16 t/m 31 december 2017

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Niqi86, 11 apr 2017.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Elisabetta

    Elisabetta Fanatiek lid

    3 apr 2017
    1.463
    412
    83
    Ja inderdaad...een werkdag duurt soms veeeeeel te lang ;)
     
    Number2 vindt dit leuk.
  2. Number2

    Number2 Fanatiek lid

    10 okt 2016
    1.647
    495
    83
    misschien een hele gekke vraag, maar blijft het bij jullie ook nog altijd een soort van droom waarin je zit, qua zwangerschap.? ik had nooit durven dromen dat ik ooit toch nog een 2de kindje zou krijgen en toen er vorig jaar van alles mis ging was deze droom een beetje vervlogen. Nu is het zover en zijn we allemaal alweer 20+ weken en ook voel ik de kleine nu iedere dag een aantal keer flink tekeer gaan, toch blijft het een soort droom waarin ik nu zit. herkennen jullie dit gevoel? zelfs als ik nu het kinderkamertje inloop en de eerste meubels erin staan, denk ik "mag het eindelijk dan toch zo zijn?" maf he :oops:
     
  3. hummeltje5

    hummeltje5 VIP lid

    28 dec 2014
    22.507
    13.797
    113
    Vrouw
    Noord- Holland
    JA!!!

    Vooral omdat ik nóóit had durven dromen op de normale manier zwanger te worden!
    En nog vrij snel ook dit keer, terwijl tussen start zwanger willen worden en start zwangerschap zoon 3,5 mmm heeft gezeten.
     
  4. Number2

    Number2 Fanatiek lid

    10 okt 2016
    1.647
    495
    83
    zo bijzonder allemaal ..
     
  5. Love2Live

    Love2Live Fanatiek lid

    18 okt 2013
    1.786
    722
    113
    Het heeft te maken met tijdsverschil.
     
  6. Dex1989

    Dex1989 Bekend lid

    21 dec 2016
    924
    651
    93
    Vrouw
    Hé meiden, sorry, ben beetje afwezig maar lees wel alles mee hoor. Ik ben erg moe steeds, dus beetje kalm aan. Hoeveel werken jullie trouwens (en dan met name de dames die nog geen kindjes hebben)? Ik werk 38 uur, dus de ene week fulltime en de andere week een middagje vrij, maar ik vind het nu wel behoorlijk pittig hoor. Krijg ook steeds vaker opmerkingen dat ik er zo moe uit zie, make-up doet geen wonderen meer aan het einde van de middag. Overigens voel ik me verder eigenlijk best goed!

    @anniko veel succes vandaag meis!

    @Number2 heel herkenbaar, ook al ging het bij ons relatief snel. Baby doet tegenwoordig hele workouts in mijn buik, dus ik kan niet meer om hem heen, toch blijft het een gek/onwerkelijk idee dat er straks gewoon een klein mannetje in ons leven is.

    Nog deze week en volgende week werken en dan heb ik ook eindelijk vakantie. Kan niet wachten om lekker op mijn strandbedje na te denken over de tijd die gaat komen, zonder dingen te moeten doen. Vandaag gewoon alweer 23 weken.. wat vliegt de tijd!!

    Oja, kleine toevoeging nog over de namen; ook hier is het nog een dingetje.. vriendlief heeft wel aardig z'n zinnen gezet op een naam. Ik vind hem ook wel heel leuk, maar er is toch nog een kleine twijfel.. overigens kan ik ook geen betere optie bedenken en weet ik dat ik sowieso met korte, stoere namen aan moet komen, want andere hebben sowieso geen schijn van kans, hihi. Hadden jullie bij de namen echt direct: JA, dat is het!? Pff.. lastig!
     
  7. Number2

    Number2 Fanatiek lid

    10 okt 2016
    1.647
    495
    83
    Hi Dex, bij mijn eerste zwangerschap werkte ik 40 uur per week en kregen we de laatste 4 weken van mijn zwangerschap de sleutel van ons nieuwbouw huis. nu bij de 2de werk ik 32 uur en op zich gaat dat wel goed. heb dan ook een grote dochter die heel zelfstandig is.
    in de avond is mijn lichaam wel heel moe en daar slaap ik dan ook weer slechter door dus echt stralend zwanger ben ik ook niet ;)

    qua namen hebben wij wel wat ideeen maar nog niet echt 100%
     
    Dex1989 vindt dit leuk.
  8. hummeltje5

    hummeltje5 VIP lid

    28 dec 2014
    22.507
    13.797
    113
    Vrouw
    Noord- Holland
    3,5 jaar mmm bedoelde ik..
     
  9. hummeltje5

    hummeltje5 VIP lid

    28 dec 2014
    22.507
    13.797
    113
    Vrouw
    Noord- Holland
    @Dex1989: rustig an, neem je tijd. Het is tenslotte geen verplichting om hier te komen ;) (maar wel leuk om iig. een béétje van iedereen op de hoogte te blijven natuurlijk :) )

    Werk: bij ons zoontje zat ik in een stressvolle situatie dat ik mn baan op moest geven door een incident en tegelijkertijd steeds op moest draven vanwege ziektewet én via detachering een andere baan aan moest nemen.
    Ben die andere baan toen begonnen toen ik al aardig op weg was en kon geen risico lopen dat ze me na de proefperiode niet aan zouden nemen, dus kon pas met 17 weken vertellen dat ik zwanger was.
    Werkte daar toen 24 uur en nog één dag vrijwilligerswerk ernaast.

    Deze zwangerschap heb ik één dag vrijwilligerswerk en één dag werk.
    Maar is druk zat met het huishouden, verplicht solliciteren (zit helaas in de ww) en een dreumes ernaast.

    Namen: ik geloof dat we voor zowel een jongen als meid iig. de 1e naam wel rond hebben ja. Nu de andere twee namen nog.
     
    Dex1989 vindt dit leuk.
  10. poppysun

    poppysun Bekend lid

    9 mei 2017
    575
    346
    63
    Vrouw
    @anniko hoe is het gegaan vandaag?
     
  11. poppysun

    poppysun Bekend lid

    9 mei 2017
    575
    346
    63
    Vrouw
    @Niqi86 prachtige kleur!

    @Number2 wat heb jij een mooi buikje! Ik ben ondertussen net een walvis haha. En ohhh jij bent bijna bij 24 weken!!!
     
  12. poppysun

    poppysun Bekend lid

    9 mei 2017
    575
    346
    63
    Vrouw
    Zoooooooo herkenbaar! Ik besef het eigenlijk ook nog steeds niet en elke keer denk ik, het is toch echt waar.. Dan zie ik de wieg staan, krijg ik het soms Spaans benauwd van.. Die wieg zal niet gevuld zijn, waarom staat dat ding hier... Om vervolgens te denken, wacht ff.. Er komt wel degelijk een baby aan! Ik had nooit durven dromen nog een keer zwanger te mogen zijn.. Zo mooi, zo onwerkelijk!
     
  13. poppysun

    poppysun Bekend lid

    9 mei 2017
    575
    346
    63
    Vrouw
    Hier gelukkig heel snel uit de meisjesnaam, alleen de 3e naam was even een strijd. Maar daar zijn we nu inmiddels ook uit.

    Ben met het geboortekaartje bezig geweest en dan wordt het ook wel weer wat echter.. Binnenkort de enveloppen vast bestellen.

    Ik ben thuis mama, dus geen baan maar ben echt de hele dag druk:eek:
     
    Elisabetta, Dex1989 en hummeltje5 vinden dit leuk.
  14. Kimm17

    Kimm17 Fanatiek lid

    10 feb 2016
    2.513
    1.989
    113
    @Dex1989 Ik werk gemiddeld 32 uur in de week maar de ene week is het meer andere week is het iets minder. Maar soms is het best pittig, werk in de horeca en het is altijd zo druk bij ons. Dus vaak ben ik in de avonden ook erg moe.

    @Number2 soms zit ik ook nog op een wolkje dat ik het niet geloof dat het gelukt is bij ons. Zo lang naar toe geleefd en nu hebben we straks een klein manneke in onze armen! Zo onwerkelijk nog ;)
     
    Dex1989 en Number2 vinden dit leuk.
  15. anniko

    anniko Actief lid

    10 dec 2015
    437
    153
    43
    NULL
    Den Haag
    Hey hey dames, wil ff mijn verhaal kwijt en hopelijk kom ik deze week nog terug om weer full time met jullie te kunnen kletsen.
    Dus bij de GUO vandaag niks nieuws gezien, de bovenbeentjes zijn nog steeds wat krom, de ene wat korter dan de andere. Qua groei zit ons meisje nog steeds rond de p2 met alle botten en hoofd en buikomtrek (wel symmetrisch aan de kleine kant dus), maar ze is wel gegroeid sinds de laatste GUO en de bovenbeentjes die 2 weken geleden onder de curve waren zijn nu zelfs binnen de curve. De uitslag van het chromosomenonderzoek is er nog niet (misschien morgen) maar ze denken niet dat het een soort syndroom is want alle andere dingen zien er normaal uit. Als het dus niet genetisch is dan moet het PFFD (Proximale Focale Femur Deficiency) zijn en daar hebben we zelf ook aan gedacht. Dat is dan puur orthopedisch. Wij hebben vandaag al met een maatchappelijke werker gepraat en dat heeft ons goed gedaan, lekker alles kunnen uiten, en deze week nog hebben we een afspraak met een revalidatiearts om te informeren wat zo'n diagnose zou betekenen voor de toekomst van ons meisje en voor ons. Dus nu nog even de uitslag afwachten en als er niks aan de hand is kunnen wij het grootste probleem van "afbreken of voortzetten" achter ons laten en gewoon even genieten van de zwangerschap en ondertussen ons voorbereiden op een baby met wat lichamelijke beperkingen.
    Duim aub dat wij morgen goed nieuws horen!
     
  16. Kimm17

    Kimm17 Fanatiek lid

    10 feb 2016
    2.513
    1.989
    113
    @anniko pff wat spannend zeg ben zo benieuwd wat de uitslagen zijn morgen. Fijn dat de GUO wel al goed is! Ga extra duimen voor jullie!
    En hopelijk kun je straks gaan genieten van je zwangerschap, jullie verdienen het zo erg!
     
  17. Niqi86

    Niqi86 Bekend lid

    24 aug 2014
    663
    291
    63
    @anniko ik zal een kaarsje voor jullie branden!

    Ik werk 27 uur, in drie dagen, en dat bevalt prima. Op het werk is het vaak lastig, maar thuis is het heerlijk!

    Wij hebben twee keer heel veel geluk gehad door snel zwanger te raken. Toch is het zo onwerkelijk! Nu dat ik bezig ben met de babykamer wordt het wat echter. En mijn kung fu baby schopt ook steeds harder. Negeren kan echt niet meer! Vandaag zag je gewoon mijn buik bewegen hihi
     
  18. Number2

    Number2 Fanatiek lid

    10 okt 2016
    1.647
    495
    83
    Ja had ik begrepen... wat een lange tijd meis!
     
  19. Number2

    Number2 Fanatiek lid

    10 okt 2016
    1.647
    495
    83
    Dank je wel!

    Ja bijna 24 weken!!
     
  20. Number2

    Number2 Fanatiek lid

    10 okt 2016
    1.647
    495
    83
    Aan geboortekaartjes moeten wij nog beginnen. Denk met een week of 30dan begin ik nu eerst aan de adressenlijst
     

Deel Deze Pagina