Hm twijfel! Die daar boven ziet er duidelijker uit. Zou het in iedergeval voor de zekerheid gezellig maken
Ik zie ook helaas niks @Krily. Maar zo vroeg kun je het beste echt met ochtendurine testen. Ga je binnenkort weer een testje wagen?
Hm, lastig... Die van vanmorgen was natuurlijk fors donkerder, misschien loopt ie nu gewoon weer af? Voor alle zekerheid nog even doortesten denk ik?
Maandag pas weer, heb de hoop al beetje opgegeven. Mocht ik maandag niet ongesteld zijn, dan ga ik weer testen maar dan wel sochtends.
Als er dan weer zo licht iets/niets staat ga ik gewoon wachten op mijn menstruatie. Vind het dan wel weer genoeg geweest.
Jammer dat je de hoop hebt opgegeven @Krily. Je ziet zelf iets dus dat is alleen maar positief. Je bent nog vroeg en je had geen ochtendurine. Er is zeker nog hoop. Vanavond gaan we het maar eens gezellig maken en dan knal ik er morgen nog een testje tegenaan. Missen ga ik hem niet deze ronde
Ga volgende ronde zoieso niet zo vroeg meer testen, kan ook niet want heb geen gevoelige testen meer. Haha geen onzichtbaar ei dit keer?
@Madeliefje06 testje gedaan maar nog geheel wit. Dus nog even geduld in mijn zoektocht. Ook mn eerste ovulatietest dus ben benieuwd of ik m ga vinden. Vorige zwangerschap onbewust niet gebruikt (niet nodig geweest).
@Saaaraaa voel jij jezelf weer wat beter? @Eerstewondertje op welke dag zit je nu? Voor mij is dit de 2e keer dat ik testen gebruik. Vorige ronde te vroeg gestopt en nu toch aardig gevonden.
Ik denk dat je morgen of uiterlijk overmorgen je ei hebt @Lovely29. Óf je hebt idd je piek te pakken gehad met die knaller ondanks dat het ochtendurine was, óf je zat vlak voor of vlak na je piek met die tweede. Gaan met die banaan! De eerste foto vond ik het duidelijkst @Krily... Benieuwd naar je ochtendtestje! Fingers crossed.
Hebben jullie trouwens iets gevoeld van de innesteling? Zo ja wat voelde je, en wanneer teste je positief?
Ohh spannend zeg @Raaf92 ! Knap dat je nog kunt wachten met testen. Ik duim voor je! Hoe is je gevoel erover? @Sado : Apart dat de symptomen zo verschillen! Bij mij was het bij beide zwangerschappen wel redelijk vergelijkbaar. Wel echt vervelend dat je je zo misselijk voelt. Tot hoeveel weken had je daar last van bij C? En die vermoeidheid is ook altijd zo vervelend iets. Als je maar blijft luisteren naar je lichaam. Je merkt het zeker ook wel met werken? Ik zie helaas weer niks @Krily . Hopelijk komt het gewoon omdat de kwaliteit hier zo achteruit gaat, je nog vroeg test en niet met ochtendurine. De middelste lijkt me positief @Lovely29 . Maar voor de zekerheid nog wat dagen doortesten kan geen kwaad. @Eerstewondertje : Bij ovulatietesten kan er zomaar opeens een knaller zijn. Inderdaad maar gewoon blijven testen en hopen dat je hem (snel!) vindt. & fijn weekend dames Hebben jullie plannen?
@Lovely29 nu CD12 dus testen rustig door. Wachten wel af. Maken het gewoon gezellig rondom deze dagen en dan is het ook afwachten. Hier een druk weekend, vandaag hele dag weg en morgen naar een event hier in de buurt. Maandag mag manlief weer werken dus begint het normale leven weer een beetje. Ik zelf de 18e weer.
De ene x denk ik dat het raak is en andere x denk ik weer van niet! Vind het lastig zeggen! Ook omdat ik weinig last heb van iets! Wel 3 dagen ongi krampen gehad af en toe en nog steeds dat ik s nachts en nu ook echt wakker wordt van de honger! Maar ben vannacht al maar de wc geweest, dus goede reden om vandaag ook niet te testen
Nee helemaal niets, bij beide zwangerschappen niet! Edit: Niet helemaal waar. Had m'n eerste zwangerschap rechtsonderin m'n buik op 7DPO wat steken. Testte toen op 10DPO goed duidelijk positief, maar gezien het duidelijke streepje zou er eerder ook al wel wat wat hebben gestaan... Deze zwangerschap ook wel wat steekjes gevoeld op 7DPO, maar minder 'heftig', testte nu op 8DPO positief. Geen idee of het wat met de innesteling te maken heeft gehad hoor.
Geen excuus!! Ik moet er minstens 2x per nacht uit, elke nacht opnieuw, en ik kon ook 's morgens testen Hup, hup! Neehoor, geintje, doe waar jij je goed bij voelt! Na t weekend wil je testen, he?
@Madeliefje06 Ja maf he, zou dat iets over het geslacht zeggen? We gaan het horen over een week of 10. Bij C maar heel even misselijk geweest, week of 2 denk ik. De keren dat ik heb moeten overgeven zijn ook op 1 hand te tellen, inclusief een keer tijdens de bevalling. Vandaag weer enorm misselijk, hopelijk blijft het nu ook maar eventjes hangen. Vreselijk dit Gelukkig zorgt m'n man goed voor me en krijg ik kopjes thee, crackers en glazen cola aan de lopende band. Enige wat een beetje helpt tegen de misselijkheid, haha