Sinds ik 5-6 maanden zwanger ben begon ik het haarverlies op te merken. Mijn haar werd ineens heel droog en de puntjes onderaan begonnen echt te splitsen. Nu ben ik in mijn laatste maand en er is ongeveer een 20 cm van mijn haar 'afgevallen'. Mijn haar is ook heel dun en droog. Ik ben nu sinds een 3 maanden vitaminen aan het nemen voor haar en nagels en ik probeer mijn haar zo weinig mogelijk te stijlen. Als ik het stijl is het ook met een steampod en niet met een stijltang. Ik ga sowieso na mijn bevalling extensions laten zetten. Ik kan mezelf echt niet zien met kort haar. Heeft iemand een idee of ervaringen hoe lang het duurt tot mijn haar terug hersteld is?
Oei, wat vervelend! mij haar valt ook erg uit terwijl ik erg gezond eet en zwangerschapsvitaminen neem, ben nog maar 17 weken.... ik heb ook erg lang haar. Na de zwangerschap valt je haar heel erg uit, dat was bij mijn eerste wel het geval, duurde een half jaar ofzo? Weet het niet meer precies. Werd daarna wel beter. Ik zou naar de kapper gaan sowieso en advies vragen mbt wassen en stijlen thuis.
Wauw 6 maanden... Ik dacht dat het na enkele weken misschien wel zou beteren. Ik ga geen borstvoeding geven dus mijn hormonen zullen misschien ook wel sneller verdwijnen? En ik hoop dat mijn haar NA de bevalling stopt met uitvallen! Anders heb ik geen haar meer over .
Daarom zou ik nu naar de kapper gaan. Normaliter wordt je haar tijdens de zwangerschap voller. Ik weet echt niet meer hoelang de haaruitval duurde na de bevalling.... Succes!
Mijn haar valt ook gigantisch uit.. Maar ik heb dat al sinds ik gestopt ben met de pil dus ik denk dat het daaraan ligt. Vitamine pillen werken bij mij niet. Ik heb er nu al anderhalf jaar last van.. ik lees even mee voor tips.
Ik heb dat gehad toen ik gestopt was met de pil. M'n haar bleef maar uitvallen en ik ben ongeveer 1/3 van volume kwijt, is nooit meer goed gekomen helaas. Nu is m'n haar juist mooi vol maar na de bevalling krijg ik denk ik weer last van haaruitval net zoals na de eerste zwangerschap. Is niet te stoppen.. Ik zou zeker wachten met haar extensions zetten tot je haar niet meer uitvalt, anders maak je het alleen maar erger. En de goede vitamine pillen nemen, dus niet die van kruidvat eigen merk oid want die zijn totaal nutteloos. Selenium is heel goed voor je haar, die zou je ook apart kunnen nemen.
Een van de beste vriendinnen van mijn moeder heeft een eigen kapsalon, toen ik vertelde dat ik zwanger was, was ze meteen heel benieuwd hoe mijn haar erop zou reageren. Onder invloed van je veranderende hormonen verandert je haar eigenlijk altijd. Bij een zwangerschap betekent dat voor de meeste vrouwen dat ze dikker haar krijgen, maar dat hoeft niet!! Bij sommigen breekt het af en valt het uit, of ze gaan van krullen naar stijl piekhaar. Na de bevalling heb je weer een gigantische hormoonschommeling en verandert je haar dus opnieuw. De meest voorkomende reactie is dat haar uitvalt, maar ook nu kan het weer zo zijn dat je juist een ander haartype krijgt o.i.d. Ik vermoed dat jouw haar na je bevalling weer zal veranderen. Vraag me wel af of het verstandig is dan meteen extentions te laten zetten, omdat je door de hormonen dus niet goed weet hoe je haar reageert. Maar ik heb er zelf natuurlijk helemaal geen verstand van, dat weet een goede kapper je vast te vertellen! Zelf wil ik mijn haar graag weer donker verven, maar ik wacht er bewust mee tot een paar weken na de bevalling, vanwege de schommeling die eraan komt. Kan mn haar nu gewoon lekker tot rust komen etc.
Bij de eerste 2 zwangerschappen had ik een volle bos, maar nu ook helaas haaruitval! Ik dacht dat het misschien kwam door anders en slechter eten (ben vreselijk beroerd). Ik slik alleen Mama-vitaminen van Davitamon.
Ik ben naar de kapper geweest voor uitleg daarstraks. Volgende week laat ik er nog eens 10cm afknippen. Mijn haar is helemaal kapot en gesplitst en als ik enkel de puntjes zou laten knippen blijft het haar gewoon verder splitsen. Ze verzekerde mij wel dat ik na de bevalling wel terug voller en dikker haar zou krijgen, zij heeft dat al bij meerdere vrouwen gezien. Nu maar hopen dat dit klopt! Ivm de extensions adviseerde zij om 6maanden tot een jaar te wachten. Ik hoop echter dat mijn haar sneller hersteld is want ik wou dit graag tegen de feestdagen. Afwachten en duimen dus.
Bij mijn eerste kreeg ik een volle bos haar, als ik foto`s van toen zie, echt mooi... De zwangerschappen daarna vooral haaruitval. Dat verergerde vanaf 4 mnd na de bevalling, bij mijn 2e duurde het anderhalf jaar voor mijn haar weer normaal was (zij overleed na de geboorte, dus ik denk niet dat het iets met bv te maken heeft) Bij mijn jongste duurde het minder lang voor ik weer normaal haar had, ik denk ong. een jaar, terwijl ik hem een jaar bv gegeven heb. Mijn haar werd weer erg slap en futloos al voor ik wist dat ik zwanger was, had wel een vaag vermoeden, maar mijn kapster vroeg dadelijk of ik soms iets te vertellen had
Ik wil je niet ontmoedigen maar veeeeel vrouwen krijgen na de bevalling ook haaruitval. Ik kreeg er zelf last van toen mijn dochtertje 5 maanden oud was, iemand in mijn omgeving hetzelfde. Ik kreeg er gewoon kale plekken bij. Duurde niet heel lang en al vrij snel groeide het weer aan, maar heb wel even met stekkels rondgelopen. (plek van de inhammen) Ik hoop dat jij het ergste nu gehad hebt en dat je er verder geen last meer van krijgt.
Mijn haar viel ook gigantisch uit. Totdat ik 2 weken geleden naar de kapper ben geweest en het heb laten knippen. Opeens hoefde ik niet meer 2 keer het douche putje haarvrij te maken tijdens het douchen! En ik had echt geen dode punten.
Lol ik eet hardstikke gezond maar nu sinds 2 weken (baby is nu 11 weken oud) valt mijn haar met bosjes uit. Mijn haar is halverwege de zwangerschap ook heel slecht geworden. Professionele haarmaskers en keratine behandeling werkt ook niet op mijn haar nu.