In eerste instantie inderdaad de hoeveelheid hcg maar met name moet de hoogte daarvan na een paar dagen het dubbele zijn en dat kunnen ze met bloedtesten gewoon veel beter zien.
De afgelopen zaterdag heb ik getest maar het liep wel af tot een lichtte streepje. Mijn officuele testdatum is als pregnyl weg is 23 aug.
Goedemiddag dames, lange tijd geleden dat ik een bericht gepost heb op het forum. Vorig jaar september was de 6e ronde in de MMM. Helaas mislukt en kort daarna kreeg ik weer een klaplong en 2 weken later nog 1. In november uiteindelijk geopereerd vanwege de endometriose die dat steeds veroorzaakte. (Ik kreeg de klaplong steeds tijdens de menstruatie en met m'n endometriose geschiedenis viel het al gauw op z'n plek bij de artsen) Daarna afgelopen maart en april nog een tp gehad van cryo's en de laatste had ik 2 dagen voor de bloedtest en licht positieve test. Helaas de volgende dag toch ongesteld geworden. Nu 28juli begonnen met onze 3e IVF behandeling waar ik 9 eicellen had en m'n man 60milj zaadcellen. (Vorige 2 keren had ik 6 eicellen en hij 10milj waarvan 4 cryo's) nu 8 bevruchtingen waarvan 1 verse terug en 5 cryo's. 25aug is de bloedtest. Nu kon ik niet wachten en had me voorgenomen om morgen en donderdag te testen..... en wat denken jullie... duidelijk positief Nu doortesten t/m vrijdag.... te spannend dit
28juli begonnen met decapeptyl en 29 met gonal-f 225 t/m 7aug. 8aug Ovitrelle 250. 10aug 08:15 de punctie en 13aug 13:45 tp
Nee daarom wilde ik wachten tot morgen maar ik kon dat niet meer volhouden. Ohjaa ik gebruik ook nog sinds 10aug utrogestan 3×2 per dag..
Wat rot @Pitaa91 Succes de volgende cryo ronde, hopelijk blijft het dan plakken. Knuffel! @Cindy83 Mooie test, de ovitrelle zou volgens mij al uit je lijf moeten zijn dus dat lijkt een goed teken. Hopelijk gaan ze verder oplopen!
Heel duidelijk! @Cindy83 alvast voorzichtig gefeliciteerd! @Pitaa91 wat rot zeg!! Ik hoop de volgende ronde meer succes voor jou! Dikke knuffel!! Ik ben vandaag voor de laatste echo geweest. 4 grote follikels en 2 kleinere van 13 en 10mm. Niet het mooiste scenario waar we op hoopte maargoed, 1 gouden ei is wat we nodig hebben. Woensdag hebben we de punctie, ik doe deze onder sedatie.. iemand ervaring mee? Daarnaast heb ik het zekere voor het onzekere genomen door alvast een intakegesprek te plannen in Dusseldorf. Hoop dat het niet nodig is, maar dat is afwachten natuurlijk.
Spannend @puppy28 Met sedatie heb ik geen ervaring, is dat standaard bij jullie? Hoop dat er het gouden ei bij zit. En soms laat je lijf je verrassen, bij mij gingen ze ook van 5-6 uit en uiteindelijk 9 eicellen. Ik duim voor je, alvast heel veel succes woensdag!
Sorry geen ervaring mee maar wat wel positief bij mij was dat ze links 4 grote follikels zagen en 1 kleine en rechts 1 grote en 1 kleine. 2 dagen later toch 9 eicellen dus wat niet is, kan nog komen. Ik heb deed laatste 2 keren wel sinds begin van de behandeling dag/nacht sokken aan en gebruik ik visolie capsules. (Voor mijn gevoel de reden dat het zo goed is gegaan en ik beide keren positief testte)
@Pitaa91 wat balen zeg! Toch nog wel testen hoor de 23ste! Knuffel! @puppy28 Wat versta je onder sedatie? Echt een roesje? Ik heb morfine gehad. Het kan goed zijn dan die van 13 gewoon mee gaat doen hoor! Spannende dagen voor je! @Cindy83, utrogestan gebruik ik ook! Nu zelfs wat langer omdat ik dat graag wilde! Maar dat geeft geen vals positieve testen! @LVtje hoe voel jij je? Hier gaat het gelukkig weer beter. Bloeden en buikpijn lijkt minder te worden. Woensdag middag naar ziekenhuis om te bespreken hoe nu verder. En om nog even in mn buik te kijken. Hopelijk kunnen ze iets zien wat wat meer zekerheid gaat geven!
Gelukkig lijkt het bloeden en je pijn minder te worden @CaDi Anders woensdag even vragen of ze niet je hcg kunnen prikken. Moet je het daarna wel nog eens laten prikken zodat je de oploop kunt zien. Ik voel me op zich prima, ergste buikpijn is over. Wel nog wat gevoelig, maar niks geks. En nu lang leve de utro kwaaltjes haha. Gelukkig wel voldoende afleiding de komende dagen en ondertussen hopen dat Emmy zich lekker aan het nestelen is En ondertussen aan het duimen voor de overige in de stoof, hopelijk kan daar morgen nog iets van in de vriezer.
Hoi puppy Ik heb de punctie met een roesje/sedatie gedaan en wat was dat fijn! Was na 10 min al weer wakker, nog een boterhamgekregen, bloeddruk gecheckt en we mochten gaan. Vd het puncteren zelf helemaal niets meegekrege. Heb erna ook geen extra last of pijn gehad. Zou het zo weer doen. Succes met je punctie!