Je kunt zelf geen foto's meer verwijderen dus ik plaats niets. Heb op mijn buik een tattoo voor mijn man, op mijn pols voor de miskramen/mmm en de tattoo voor onze zoon wordt ontworpen.
Ik plaats geen foto's meer. Maar ik heb er 6. 1 voor mijn zoon, 1 voor de leuk, 1 heel klein hartje, 1 samen met mijn man. En sinds vandaag een tattoo van m'n voetbalclub. Was een weddenschap
Ik kan geen foto's plaatsen -.- Op mijn heup staat een salamander Links onder mijn sleutelbeen een tekst en een vlinder Op mijn rechterarm de naam van mijn dochter met een vlinder Ga deze week een afspraak maken voor een tattoeage van de naam van mijn zoon met daarbij een vossenkop.
Heb dus 6 kleinere tattoos. Naam van mijn dochter zijkant pols. Letter R met hartje binnenkant andere pols. 3 kleine zwaluwen achter mijn oor. Beautiful op mijn schouder. Een hartje buitenkant voet, Bij de enkel. En this too shall pass achterkant been. Vanaf achillespees tot net onder de kuit. Krijg over 2 weken een grote op mijn onderbeen en voet.
Is het zetten erg pijnlijk l? Wil heel graag een tattoo op de binnenkant van mijn voet - na de zwangerschap.
Ligt aan de plek en aan je pijngrens. Van de 3 die ik heb deed alleen het zetten op mijn heup pijn. De rest voelde ik amper
Die achter mijn oor was gemeen, de overgang van het bot naar zachte huid was geen fijne plek. De rest allemaal goed te doen.
Ik heb er 1 op mijn ribben, waarvan iedereen riep dat is heel pijnlijk (en ik ben echt een watje...) maar dat was soms pijnlijk, scherpe pijn en dan ook maar heel even. Ik heb overigens een tekst laten plaatsen. Mogelijk dat als het een plaatje was geweest dat het inkleuren pijnlijker was.
Ik vind een tattoo altijd pijn doen. Alleen doet de één meer pijn dan de ander. Ik vind dat het vooral te maken heeft met hoe lang hij bezig is. Een half uur is vervelend, na een uur gaat het pijn doen, na 2 uur doet het echt pijn en na 3 uur ben ik er helemaal klaar mee. Heb 1x 4 uur gezeten, maar dat doe ik nooit meer! Binnenkant voet is geen fijne plek, maar als het maar een kleintje is, is het prima te doen. succes!
Ik heb dus een watercolour op mijn voet, zetten zelf viel wel mee, de dag erop minder Ik heb heel veel portfolio's doorgekeken, de jongen waar ik nu bij zit moet ik bijna 2 uur voor rijden, maar liever dat dan iets waar ik niet tevreden mee ben.
Portfolio, ervaring van anderen en het allerbelangrijkste, dat je je op je gemak voelt. Dat hij heel goed begrijpt wat je precies wil en dat je ondanks de zenuwen enigzins kan ontspannen. De prijs is echt minder belangrijk. Je hoeft echt niet naar de duurste te gaan, maar een goede tattoo waar uitgebreid de tijd voor wordt genomen is nu eenmaal niet goedkoop. Klinkt het te mooi om waar te zijn, dan is dat het vaak ook
Ik heb er 2. Chinese tekens op mijn onderbuik (mijn eigen naam) en een tribal op mijn rug die ik zelf ontworpen heb. Wil er heel graag nog 1 maar mijn man houdt er absoluut niet van.. Dus zit wen beetje in tweestrijd. Hij verbied het niet ofzo, zegt alleen dat ie er echt nier blij mee zou zijn als ik het doe. Moeilijk! Aangezien ik dan een grote op mijn arm wil. Hoe denken jullie partners erover en hoe ga je daarmee om als dat het tegenovergestelde is dan jijzelf?
Mijn partner zit er helemaal onder. Helaas ook op zijn hand en zijkant nek, erg opvallend dus. De sukkel heeft in zijn wilde jeugdjaren nogal wat impulsieve tatoeages laten zetten, in de trant van spinnenwebben en kristallen. Gewoon voor de leuk, hij weet zelf ook niet zo goed waarom, hij vond het gewoon grappig. Hij is na het zetten van twee tattoos ook een keer gaan zwemmen (diezelfde middag!) waardoor ze meteen half zijn weggevaagd... Echt lelijk. Jammer ook, want ik hou van tattoos. Alleen niet van de zijne Durfde trouwens bijna niet met hem thuis te komen, mijn ouders vinden tattoos afschuwelijk haha. Ik heb er zelf nog geen, ben bang dat ik er spijt van krijgen. Maar ik wil wel graag de naam van mijn vriend tatoeëren wanneer we getrouwd zijn.
Ik heb geen bijdrage, want ik heb geen tatoeages, maar ik wil er al heel erg lang een. Echter, ik verander steeds van gedachte over hoe hij er precies uit moet zien. Mag ik vragen hoe jullie tot het besluit zijn gekomen om een tatoeage te zetten en hoe zijn jullie tot het ontwerp gekomen? En hoe wist je zeker dat je die specifieke afbeelding wilde? En hoe wist je zeker dat je hem voor je hele leven wilde? En hoe denk je er nu over, nu je hem hebt? Heb je ooit spijt gehad? Ben je er juist trots op? Sorry voor al de vragen, maar ik ben heel benieuwd naar hoe het is om echt een tatoeage te hebben