In en uitwendig... haha! Inwendig zat ik redelijk op termijn maar was t toch minder zichtbaar! Dus zei ze; laten we ook even uitwendig kijken. Uitwendig beter te zien... maar dus wel lastiger te meten... over twee weken weer kijken! Pppfff echt hoor, hoe krijg je mij gek!!
Gefeliciteerd!! zal vast wel goed zijn allemaal. Bij mijn vorige echo vond ze in eerste instantie de vruchtzak zo groot (ik ook wel), maar na meten klopte wel met de termijn en t vruchtje en hartje vond kreeg ook niet zo snel in beeld. (terwijl ze super ervaren is) Feitelijk was alles dus goed, alleen krijgen ze t toch voor elkaar je met een negatief gevoel op te zadelen. Ze zei ook nog: nou er is een hartje, das belangrijk, kijken hoe t nu verder gaat. Lekkere opsteker...Hoever dacht ze dan dat je was? scheelt t een paar dagen of meer dan dat? Wat duren die 2 weken dan lang he?!
Scheelt bij mij nu een week qua eigen berekening en wat gemeten is... maar ja een halve mm ernaast scheelt al een week op deze termijn geloof ik! En idd... weer twee weken!! Ppffffooeeeeee zo lang! Vlg week gesprek met prenatale diagnostiek... wellicht dat ze dan ook weer een echo maken! Dat zei de gyn nl wel... dus wie weet wat ze dan zien. Maar pfoe, dacht opgelucht te zijn maar ben t maar deels eigenlijk
Wat balen is dat he?! t blijft allemaal maar spannend en onzeker. Bij jou misschien wel tot na de 20w echo, of niet? Als ze geen echo maken zeg je gewoon dat t beeld niet klopte met de termijn, dan willen ze vast zelf ook kijken , een klein meet foutje is snel gemaakt lijkt me. Volgens mij is t tussen 10 en 12 weken ook een betere termijn. Denk dat ik zelf ook een paar dagen teruggezet wordt (vrij lichte test op nod en als ik de echo's beoordeel ook) maar daar schrik ik dan niet van hoop ik. Wanneer moet je volgende week? gaan ze dan iets doen? krijg je extra testen, of is t normale prenatale screening?
Ik heb er zelf op ingezet dat ik pas ma een goede 20wkn echo een beetje ga genieten... alles wat eerder is is meegenomen! Vlg week mag ik dinsdag, dan gaan we kijken wat voor evt extra echo's ik krijg. Sowieso uitgebreidere 20wkn echo en wellicht extra groei echo's. Ik ga het even over me heen laten komen geloof ik. Mn hoofd staat er niet naar dat allemaal weer op te rakelen, maar niet gaan is ook wel weer je kop in het zand steken. Dus we gaan ervoor vlg week!
Goed zo! Kunnen ze niet gewoon copy pasten van je vorige zwangerschap he. Stom dat je altijd alles weer opnieuw moet vertellen. Kan je man er makkelijker over praten? (ze richten zich toch meestal 100% op jou he? leren ze dat?) ... maar die extra echo's zijn wel fijn. Dan zit je tenminste niet tot de SEO af te wachten.
Nou zou wel fijn zijn ja... merk dat ik er zelf ook wel anders insta nu. Veel bewuster dus nog onzekerder en voo twijfels. Vandaag ook aangegeven tijdens gesprek en mag altijd om extra begeleiding vragen. Wellicht dat ik dat ook wel ga doen! Mn man is vrij nuchter en kan dit altijd wat makkelijker naast zich neer leggen en dit echt als nieuwe zwangerschap zien.
Wat lief! Heeel mooi! Zo leuk, zo'n bewegend frummeltje. Hoe t dan ineens van boon in een levend ukkie is veranderd. Zag er heel goed uit. 10w en 0 dagen. Dat is iets verder dan ik dacht aan de hand van m'n testjes. Dus helemaal blij!
Whaa Pluisje wat goed!!! Hier nu 3 dagen al op vakantie zonder kind, die is thuis bij oma. Hij heeft nog helemaal niet naar ons gevraagd
Fijn dat je echo goed was! Nu ben je eindelijk de kritieke fase voorbij! Ik mag morgen weer voor een echo om 16:00 uur. Ik vind het toch wel weer spannend! Ik vergeet vaak gewoon dat ik zwanger ben, helemaal als ik druk ben met mijn werk! Ik vind het daardoor soms maar moeilijk te geloven dat er toch echt iets in mijn buik groeit.. Zo'n echo maakt het dan weer even "echt".
@Pluisje30 wat fijn en bijzonder!! Nu lekker genieten. @Tioman ja juist dat heb ik ook, druk met van alles en voel me ook niet echt zwanger.. ben nu al zenuwachtig daardoor voor de termijnecho van donderdag. Succes morgen!
@Pluisje30 fijn zeg! Geniet ervan Hoe gaat het nu verder met nr 2? Komt die vanzelf af of blijft het zitten? Ben gewoon benieuwd. Mooie termijnschatting, fijn als het op schema is. Wanneer ben je nu uitgerekend?
Die blijft gewoon zitten. Wordt waarschijnlijk opgenomen door de placenta, want t zit vlakbij de navelstreng waar de placenta waarschijnlijk komt