Ik zou ook blij zijn als ik weer zwanger mag worden. Dat ik uitspreek het leuk te vinden om een zoon te krijgen betekent niet dat ik hartstikke vruchtbaar ben en zo zwanger ben. En zoals je beschrijft dat sommige ver gaan om het geslacht van hun voorkeur te krijgen is hun ding. Ieder zijn ding. Ik begrijp niet zo goed waarom een ander zich daar zo druk om moet maken of er iets van moet vinden.
Dank je! En vaginale spoelingen laat ik achterwege hoor! Voor mij klinkt het te onbekend en durf dat niet zo!
Dit hoor ik nou voor het eerst. Het uitproberen zal minder schadelijk voor het lijf zijn dan vaginale spoelingen....
Je Je lees duidelijk wel alleen en op zo een manier reacties zoals jou het uitkomt. Als je het eens minder aanvallend lees zie je dat ik zelf ook schijf dat een meisje me geweldig lijkt maar dat het überhaupt zwanger raken een stuk fijner zou zijn.
Tuurlijk mag iedereen een lichte voorkeur hebben. En mensen mogen ook zelf weten hoever ze hierin gaan. No problem! Zoals je zegt, ieder zijn ding. Alleen op een forum kunnen en mogen ook mensen reageren met hun eigen mening hierover als er zo'n onderwerp gestart wordt. Zo vind ik een lichte voorkeur hebben prima, maar er een dieet, vaginale spoeling of standje of wat dan ook uitvoeren om een bepaald geslacht te krijgen weer een flinke stap te ver. Een soort van doorslaan. Ik zou, als ik een voorkeur had (wat ik niet heb), mij persoonlijk wel een beetje schuldig voelen tegenover het kindje als het tóch niet het 'meest gewenste' geslacht blijkt. Maar dat is mijn persoonlijke mening. Wat een ander doet, moet diegene he le maal zelf weten! Er zijn hier veel vrouwen die middenin de MMM zitten en die zullen er een spreekwoordelijke 'moord' voor doen om überhaupt zwanger te mogen worden. Dus dan wordt er ook uit emotie gereageerd, want voorkeur van het geslacht is wel het laatste waar je aan denkt. Zwanger raken is al totaal niet vanzelfsprekend, of het een knul of meid wordt zou mij worst wezen. Hopelijk ben je snel zwanger! Succes!
Eigenlijk is het heel simpel.. je kan het niet beïnvloeden. Al die bananentheorieën kloppen niet. Snap ook niet zo goed dat er mensen zijn de denken de kans te kunnen vergroten voor een bepaald geslacht. Desalniettemin wens ik je veel succes met zwanger worden.
Ach ik kan geen kindjes krijgen en had ook het liefste een meisje gewild,geef ik eerlijk toe. Een jongen is net zo goed kei leuk maar een meisje in het roze steken en die lieve kleertjes,geweldig!!
Ons kindje is na 1.5 jaar proberen verwekt op de dag van de eisprong (duidelijk te zien op mijn ovulatietest) en is een meisje! Ik geloof dus niet zo in het hele 'meisjes leven langer en jongens zwemmen sneller- verhaal'. Succes!