Ik zou hen ook apart uitnodigen. Lijkt me vreemd als je hen specifiek vraagt geen partners mee te nemen en dat ze op je verjaardag dan allemaal anderen treffen die wel met hun gezin zijn gekomen. Bovendien, als je hen niet zo vaak ziet en spreekt is het waarschijnlijk veel gezelliger om even een avondje echt tijd te hebben om met elkaar bij te kletsen.
Ik doe dit zelf ook, maar ik hou dan een speciale "ladiesnight" mij gaat het niet zozeer om de mannen, maar om alle kinderen die meekomen en dat mijn eigen verjaardag dan nog een kinderfeestje is Ik ben er een paar jaar geleden mee begonnen. Gewoon savonds vanaf half 9 en Ladies only op de uitnodiging zetten. Gegarandeerd man en kind-vrij! Het mooie is dat sindsdien heel veel vriendinnen het zo doen en we echt gezellige avondjes hebben ipv verplichte verjaardagsnummers
ik zou ook kiezen voor een aparte meidenavond. mijn man zou niet eens meewillen naar een verjaardag van mijn vriendin die hij niet kent.
Ik zou ook Eem aparte meidenavond doen... Vind het eigenlijk best aso om te zeggen dat aanhang niet mee mag. Ik zou in ieder geval niet komen dan
Dit zou ik ook schrijven! Zou het niet leuk vinden als mijn man niet mee zou mogen terwijl ik tussen de familie zit.
Bedankt dames voor jullie reacties. Ik begrijp dat er een aantal dames zijn het niet begrijpen en niet snappen. Dat geeft ook niet.. Maar ik ken die mannen/jongens niet. En heb ook niet de behoefte om ze te leren kennen. Ze zijn allemaal jonger dan mij en zie ze echt nog als "jongetjes" Bij wijze van spreken. Niet allemaal trouwens hoor.. Ik weet gewoon dat de mannen dan samen gaan klitten en er een eigen feestje van gaan maken. Met inderdaad veel bier. En zoals gezegd, het is mijn feestje, dus ik weet wie ik er bij wil hebben, en wie juist niet. Een aparte meiden avond heb ik liever niet. Ik wil mijn verjaardag graag in 1 dag houden.. Ik vind het al zo,n drukte en gekkenhuis altijd.. Liever in 1 keer.. Daarom vier ik het pas sinds jaren weer deze keer.. Bijzonder getal zeggen ze..
Waarom denk je dat ze gaan klitten? Als jullie elkaars partners allemaal niet goed kennen zij elkaar waarschijnlijk ook niet? Maar goed, meningen over of wij wel of geen partners zouden uitnodigen heb je nu wel. Ik zou dan gewoon eerlijk aangeven dat je het heel gezellig zou vinden als ze komen, maar dat het te druk wordt als iedereen haar partner meeneemt.
Wat een onzinreacties zeg, de dames die vinden dat zij en hun man een twee eenheid zijn. Ik doe zelf gráág dingen zonder hem erbij. Ik vind het dus helemaal niet gek om een uitnodiging te sturen waarin je dit aangeeft (voorbeelden zijn hier al genoeg gegeven). En ik vind het al helemaal niet aso. Beetje overdreven hoor.
Ik vind dit een bijzondere kijk op deze kwestie. Je hebt toch ook een eigen leven buiten je relatie en gezin? Komt je man ook mee naar uitjes van je werk? Of gaat hij mee als je afspreekt met je beste vriendin? Wij gaan echt niet altijd samen en ik verwacht dat ook niet.
Ik zou ook gaan voor een aparte meidenavond, lijkt me leuker voor jullie dan op een drukke verjaardag met familie. Mijn man wil zelf vrijwel nooit mee naar een verjaardag van een vriendin, maar ik zou er wel een nare smaak van krijgen als een vriendin zou zeggen dat mijn man niet mag komen.
Mijn man zou niet meekomen als hij jou niet kende. Maar als vriendin zijnde zou ik het erg balen vinden als werd gezegd dat mijn man niet mee mocht en ik dan vervolgens tussen de familie zat. Verder vind ik dat je nogal ingewikkeld doet over het vieren ervan. Je wil die mannen er niet bij, maar ook geen aparte vriendinnenavond...als het teveel gedoe vindt of te duur kun je het beter niet vieren denk ik.
Ik zou het geen enkel probleem vinden, zou denk ik bij voorbaat mijn man al niet meenemen - hij gaat nooit mee naar verjaardagen van mensen die alleen ik ken. En andersom gaat hij 9vd10x ook alleen naar verjaardagen van zijn vrienden, Maar ik vind wel dat je super denigrerend praat over de partners van die vriendinnen, dat zou ik echt niet leuk van je vinden. En ik zou werkelijk nooit zoveel mensen uitnodigen, zou gillend gek worden Hier vier ik m'n verjaardag juist gespreid om die reden, veel leuker!
En dit. Ik zou ook gaan voor een aparte avond of middag. Juist leuk. En als je het teveel geregel vindt of gedoe in huis, ga je lekker eropuit. Uit eten of middagje picknicken in het park ofzo?
Mij lijkt het persoonlijk ook leuker om een aparte meiden avond ervan te maken voor de vriendengroep. Maar je geeft aan dat je dat niet wilt, dus zou ik de uitnodiging als volgt doen: He dames, ik vier eindelijk weer eens mijn verjaardag, met alle familie en jullie erbij is het al een flinke groep, vinden jullie het een probleem de mannen thuis te laten? Ik zou het helemaal niet raar vinden zo'n uitnodiging te krijgen. Het is een prima reden toch?
Eens! Fijn is dat, als dat straks officieel mannen van je vriendinnen worden en vader van hun kinderen.. Een beetje vertrouwen is wel fijn.
T gaat hier om vriendinnen. Werk vind ik heel wat anders. En nee wij doen niet alles samen meer en deels doe ik dingen alleen ivm ploegendienst man. Daarom zou ik t erg vervelend vinden dat als hij mee kan iemand mij verbied hem mee te nemen
Maar waarom vind je dat zo vervelend? Als een vriendin voorstelt samen naar de film te gaan, neem je je man dan ook mee als hij vrij zou zijn?
Film.... werk het gaat hier om een verjaardag vind ik heel iets anders sorry. Maar goed er werd gevraagt wat mensen ervan vonden en dit is mijn mening
Hoewel ik vind dat je op jouw feestje helemaal eigen keuzes mag maken en het prima zou kunnen uitleggen, zou de dubbele standaard mij wel opvallen als er vervolgens wel andere mannen welkom zijn. Helemaal omdat ik feestjes waar dan ook ooms en tantes etc. zijn al niet zo leuk vindt bij een vriendin, en een ladiesnight in een leuk (dans)café juist wel. Ik zou zelf lekker laagdrempelig een ladiesnight doen (1e twee rondjes van jou om het niet te duur te maken, daarna 'gewoon') en de familieverjaardag apart houden. Dan wordt het ook niet te druk. Als je snel overprikkeld raakt, dan kan de ladiesnight toch ook twee weken na jouw echte verjaardag? En je hoeft daarvoor nou echt nauwelijks wat te regelen als je naar een (dans)café gaat.