Helaas manlief weer een aanval gehad vanavond dus niets meer van gekomen . Even afwachten wat de test morgen doet, anders morgen opnieuw proberen als de aanvallen wegblijven. Anders is er weinig kans meer denk ik (als test snel positief is). Zondag voor t laatst gezellig gemaakt.
Wauw! Ik mag het gewoon gaan geloven.. Dit is na 2 min de foto! Ben zo blij dat ze nu wel oplopen! K ga me vanmiddag bij de vk aanmelden
En deze na 5 min! Ik geloof het nu ech t!!! ( maar wat is de upload kwaliteit belabberd zeg , nu met zo n test zie je het zelfs! In t echt is mn lijntje nog een stukje donderdag!
Oef clusterhoofdpijn, dat schijnt gruwelijk te zijn... Wat naar @Eerstewondertje Prachtig @Raaf92!!!!
@Eerstewondertje Wat vervelend! Dat maakt het allemaal nog weer even wat extra lastig. Ik hoop dat je je dat je nog een kans krijgt. @Raaf92 super! Dit lijkt me duidelijk ja en twee dagen over tijd! Geniet er van!
@Patchwork Succes vandaag!! @Eerstewondertje Wat naar van die hoofdpijn! Vooral voor hem natuurlijk, maar ook voor jou als het het zwanger worden in de weg staat. Hoe lang duurt zo'n aanval? @Raaf92 Lijkt me heel duidelijk!!
@Patchwork Start je vandaag of morgen? Hoe dan ook, véél succes! Je kunt 't! @Eerstewondertje Custerhoofdpijn, wat heftig. Duren die aanvallen lang? @Raaf92 Mooie test!
Aanvallen duren gemiddeld "maar" een half uur. Zouden ook langer kunnen duren. Maar ze noemen het niet voor niets suïcide hoofdpijn... Dus is inderdaad een heftige variant. Hij heeft er nu 3 in 1 week gehad. Kan goed zijn dat nu het "cluster" voorbij is dat het weer een paar weken weg blijft. Of dat het niet meer terugkomt maar dst betwijfel ik. Zou wel kunnen volgens de neuroloog. We gaan vandaag in ieder geval de medicatie ophogen zodat die ook kunnen helpen. Rond 12u weer een ovulatietest. Ben benieuwd wat die gaat doen.
@Eerstewondertje Ik heb er eens een documentaire over gezien, wat moet het vreselijk zijn. Ik hoop dat het hierbij is gebleven. Ik test met je mee rond 12.00 al denk ik niet dat er ene piek is. Brr 't begint nu echt herfstig te worden. De verwarming is zojuist voor het eerst aangeslagen. Vind het ook wel knus.
Ik heb besloten het vandaag aan m'n leidinggevende te vertellen. Vroeg, maar zekerheid dat het goed blijft gaan heb ik toch niet. Ben het zat om steeds te moeten doen alsof ik me goed voel en steeds smoesjes te moeten bedenken.... Steeds liegen is niet iets waar ik mij prettig bij voel. En daarnaast: mocht het nog misgaan, kan ik in elk geval rustig thuis blijven/het rustig verwerken zonder dat ik dáár weer over moet liegen.
@Raaf92 Mooie testen! Gefeliciteerd! @Eerstewondertje Wat vervelend die aanvallen ik hoop dat jou man zich snel beter gaat voelen. @Patchwork Succes vandaag en voor je nieuwe baan! Ik had gister een positieve ovu test (gebruik die van CB met de smiley) vanmorgen geen smiley dus eisprong is al geweest. Gister wel gezellig gehad dus hopen dat die ene keer genoeg is. Ik had eigenlijk wat eerder moeten beginnen met testen maar ik ben ziek geweest en volgens de app die ik gebruik zou het pas morgen gebeuren dus dacht nog wel op tijd te zijn.
Goed besluit denk ik @Sado Dan heb je die stress niet meer. Hopelijk wordt je misselijkheid dan ook beter want stress heeft volgens mij daar ook weer invloed op. Als ik hopelijk straks een keer zwanger ben ga ik er ook niet al te moeilijk over doen op mn werk.
@Inezz8 Oh wat goed dat je je piek hebt gevonden. Wel jammer dat je niet eerder begonnen bent. Hopelijk was je op tijd na de eisprong. Zo'n app/calculator heb je echt niks aan tenzij je echt een super regelmatige cyclus hebt. Afwachten nu!!! @Eerstewondertje Jeetje wat heftig voor je man..vreselijk. @Raaf92 Gefeliciteerd meid!!! @Krily hoe staat het bij jou? @Sado Verstandig om te vertellen! Lucht wel op hoor. Bij mij weten ze het ook al. Hopelijk trekt je misselijkheid snel weg. @Patchwork Wauw is alles al rond!!! Geweldig. Spannend voor je! Begin je morgen? Zie je er tegenop? Stoer hoor. .fulltime ook nog..hoe ga je dat in godsnaam doen!