@Donutlover hopen dat de groei en vruchtwater mooi op pijl is morgen, ben benieuwd! Gewicht blijft inderdaad een schatting, zie het wel als ze geboren is Haha! Ze zal er hoe dan ook uitkomen Zou fijn zijn zeg als Gerrit gedraaid is, lang genoeg eigenwijs geweest nu Haha
Ik heb bij mijn dochter ook actief weeën opwekkers gehad. Dit was bij mijn zoon alleen nodig na het pijnpompje maar toen merkte ik niks meer. Ik kwam ook in een weeën storm terecht toen hebben ze de opwekkers lager gezet. Ik kon ook niet ontspannen dus ontsluiting liep niet. Na een uur in de storm en nog steeds 3-4 gevraagd om weer pijnpompje en met een uur op 10 cm. Qua snelheid doe mij maar weer inleiden.
@Mutsefruts88 & @ryanne1989 succes met de controles vandaag! Hoop dat er wat vorderingen zijn @Louloute wat fijn de 37 weken gehaald! Dank voor alle felicitaties Hier nog even mijn bizarre bevallingsverhaal; op zaterdag had ik al de hele dag last van steken achter m'n schaambeen, waarvan ik dacht dat het kwam door het draaien van het hoofdje in m'n bekken. 's Avonds om 22.00 uur ben ik gaan douchen en kreeg ik weer een paar felle steken, waarop op tegen m'n man zei dat de baby echt rustiger moest gaan doen want die steken waren niet grappig. Om 23.00 uur werden de steken heftiger en kregen ze een duidelijke piek, waarop ik tegen m'n man zei dat ik dacht dat het weleens beginnende weeën konden zijn. Om 23.45 uur begonnen de steken uit te stralen naar m'n rug en bekken/heupen en kon ik niet meer fijn liggen dus ben ik naar beneden gegaan. Om 0.00 uur heb ik m'n man naar bed gestuurd met de boodschap dat hij beter nog even kon gaan slapen want dit zou toch lang gaan duren en hij kon wel water energie gebruiken. Om 1.00 uur werden de steken/weeën ineens flink pijnlijk en wilde ik eens gaan timen zodat ik de verloskundige kon gaan bellen (zat nog geen geen regelmaat in en hielden nog lang geen 60sec aan). Rond 01.30 uur kreeg ik een enorm pijnlijk steek, m'n vliezen braken en ik voelde meteen het hoofdje. In paniek heb ik m'n man uit bed geroepen, die heeft de verloskundige gebeld die gaf aan dat ze er binnen 12 min zou zijn en dat m'n man mij op bed moest leggen dus m'n man heeft mij de trap op geduwd en op bed gelegd. Toen hij m'n broek uit deed schrok hij zich dood want hij zag het hoofdje al. 2 persweeen later werd om 01.43 uur onze zoon geboren. Wij hebben hem in handdoeken gewikkeld en op m'n borst gelegd en m'n man heeft meteen de verloskundige gebeld dat de baby er al was. Om 01.49 uur kwam de verloskundige aan en was (net als ons!) helemaal perplex. Ze heeft de kleine man gecontroleerd en dat was allemaal goed en toen de placenta geboren laten worden. Gelukkig is alles helemaal goed en doet de kleine man het super Ik ben er met 4 hechtingen en een schaafwondje goed vanaf gekomen, maar het besef dat we zelf de baby op de wereld hebben gezet is er nog niet helemaal. Sorry voor het lange verhaal. Succes met de laatste loodjes dames en hopelijk tot snel in het vervolg topic!
@Fizz Wow, wat een verhaal en wat een ervaring! En wat knap dat jullie het zo goed zelf hebben gedaan! Ik snap dat jullie daar even van moeten bijkomen zeg, maar jeetje, heel bijzonder! Van harte en geniet lekker van jullie mannetje!
Ooooh wauuw Fizzz! Jij bent zo'n wonder dat je al die tijd weeen hebt gehad, maar geen weeen waren. Holy moly hoe bijzonder is dat jullie samen jullie kindje geboren hebben laten worden. Wauw krijg het er een beetje emo van! Prachtig hoor! Snap wel dat het je heeft overvallen, maar heerlijk geen ellenlange barensleed en samen jullie kindje opgevangen! Goed gedaan hoor! Van harte gefeliciteerd! Grote jongen?
Jeetje @Fizz, dat is met recht een bizar verhaal! En absoluut schrikken als het op die manier gebeurt. Wel bijzonder dat jullie het zelf hebben kunnen (moeten) doen. Was het plan thuis te bevallen of in het ziekenhuis? Geniet van jullie mannetje! En ik hoop dat je het goed kan verwerken en straks alleen maar op een leuke manier aan terug kan denken
@Fizz Oh wauw dat is zeker bizzar. Maar met een heel goed einde en zonder al te veel gedoe! Maar kan me voorstellen dat het nog moet landen. Wel genieten er van!!
@Fizz jeumig wat een prachtige ervaring, en wat fijn dat alles goed ging!! Gefeliciteerd! Nu lekker genieten en uiteraard bijkomen! Hier ben ik net gebeld door de assistente van de gyn, ze wilde toch nog even wachten met inleiden.. ben eerlijk best wel teleurgesteld. De arts zelf was vandaag vrij maar hij zou morgen even bellen, weet ook nu niet hoe verder eigelijk.. oaw eigelijk moet ik niet zeuren hoor sorry maar had toch stiekum wel hoop. En nu ook wat angst voor een ks straks omdat ze blijven zeggen dat ie zo groot is..
Waauw @Fizz wat mooi en gek tegelijkertijd! Wel heel bijzonder zo samen! Dat hebben jullie goed gedaan! Bizar dat je dan toch nog niet zeker was of t echt weeen waren he haha Lekker genieten!
@Fizz wauw jeetje zeg! Wat een bijzondere ervaring! Gelukkig alles goed gegaan, maar kan me voorstellen dat het je overvalt! Wat snel gegaan ook Nu lekker genieten van je babywolk!
@Stardust27 oh kan ne die teleurstelling goed voorstellen hoor begrijp dat je je er toch stiekem al een beetje op ingesteld had, zou ik zelf ook hebben! hopen dat het binnenkort toch zover is en gewoon via een normale bevalling
@Fizz wow wat bizar zeg maar ook wel een bijzondere ervaring nu lekker genieten @ryanne1989 ben benieuwd of al dat voorwerk wat gedaan heeft snap dat je er klaar mee bent @Donutlover ben benieuwd wat er uit de echo komt hopen is die gedraaid en is je vruchtwater nog goed @Stardust27 balen zeg snap dat je er op ingesteld was hopen dat de kleine niet lang op zich laat wachten De rest weet ik ff niet meer zit via me tel dus is wat lastiger reageren Hier Vandaag stofzuigen en dweilen dan is t huis ook weer netjes en schoon en om 10 over 1 liggingsecho bij de vk ben benieuwd ingedaald is die al aangezien ik m in me schaamstreek kan voelen maar toch wel fijn als je extra bevestiging krijgt. Verder probeer ik me rustig te houden met die hitte me voeten zwellen nu alweer op blij dat t van de week weer iets koeler word
Echo was helemaal goed qua groei! Die twee weken rust heeft echt geholpen (dacht hoe naief ook dat dat altijd maar een beetje onzin was haha) je ziet hem langzaam weer omhoog kruipen zelfs bijna helemaal gemiddeld dus zoals het er nu uit ziet word t een prima gemiddeld kindje van 3 a 3,5kg. Verder vanavond bespreken met mijn eigen vk hun zeggen er nooit zoveel over. Ennn hij ligt lekker met zn koppie beneden! Super fijn.. en nu hups in gaan dalen haha Vruchtwater was wel weer minder, bij de eerste meting kwam het echt op te weinig. Tweede meting was net goed dus die houden we maar aan. Twee weken terug was het totaal 11.3 en nu 9.6. Bij de eerste meting 7.8.. nou word dat aan t einde natuurlijk zowiezo minder hoop alleen wel dat er voldoende blijft voor de komende 5/6 weken. Vanavond naar de vk!
@Donutlover goed zo! Blij dat ie de goede kant op gaat. Word je ook nog eens beloond met een goede ligging je kleine mannetje is er nu al blij mee haha.
@Donutlover wat superfijn een goede echo!! Heeft indd je rust nemen goed gedaan Vandaag met de hitte maar beetje rustig aan doen, merk echt dat ik teleurgesteld ben, naar gevoel dus probeer zo blij mogelijk te zijn. En stiekum hoop ik dat de vsm pilletjes dan maar wat doen!
@Stardust27 Tja.. zit niets anders op. Maar dan moet je die angsten morgen ook gewoon aangeven bij de Gyn. @kim2306 ben benieuwd hoe hij ligt! @Donutlover Oh wat fijn dat de baby tenminste weer goed groeit en goed ligt! En ja vruchtwater.. denk dat dat ook wel moeilijk te meten is, hier is de echte ondergrens 9 dus dan zal de tweede meting nog wel goed zijn! Misschien kunnen ze vanavond nog een keer kijken? Hier ook weer helemaal goedgekeurd. Hartslag nog mooi laag, geen commentaar over mijn gewicht ( ben toch echt al meer als 20 kilo aangekomen ) en hartje van de baby klonk ook goed. Afspraak voor volgende week weer gemaakt met 40+4, dan gaat ze proberen te strippen. Mocht dat niet werken dan vrijdags naar het ziekenhuis met 41 weken om het weer te proberen. Mocht het dan nog niet lukken dan die maandag er op mer 41+3 inleiden.. dus kan hier nog wel 2 weken duren helaas... eerder leiden ze niet in zonder medische noodzaak. Zo eerst maar een nieuw boek bestellen dan heb ik weer wat te doen.
@Louloute Geen idee haha, ik kwam een hele goede deal tegen en wilde toen ik zwanger was van E. al graag een Joolz, dus opeens weer twijfelen. We gaan 'm toch ophalen vrijdag en de Quinny annuleren En zooo fijn dat je nu over de 37 weken bent! Die grens ben je in ieder geval over nu, super! @Stardust27 Wat fijn dat alles goed gaat! Lekker een drukke baby dus Maar kan me zeker voorstellen dat het van jou nu wel mag beginnen hoor, blijft toch spannend wanneer het dan gaat beginnen! Met mij gaat het wel, iets minder hoor, hier juist wel veel vervelende bijkomstigheden (zw.diabetes, problemen met m'n schildklier, bloedarmoede) en voel me lichamelijk gewoon echt krakkemikkig Beenweeen zijn hier echt mijn trauma Heb niet anders gevoeld tijdens de bevalling van E. vre-se-lijk! Ik zie best op tegen een evt. inleiding, zou het liefst geen weeenopwekkers willen dit keer, is me de vorige keer niet zo goed bevallen. Had toen wel al zelf 4cm ontsluiting voordat m'n vliezen werden gebroken dus hoop dat het nu weer vanzelf opgang komt en we geen weeenopwekkers nodig hebben. Kan me voorstellen dat je teleurgesteld bent, hoop voor je dat het snel mag gebeuren! @Tuttebelleke Hier had ik vooral na de zwangerschap mega borsten Dus er is nog hoop haha. Wil je borstvoeding gaan geven? Wat heerlijk lekker in een badje nu, ons zwembad is lek en om nou voor 1 dag een nieuwe te gaan kopen.. Morgen wordt het hier weer 18 graden en regen, gek weer hoor! Ik heb het logeerbed op klossen gezet op zolder, mag de kraamhulp daar alles checken en het bed verschonen doet m'n man wel. Had echt geen zin om ons bed op klossen te zetten @jeshh Leuk om je hier ook te spreken! Pff ja, vind het ook helemaal niets dit weer. Gelukkig koelt het snel weer af.. En wat een fijn vooruitzicht dat je straks verlof hebt, heerlijk! @ryanne1989 Respect hoor, dat schoonmaken! Hier trek ik het gewoon niet meer, gelijk gespannen buiken als ik me even inspan.. maar ga zo toch maar even een poging wagen te stofzuigen, is wel echt nodig @Fizz Jeetje, wat een bevalling! Bizar hoe snel het is gegaan! Heel veel geluk met jullie zoontje erbij!