas:(
    Hopelijk zet het niet door, kan je blaasontsteking goed behandeld worden en hou je je kindje nog +-10-12 weken binnen
     
  8. Kristientje

    Kristientje Fanatiek lid

    11 jul 2015
    1.035
    419
    83
    Thuisblijfmama
    Zeeland
    Bedankt voor jullie lieve berichtjes! Gelukkig slaat de medicatie goed aan. Buik is een stuk rustiger. Wel nog wat harde buiken maar veel minder heftig dan gisteren. En niet meer regelmatig. Ik zie het positief in :thumup:

    @Mariahh Ja, ik had ook een hematoom. Wat een stress is dat he... Bij mij was hij helemaal geresorbeerd bij 20 weken (ik zie dat ik dat nog in mijn onderschrift moet zetten). Ik hoop dat hij bij jou ook gauw weg is en je buik weer wat rustiger wordt!
     
  9. madelein

    madelein VIP lid

    28 feb 2011
    6.758
    623
    113
    Oei wat een spanning weer. Zelf was ik afgelopen weekend ook in het zh vanwege aanhoudende harde buiken die elke 2-3 min kwamen en pijnlijk waren. Het kost een hoop energie zo he :(.

    Heb je thuis (bed)rust? Dat is hier het enige wat echt helpt....
    infectie die niet onder controle te krijgen is is ook vervelend zeg. Heb je wel ab gekregen? Zo ja welke?
     
  10. yasmine04

    yasmine04 Fanatiek lid

    17 nov 2010
    3.050
    304
    83
    Tbm
    Zuid holland
    @Kristientje waar zat jou hematoom precies ? Die van mij grenst aan de placenta en is 8 cm groot. Hij is vanaf 11 weken nog niet kleiner geworden helaas. Wel veranderd van kleur waardoor het waars gestold is nu .
    Ik merk dat elke gynaecoloog er weer anders mee omgaat.
    Fijn te lezen dat je buik rustiger is geworden!
     
  11. Kristientje

    Kristientje Fanatiek lid

    11 jul 2015
    1.035
    419
    83
    Thuisblijfmama
    Zeeland
    @madelein Ach jee! Wat een schrik! Was het vanzelf weer opgehouden? Hoop dat het rustig blijft... Ik kan thuis gelukkig wel rustig aan doen. Familie kan inspringen.
    Vorige week kreeg ik antibiotica, Monuril. Da's een eenmalige dosis die je 's avonds moet nemen. Maar heeft dus niet geholpen...

    @Mariahh Mijn hematoom lag onderaan de vruchtzak. Hij was groot, op z'n grootst 13 x 9,5 geloof ik. Na 2 weken vloeien was het een stolsel geworden en is vanaf dan langzaam opgenomen. Wat vervelend dat het bij jou nog niet kleiner wordt! Maar je vloeit niet meer en het wordt ook niet groter? Da's een goed teken zei mijn gyn.
     
  12. madelein

    madelein VIP lid

    28 feb 2011
    6.758
    623
    113
    Was het toen ook gekweekt? Ik ken die ab niet ( woon je in nl?) in vombi met zwanger zijn. Is niet gebruikelijk. Mag toch aannemen dat je nu ook ab hebt gekregen nu je zo'n last hebt en je urine niet schoon is?! Is wel van belang namelijk. Gebruikelijk tijdens zwangerschap is amoxicilline.

    Hier is het na indocid weer rustiger geworden. Ik ken het van mezelf, dus schrok niet zo. Nog 2-3 mnd volhouden ;)
     
  13. Kristientje

    Kristientje Fanatiek lid

    11 jul 2015
    1.035
    419
    83
    Thuisblijfmama
    Zeeland
    Ik woon in NL maar ga naar het ziekenhuis in Gent (heb Belgische ziekteverzekering). De urine was maandag niet op kweek gezet denk ik, nu wel. Ik heb nu nog geen antibiotica gekregen, ze wachten op de uitslag van de kweek zodat ze gericht kunnen behandelen. Dat krijg ik normaal morgen te horen.

    Voorlopig zit ik dus alleen aan het infuus van de weeënremmers (Tractocil), dit nog tot dinsdag.
     
  14. toffepeer

    toffepeer Bekend lid

    14 feb 2017
    581
    258
    63
    Fijn dat de weeenremmers aanslaan! Hopelijk blijven ze dat doen en blijft je meisje nog even lekker zitten, sterkte!
     
  15. madelein

    madelein VIP lid

    28 feb 2011
    6.758
    623
    113
    Ik vind het nogal wat dat je met weeen en een bewezen blaasontsteking geen ab krijgt nu. Ze zouden je gewoon kunnen behandelen met een breed spectrum ab als augmentin of amoxicilline. Dit staat ook in de nl richtlijn. Bij weeen bij bewezen infectie is directe behandeling met ab altijd geïndiceerd. Zou dit toch nog even overleggen...
    Weeen remmers gaan je niet helpen als je weeen hebt door de infectie namelijk...
     
  16. madelein

    madelein VIP lid

    28 feb 2011
    6.758
    623
    113
    Hoe is het nu met je?
     
  17. Kristientje

    Kristientje Fanatiek lid

    11 jul 2015
    1.035
    419
    83
    Thuisblijfmama
    Zeeland
    Gisteravond toch nog antibiotica gekregen, opnieuw Monuril. Buik is nog steeds rustig, dus zie het positief in. Laatste infuus met weeënremmers hangt op en ik verwacht vanavond of anders morgen voormiddag naar huis te mogen.
    Gynaecoloog is nog niet langs geweest helaas, ben heel benieuwd wat ze te vertellen heeft!
     
  18. DangerBlonde

    DangerBlonde Fanatiek lid

    3 feb 2017
    3.491
    2.487
    113
    Vrouw
    Limburg
    Gelukkig! Hopelijk goed nieuws dan. En hopelijk blijf je kleintje nog lekker zitten tot het einde.
     
  19. madelein

    madelein VIP lid

    28 feb 2011
    6.758
    623
    113
    Beter! Inmiddels al iemand gesproken?
     
  20. Kristientje

    Kristientje Fanatiek lid

    11 jul 2015
    1.035
    419
    83
    Thuisblijfmama
    Zeeland
    Ja, al zijn de kweekjes nog niet binnen. Morgen wel.

    Maar helaas slecht nieuws. Na enkele uren van de weeënremmers te zijn geweest is het weer begonnen :( Lig nu weer voor 48u aan het infuus en heb longrijpingspuit gekregen. Ben behoorlijk van de kaart en bang :(
     

Deel Deze Pagina