Zijn er dingen waarvan je niet wilt dat je man het ziet/weet?

Discussie in 'De lounge' gestart door mamabri, 12 sep 2017.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Lucindalice

    Lucindalice VIP lid

    3 feb 2010
    6.050
    145
    63
    Hier ook geen enkele schaamte en wat ik doe of laat mag hij ook best weten.
    Ik vind het alleen irritant als ik n mailtje of appje ofzo typ en hij kijkt over m'n schouder mee. Hij mag het best lezen, maar tijdens het typen krijg ik altijd n kriebelig gevoel.
     
    Chocolat en Citroentje93 vinden dit leuk.
  2. Micchan

    Micchan VIP lid

    24 jan 2012
    22.458
    2.258
    113
    Vrouw
    Wenen
    Ohja, dat hij daar beneden zou kijken tijdens de bevalling wilde ik eeecht niet, maar de eerste heeft hij opgevangen en bij de tweede heeft hij me door het laatste stuk geleid omdat de arts alleen maar zei: 'Ja, zo gaat het niet lukken', i.p.v. te helpen. :$ Ik heb het maar opgegeven. :rolleyes:
     
  3. sidmick

    sidmick VIP lid

    23 jun 2008
    17.804
    4.190
    113
    Ooo.... dit herken ik helemaal.
     
  4. LiveLifeLovely

    LiveLifeLovely Niet meer actief

    Verbazingwekkend dat er zoveel schaamte is zeg.. jammer dat je zo niet helemaal jezelf kunt zijn.

    Ik lees zelfs iets over rechter op zitten ivm vetrolletjes en hangborsten, omg whyyy?

    Je bent toch samen met degene met wie je het meeste deelt?? Hier rustig poepen, tampons verwisselen, epileren etc.
     
    Triangel, Krullenboll, Logan en 2 anderen vinden dit leuk.
  5. Treez

    Treez Niet meer actief

    Mijn man heeft echt geen behoefte aan het zien van bebloede tampons en mijn drollen. Uit respect voor hem doe ik dan liever de wc-deur dicht. Dat heeft overigens niks met schaamte te maken, maar meer dat voor hem nogal eetlust bedervend kan zijn. Ik hoef zijn drollen trouwens ook niet te zien. Mag hij lekker voor zichzelf houden :D.

    Verder mag hij alles wel zien. Alleen tijdens mijn tweede bevalling mocht hij niet tussen mijn benen kijken. Tijdens de eerste bevalling viel hij flauw van het zien van het slachtveld. Was gewoon niet handig op dat moment. Het leek mij beter om dit een tweede keer te voorkomen.
     
    Vitamientjuh, Noorie, Melief en 2 anderen vinden dit leuk.
  6. Lana1986

    Lana1986 Fanatiek lid

    2 okt 2014
    1.194
    400
    83
    Vrouw
    Maar dat betekent toch niet dat je alles met elkaar moet delen? Ik plas niet eens in het bijzijn van mijn vriend. Laat staan dat ik poep als hij erbij is of tampons/maandverband verwissel. Ook verberg ik scheten voor hem. Niet omdat ik me schaam voor bovenstaande dingen, maar omdat ik dat liever privé hou. En mocht het gebeuren dat m'n vriend binnenkomt is er geen man overboord, maar ik ga bijv niet opzettelijk in de badkamer poepen als m'n vriend daar z'n tanden staat te poetsen terwijl ik ook naar de andere wc kan...
     
    Mery en Hommeltje vinden dit leuk.
  7. Lana1986

    Lana1986 Fanatiek lid

    2 okt 2014
    1.194
    400
    83
    Vrouw
    Hahaha, precies dit inderdaad :roflmao:.

    Wel mocht mijn vriend bij de bevalling alles zien. Hij heeft zelfs onze dochter aangepakt :).
     
  8. Marchella

    Marchella Niet meer actief

    #48 Marchella, 13 sep 2017
    Laatst bewerkt door een moderator: 13 sep 2017
    Ik zit sommige posts uit deze topic aan mijn man voor te lezen met de tranen over mijn wangen van het lachen (stiekem even een vaatmachine kopen, de postbode die je herkend).

    Zowel mijn man als ik kunnen niets verzinnen wat we niet in elkaars bijzijn (durven /willen) doen.
    Vies maandverband word ook niet verborgen gehouden. Óók niet voor de kinderen. Als ze het zien, is hun enige opmerking/vraag: "ahhhhh mama, bloed je weer, heb je veel pijn?"

    Trouwens, tijdens mijn bevallingen heeft man alles aan alle kanten eruit zien komen wat er maar uit je lichaamsopeningen kan komen (fill in the blanks)..
    Misschien scheelt het ook we beide een zorgachtergrond hebben en we de instelling hebben: "als we het van een vreemde kunnen zien/ruiken/opruimen, dan ook van elkaar".
     
    Triangel, karlijn, Hommeltje en 3 anderen vinden dit leuk.
  9. Lafelife

    Lafelife Fanatiek lid

    25 apr 2017
    1.604
    1.064
    113
    Vrouw
    Weinig schaamte. We proberen wel alleen te poepen bv, maar schamen ons niet mocht er iets per ongeluk ontsnappen of als ik ga plassen en dan pas merk dat ik poepen moet dan meld ik dat ff en kan hij zelf kiezen blijven of weggaan;) wij hebben nergens sloten op de deuren. Ik heb het prikkelbaar darm syndroom en val daarbij weleens flauw, we hebben afgesproken dat hij bij een aanval mij wel een beetje in de gaten houdt. Dan schaam ik mij wel voor de stank hahaha.
     
  10. Hayat84

    Hayat84 Actief lid

    1 aug 2015
    258
    69
    28
    Hier ook geen schaamte naar elkaar toe betreft lichamelijke dingen (poepen, plassen e.d.) tampons verwissel ik niet bij hem in de buurt, dan wacht ik even tot hij de badkamer uit is maar als hij net binnen komt stappen heb ik daar geen moeite mee.
    Epileren verberg ik ook niet, ik epileer zelfs zijn wenkbrauwen (Alleen de wilde haartjes dan he, niet op z'n Cristiano Ronaldo's)
    Ik denk dat ik ook prijskaartjes zou benoemen, meestal knip ik die er meteen vanaf. Internetbestellingen ook, gelukkig ben ik altijd overdag thuis met levering
     
  11. Blosje89

    Blosje89 Fanatiek lid

    12 jan 2016
    1.325
    242
    63
    Ik vind het een hilarisch topic!
     
  12. Prettykitty

    Prettykitty Fanatiek lid

    22 dec 2016
    4.773
    3.116
    113
    Vrouw
    Er is echt helemaal niks waar ik me voor schaam.

    Vroeger met een ex vriendje bijvoorbeeld wel.
    Maar nu met mijn huidige vriend waar ik nu bijna 4 jaar mee samen ben ken ik echt geen schaamte. Hij mag alles van me zien/weten/ruiken. ;)
     
  13. Mery

    Mery Bekend lid

    24 mei 2017
    697
    278
    63
    Vrouw
    Echt hilarisch dat laatste stukje..ben het helemaal met je eens.
     
    Lana1986 vindt dit leuk.
  14. spruitje80

    spruitje80 Fanatiek lid

    5 jul 2016
    4.697
    4.305
    113
    noord holland
    Ik voel absoluut geen schaamte qua plassen/poepen/menstruatie maar kies er toch wel voor om dat gewoon achter gesloten deur te doen, gewoon omdat het niet zo fris is. Maar het heeft niets met schaamte te maken.
    Ik vertel niet altijd al m'n aankopen, niet vanwege schaamte, maar omdat ik er niet aan denk . Of gewoon praktisch omdat ik op t eind vd maand keuzes maak voor uitgaven die hij wellicht niet had gedaan maar ik bewust met een reden wel, en dan geen zin om t uit te leggen ofzo. Ik ben meer de gezinsmanager qua aankopen van de kids en het gezin en dan heb je soms een vooruitziende blik om iets te scoren in de uitverkoop. Maar ook juist dan vertel ik het vaak wel als ik eraan denk.
    Ik vind meekijken met appjes en mails of lezen op zp bijvoorbeeld wel irritant. Maar ook dat is niet uit schaamte ofzo, hoort gewoon bij m'n 'prive cirkel' :roflmao:, ik ga gewoonweg echt niet alles bespreken en laten zien waar ik mee bezig ben continue, ik zou helemaal knetter worden :D.
     
    mamabri vindt dit leuk.
  15. Phloxx

    Phloxx Niet meer actief

    Nou ik hoef mijn man toch echt niet te zien poepen, alsjeblieft zeg :D En de simpele reden is dat ik het geen prettige bezigheid vind om bij te zijn. Hoeveel ik ook van hem houd... Andersom zit ik er ook niet op te wachten dat hij meekijkt of erbij staat haha. Sommige dingen doe ik gewoon alleen. En ik zie ook niet in waarom ik mn tampon perse zou gaan verwisselen als hij net zn tanden staat te poetsen?
     
    Vitamientjuh, Chocolat en Lana1986 vinden dit leuk.
  16. ShampooL

    ShampooL Niet meer actief

    Mijn vriend keek regelmatig even tussen mijn benen om te zien hoever onze zoon zat.
    Met de nacontroles keek hij ook altijd even mee. Vond 'ie reuze interessant.
    Al knikkend naar de verloskundige: "het is al veel minder gezwollen he? Vlak na de geboorte was het echt gigantisch!"
    ... the f*ck dude :roflmao:
     
    helma85, Louise11110, Leeuwtje83 en 9 anderen vinden dit leuk.
  17. Deedee91

    Deedee91 VIP lid

    10 jun 2015
    13.646
    5.683
    113
    Nou de standaard dingen zoals poepen en maandverband/ tampon verwisselen. Dat vind ik echt niet bevordelijk voor een relatie.
     
    Vitamientjuh vindt dit leuk.
  18. harlene2014

    harlene2014 Fanatiek lid

    23 mei 2014
    3.426
    920
    113
    Haaglanden
    Ja dit inderdaad. Wil ik hem zien poepen? No thanks! Hij mij waarschijnlijk dus ook niet.
    Komt wel als we 80+ zijn en elkaar moeten helpen.
     
  19. Zonnebloem92

    Zonnebloem92 VIP lid

    4 dec 2012
    10.846
    4.213
    113
    Vrouw
    Zuid Holland
    Poepen, kan bijvoorbeeld echt niet poepen als hij in dezelfde ruimte is.
     
  20. giebel

    giebel Fanatiek lid

    26 aug 2011
    2.565
    601
    113
    Helemaal mee eens. Bizar dat zoveel mensen het allemaal maar normaal vinden...
     
    Mery vindt dit leuk.

Deel Deze Pagina