@Sado, ja klopt, komt omdat ie eigenlijk al ingedroogd is (en je dus helemaaaal niet meer mag kijken, maar ja...). Hij staat precies tussen de controlestreep en het witte randje in. Ik ben nu 8dpo, denk ik. Ik ga over een paar dagen wel weer testen. Moet nog even nieuwe kopen. Deze vond ik toevallig toen ik een la aan het opruimen was.
@Jiseb ik wordt echt helemaal gek van mijn lichaam. Ik vraag mezelf erg af of het al eerder niet goed heeft gezeten vanwege de clear blue test. Ook vind ik het zo typisch dat ik juist na zo'n onwijs drukke dag ( rennen, vliegen, 2 uur in de Efteling gelopen en flink wat gedanst) een miskraam krijg. Ik hoop gewoon heel erg dat het wat anders is en dat het komt door de drukke dag. Bloeden is bijna over en buikpijn is er niet geweest. Ben ook weer bang dat ik mezelf te veel hoop geef.
Ik zie heel vaag een tweede streepje, maar mogelijk is dat wat ze hier op het forum een indroogstreepje noemen?
Oehhh weer veel nod's op ķomst! Spannend Ik duim voor allemaal roze streepjes!! @Lovely29 Snap ik meid, gewoon reageren wanneer je zin hebt! Is het trouwens niet beter om bloedtest bij ha te doen? ♡
@Lovely29 Ja, hier precies hetzelfde. Alles werkt prima, tot we beginnen een kindje te krijgen. Ze zeggen dat een miskraam komt wanneer hij komt. Maar je baarmoedermond is ook extra gevoelig. Bij E. was ik ook een keer naar een festival geweest toen ik net zwanger was. Het gevolg was bloedverlies en ben ik toch eerder naar huis gekomen. Uiteindelijk ging het allemaal goed. @Mamalanalobkesiebeniene Jammer! Op naar de volgende ronde! @Gruffalo zou heel goed een indroger kunnen zijn. Echter heb ik die in alle tests (en dat waren er echt heel veel) nooit gehad. Wel streepjes na de afleestijd, maar dan bleek ik toch zwanger. Vanochtend nog steeds helderrood bloedverlies, iets meer dan gisteren, maar niks in het maandverband. Temperatuur is 36.8 en nog steeds hoog voor de ochtend. Nog wel wat gevoelige borsten, maar minder dan afgelopen dagen. Heb er geen goed gevoel over, maar ik blijf maar zitten op het wachtbankje.
Wat jammer @Mamalanalobkesiebeniene! Maar je zat dus op een ander moment in je cyclus dan gedacht? Gezien je NOD er al weer gauw aankomt? Spannend! @Lovely29 Ze zeggen dat miskramen niet door dingen als drukte/seks/tillen kunnen ontstaan, wel kan het net het laatste 'zetje' zijn. Net als @Jiseb heb ik ook bij mijn vorige zwangerschap weleens een (extra) bloeding gehad na een drukke dag met bijv veel sjouwen. Ik hoop nog steeds dat de bloeding bij jou ook niets betekende en dat je gauw duidelijkheid hebt! En zoals @Jess93 zei; indd misschien naar de dokter voor een bloedtest? Is meestal zelfde dag uitslag en dan heb je ook duidelijk. Je houdt het wel onwijs spannend @Jiseb! Hoop op gauw goed nieuws. Hier vandaag voor het eerst onwijs misselijk uit bed gekomen, zakte gelukkig gauw af na wat eten. Begon bij m'n vorige zwangerschap pas met een week of 8, dus dat belooft wat!
Hier ook zo haha. Vanochtend weer omowit en had ik eigenlijk ook wel verwacht. Durf haast niet te hopen... Duim voor je! @Jiseb ik zie het niet sorry, maar je hebt nog even toch?
@Jiseb Spannend! Ik geloof eerlijk gezegd niet in indrooglijntjes dus als je t mij vraagt ben je zwanger Slag om de arm houden..over 2 dagen nog eens testen? Spannend joh!!!! @Lovely29 Ik denk niet dat je een miskraam hebt (gehad), als je helemaal geen buikpijn hebt gehad. Bij mijn hele vroege miskraam had ik ook gigaaaaaaantische krampen. Ik heb echt hoop voor je!! Zou inderdaad ook even maar de ha gaan. Heb je duidelijkheid! @Sado Ojee beroerd hè..dan denk je weer "ohja dit gevoel was het"! Succes. Is het na wat eten wel beter? Ik ben ZO verschrikkelijk moe wordt wat op het werk vandaag.
Bedankt meiden. Mijn gedachtes springen echt alle kanten op. Vind het zo lastig. Ik ga straks eerst een test kopen en dan kijken wat die doet. Ik heb nu alleen nog een klein beetje rood op het wc papiertje. Ik ben echt panisch voor bloed prikken en kan ik ook echt niet alleen. Ik heb ook niemand die met mij mee kan. Bloedprikken ga ik dan ook houden als laatste optie. De vk had idd ook gezegd dat je geen miskraam krijgt door een drukke dag dat is een aanleg fout. Een bloeding kan weer wel door drukte. Meiden op het wachtbankje Hopelijk snel een mooie streep!
Hè balen @Saaaraaa! Leek zo hoopvol... Duim voor je @Lovely29! Kan me je angst goed voorstellen. @Sado had action testen liggen voor nu. Misschien toch een doosje kv halen straks. Al blijf ik mezelf wel gewoon voorhouden dat de kans dat ik vrijdag gewoon ongesteld word het grootst is...
Ik heb getest en de test is spierwit gebleven. Ik ben blij dat ik nu duidelijkheid heb. Nu blijft de vraag wat nu. Was dit mijn ongesteldheid en kunnen we opnieuw beginnen of komt mijn ongesteldheid nog. Iemand enig idee?
Ah wat erg zeg ! Heel veel sterkte en een digi knuffel! Als t goed is was dit je ongesteldheid, vorig jaar bij mn mk ook gehad en toen 4 weken later weer een positieve test in handen! Hoop zo voor je dat je over 4 weken ook weer een positieve test in handen mag hebben!